Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pocakcsengő. Mi ez, hol kapható? :) fórum

Pocakcsengő. Mi ez, hol kapható? :) (tudásbázis kérdés)


1 2 3
28. Eni86
2015. szept. 25. 06:53
Nem az volt a kérdés, hogy téged idegesítene e. Ennyi erőből kerüljük az autók vagy a porszívó stb. hangját is, hisz azt majdnem mindennap hallja a baba... Nekem gyerekkoromban volt szélcsengőm is mert szerettem a hangját, megnyugtatott.
2015. szept. 24. 23:41

Anyu hangja nem elég, főleg ha énekelget neki?


Vagy a zenehallgatás. A gyerekeim nagyobb korukban hallanak egy "régi" zenét, és ismerős nekik, szeretik. Én meg a legtöbbször rájövök, hogy azt hallgattam sokszor a babavárás ideje alatt is.


A csengettyű ha a babát nem is, engem idegesítene.

26. Katinkaboszi (válaszként erre: 24. - Zebracsikó)
2015. szept. 24. 23:20

Semmi kekeckedés nincs bennem, de azonnal az ugrott be, hogy melyik baba számolt be róla, hoogy hallotta a többitől, nekik igazán bejött:)

Reklámfogás, tudják, sokan kiadnak pénzt, csak a gyereknek legyen jó.

Aki teheti, megveszi, ártani nem fog, de 10 év múlva valaki biztosan kitalálja, miért is nem jó.

25. Eni86
2015. szept. 24. 22:34
Nyilván ami a mamának jó az a babának is :)
2015. szept. 24. 22:02
Csak az érintettek nem tudnak nyilatkozni, hogy nekik tetszett-e az állandó csilingelés...
2015. szept. 24. 22:00
Én kaptam egy ilyet ajándékba, parszor hordtam a terhesség alatt, jopofa hangja van, de mar akkor is ketelkedtem hogy vajon tenyleg hallja e odabent baboka. Aztan mikor megszuletett parszor elovettem, megcsengettem neki, de nem lattam az arcan azt a hatalmas felismerest:) en baromsagnak es lehuzasnak tartom, de ha valaki ebben hisz, akkor akar meg mukodhet is. Sok hasonlo dologgal van ez igy...
2015. szept. 24. 21:57
Ó,én hogy szülhettem nélküle :)
2015. szept. 24. 21:57
Mi ez ?:)
2015. szept. 24. 21:54

Ennyi pénzért a butának is megéri lehúzni, már akit lehet :(

Mint a cicacsengô, vagy a tehén nyakában a kolomp :(

19. Eni86
2015. szept. 24. 21:47
Ezt olvastam köszi, de ez 4 éve volt, gondoltam azóta már több a tapasztalat. Félreértés ne essék, csodát nem várok tőle, csak kíváncsi vagyok. :)
2015. szept. 24. 21:44
17. Eni86
2015. szept. 24. 21:39
Szeretnék majd venni egyet. :)
2011. jún. 15. 08:35
Nekem volt pocakharangom, a kisfiamat a születés után, mikor nagyon sírt, midig ezzel vígasztaltam. Ha van kérdésed, én szívesen segítek:-)
15. 5befd1ebc8 (válaszként erre: 14. - Anname)
2011. jún. 9. 14:12
Ja a piacgazdaságra úgy általánosságban én is...és nem volt ilyen láncom sem,de ezt mégis jó dolognak tartom,nem új dolog ez sem csak újra elővették,és elhiszem hogy nyugtató hatású lehet a babának,valamint hogy később szeret majd játszani vele,olcsóbb mint egy FP akármi:))....tényleg kevésbé tartom felesleges dolognak mint sok más ma megszokott babaeszközt.A lányom tuti szerette volna mert mindig a láncommal játszik,picurnak is azt markolta ha magamra kötöttem:)
14. Anname (válaszként erre: 13. - 5befd1ebc8)
2011. jún. 9. 13:02
Nem kekeckedem,és abban sincs semmi rossz ha a mama vesz magának egy ékszert.Nem tehetek róla,de kinyílik a bicska a zsebemben az ilyen és ehhez hasonló termékektől.Mert ez nem szól másról,mint arról hogy hogyan húzzunk le még több bőrt a várandóságról.Egy okos,nagy üzleti érzékkel megáldott ember kitalálja,státusz szimbólumot csinál belőle egy kis reklámmal,marketinggel.Wáááá...bocsi de ezt én nagyon nem bírom! Nem ellenetek szól,csak allergiás vagyok a piacgazdaságra. :(
13. 5befd1ebc8 (válaszként erre: 12. - Anname)
2011. jún. 9. 10:00
ha nekem jó valami miatt akkor az jobb a babámnak:)ne kekeckedj már kérlek,nem rossz szándékból írtam....de annyi felesleges dolog van amit megveszünk holott a babának semmi szüksége rá....nálunk a kiságyhoz is anyukám ragaszkodott hogy mit szól majd a védőnő ha nincs kiságyunk:))nagyon szép kellemes hangú ékszer....ugye abban nincs kivetnivaló ha a kismama vesz magának egy szép láncot,igaz?
12. Anname (válaszként erre: 11. - 5befd1ebc8)
2011. jún. 9. 09:29
Honnan is tudjuk hogy a baba jobban érzi ettől magát?
11. 5befd1ebc8 (válaszként erre: 9. - Anname)
2011. jún. 9. 07:37

sok minden nélkül meg lehet lenni...a babának csak puha meleg,szeretet és elég kajcsi kell,semmi más,kiságy,babakocsi,sterilizálók,semmi de semmi....ha az anyuka és ezáltal a baba jobban érzi magát egy ilyen lánctól vagy bármitől,akkor miért ne? rosszabbra,feleslegesebb dolgokra is elkölt az ember 5890ftot:)



Brigi,,örülök hogy választ kaptál,későn találtam meg a topikod illetve olvastam a naplód,a babamosoly egyébként is kedves a szívemnek....a hordozóik is szuperek de ez most off:))

10. homern
2011. jún. 9. 00:00

Nekem a szülésznő nst-n mindig ezzel próbálta felébreszteni a babámat :))(bennt feküdtem,elég sok nst-m volt :S)

Nyakba akasztva kell hordani úgy,hogy leérjen a pocakra.Állítólag a babák szeretik hogy ahogy mozogsz,úgy csilingel.Amit én láttam az olyan volt,mint amit a macskák nyakába szoktak tenni :D(lehet nem ugyanolyan,de rögtön az ugrott be )

Engem idegesített,a babám is inkább menekült előle,vásárlás előtt érdemes kipróbálni.

2011. jún. 8. 22:00

Hogy is voltunk meg eddig enélkül az 5.890 Ft-os csengettyű nélkül?!

Komolyan mondom ez már nevetséges!

2011. jún. 8. 19:31

most nagy nehezen kiderítettem, h BOLA csengettyűs lánc a becsületes neve :))


szépek vannak:


[link]

2011. jún. 8. 19:12
kar h nem akkor találtam erre mikor növerem babát várt :))
2011. jún. 8. 19:11
hu hat en meg nem is hallottam rola h mi ez
2011. jún. 8. 19:05
amúgy így, h pocakcsengő, sehol nem találtam semmit, bár most nézem, h valami BOLA láncnak hívják, szóval lehet, h egyenesben vagyok. azért ha valakinek van ilyen, szívesen elolvasnám, h mit írtok róla!
2011. jún. 8. 19:05

mert az még egy hét :)) és én most szeretnék utánajárni :)


meg nem is biztos, h el tudok menni. na hát ezért :)

2011. jún. 8. 19:00
miert nem tőlük kérdezed meg?
2011. jún. 8. 18:58

a kismamatornán két lánynak is van, nagyon csinos darabok (mármint a csengők is) :))

elviekben segíthet a várandósságban, plusz a babának is kellemes. de ennél többet nem tudok. valaki? mit tudtok róla? :)

2011. jún. 8. 18:57
Pocakcsengő. Mi ez, hol kapható? :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook