Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pneumococcus oltás - tapasztalatok fórum

Pneumococcus oltás - tapasztalatok (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. szept. 17. 09:08

Sziasztok! Remélem, hogy ma idelátogat valaki. Délután viszem lányom oltásra. Tegnap elolvastam a betegtájékoztatót, és az a sok mellékhatás, amit leírtak, háááááááááááát... egy kicsit megijedtem. hányás, hasmenés, magas láz, stb...

Nyugtassatok meg, hogy ezeket csak azért irták le, hogy felkészítsék a szülőket a legrosszabbakra.

2008. febr. 23. 21:00
Akkor lehet valami egyszeru kis torokfajos virus. Ha laza van az jo, mert gyorsan elpusztitja a virust es szepen tul lesz rajta.
4. Pindula (válaszként erre: 3. - _kleo_)
2008. febr. 23. 13:32

A doki azt mondta hogy 1-2 nap lehet höemelkedés.Egy picit köhögött,de a dr.nő azt mondta semmi gond vele, tiszta a tüdeje, nem piros a torka.

Köszi a segitséget.

2008. febr. 23. 13:14
Mi is kaptunk, de egy kicsi hoemelkedessel megusztuk. Nekem 3 evesen kapta a fiam januarban. Masnap hoemelkedese volt, de 38 fok alatt maradt. Fajlalta meg az oltas helyet vagy 2 napig, de tul voltunk rajta. A dokitokat nem tudod felhivni hogy mit mond? Lehet hogy lappangott benne valami mas es az jott ki?
2008. febr. 23. 11:51
2,5 éves kislányomnak 2 napja adták be a pneumococcus elleni oltást. Azóta 38 fokos láza van. A segítségeteket kérem, szerintetek meddig tarthat ez?
2008. febr. 23. 11:50
Pneumococcus oltás - tapasztalatok
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook