Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » PMS tünetek enyhítésére tud valaki valami hasznosat? fórum

PMS tünetek enyhítésére tud valaki valami hasznosat? (tudásbázis kérdés)


2015. okt. 13. 14:08
Ha görcseid is vannak akkor meg NO-SPA.
10. lanema (válaszként erre: 9. - 85a4a01a64)
2012. aug. 25. 22:13
köszi a filmet!!
2012. aug. 25. 17:10

A lelki része:


ne stresszelj és ne aggódj!!

az történik meg a szervezeteddel amit "te akarsz".

Ha te azt mondod (mondogatod sokat és el is hiszed!) hogy napról napra jól vagyok, enyhülnek a tüneteim. Bízom és hiszek magamban és tünetmentes leszek, sőt már vagyok! Akkor az lesz.

Minden betegség lelki eredetű.

Légy pozitív és szeresd magad!


Louise L Hay Éld az életed

[link]

2012. aug. 25. 17:01
Szenhidratokban szegeny taplalkozas es sport.
2012. aug. 25. 16:59
...esetleg fogamzásgátló?
2012. aug. 25. 16:58

Egy nagymarék diákcsemege minden nap.


Nem szégyen egyébként ezzel neurológushoz menni, lehet, hogy tud rá megoldást.


Táplálkozási oka is lehet. Vashiány, D vit hiány...


Jukiohoz csatlakozom.

5. kisj
2012. aug. 25. 16:53
Dobj be egy tequilát:D
4. 34c48a3825 (válaszként erre: 1. - 526d586c57)
2012. aug. 25. 16:40

Nem mindegy, hogyan szeded. Az idegességre, ingerültségre nagyon jó, ha nem csak ekkor, hanem mindig szedsz b vitaminból napi 2 mg-ot, magnéziumból pedig napi 500mg-ot. Idegnyugtató és görcsoldó ebben a mennyiségben.


Rengeteg ilyen tünetet a vitaminhiány okoz, egy általános multivitamin sem árthat, úgyis jön az ősz.


Ami még ezek mellé jó: omega 3 napi 1000mg, azaz vegyél egy halolaj kapszulát. Mindegy, melyik cég, csak ezek a mennyiségek meglegyenek naponta.


1-2 hónap és jobban fogod érzeni magad!

2012. aug. 25. 16:37
Ez engem is érdekelne!
2012. aug. 25. 16:36
Te szegény!Én is így voltam vele.A doki egyszer adott vmi gyógyszert,amit előtte 1 héttel kellett elkezdeni szedni.Annyiban segített h állandóan álmos voltam és aludtam,ha tudtam.De így legelább el tudtam magam viselni:)))Viszont nem szedtem aztán,mert így nem lehet élni!
2012. aug. 25. 16:30
Fizikai tüneteim nincsenek de lelki annál inkább... Havi előtt mindig ideges leszek, érzékeny és sajnos annyira hogy már a mindennapi teendőimet is zavarja... Főleg a párkapcsolatomra van erős hatással. Ez nem volt mindig így és azt érzem , hónapról-hónapra erősödik. Felnagyítom a kis dolgokat, sírógörcseim lesznek és folyton kombinálok butaságokat... Szedek magneB6-ot de nem sok sikerrel. Tud valaki egyéb hatásos módszert ami beválik ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook