Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Plusz vagy mínusz?! Melyik a jobb?! fórum

Plusz vagy mínusz?! Melyik a jobb?! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Plusz vagy mínusz?! Melyik a jobb?!

1 2
2010. aug. 11. 22:06
Bocsánat,hogy egy komoly történet után ezzel inditok,de olyan jókat nevettem:) A cumisüvegnél,az uj tested leirásánál. Jó volt végre egy hizókurát olvasni, még ugy is,hogy én magam is a fogyózók sajnos igen népes táborát erősitem,az örök elégedetlenekét. Ilyesmi gondom, mit nemondjak, sose volt...nekem jönnek azok a kilók. Mindamellett egyet kell, hogy értsek,inkább plusz pár kiló,de egészségesebb legyek . Nem mellesleg pedig nem mindnekinek áll jól a soványság, sőt, a gebeség senkinek nem áll jól. Nem mondom,h legyen az emberen mindenhol háj,de ahol kell ott gömbölyödjön:)Öröm volt olvasni az irásod. Pussz,Eszter.
41. Lhara
2010. júl. 11. 22:15

Igen, az egészség a lényeg. A testi és lelki egyaránt. Kis gyermekként csontsovány voltam = lelki gondok. Fiatal felnőttként hullámzóan a normális és a túlsúly között ingadozva = fizikai és lelki túlterheltség. Aztán 36 évesen hirtelen 115 kg = szervrendzerem befékezett. 3 évi lassú, de annál kitartóbb javulás után beálltam 75 kg-ra. Sokan csinosnak ítélnek evvel a súllyal, de még mindig nem öltözhetek olyan szabadon, ahogy szeretnék... tehát tovább okoskodom, kutatok újabb és újabb lehetőségek után, hogy az egészégem megőrzése, esetleges növelése mellett elérjem végre a "kényelmes" 62kg-om. 85-90 kilósan már bizony komoly anyagcsere lassulás, mozgásiés légzési nehézségekkel küszködök. Lelkibánatomban zabakúrát veszek, aminek óhatatlan súlynövekedés a következménye. Életemben először ezév tavaszán szerelmibánatom következtében elment az étvágyam, de cudarul. Eredmény -13,8 kg 4-5 hét alatt. Azóta volt már egy kisebb példa arra, hogy még mindig így reagálok a szerelmibánatra. Lehet, hogy így marad?

Ilyen szenvedés lesz az ára a megfelelő súlyom elérésének? Inkább duci maradok és soha sem leszek szerelmes!!!

40. loch ness (válaszként erre: 30. - Lyrian)
2010. jún. 23. 08:36
Úgy tudom, ha a háziorvos felírja ezt a tápszert, akkor sokkal olcsóbban lehet kiváltani.
39. yardin (válaszként erre: 15. - Ed405d6362)
2010. jún. 18. 16:05
No, ezeket és az ehhez hasonló beszólásokat imádom én a legjobban.Tegnap nekem is beszólt két egyenként kb. 100 kg. körüli női személy, mondván "terebélyesedsz,terebélyesedsz, sokat híztál az utóbbi időben". Miért kell ez? Hiszen az embert így is bántja, hogy valamit nem jól csinált, és elhízott, nem kell még, hogy mindenki erről igazolja is. Pláne ők, akik sokkal elhízottabbak, mint én. És különben is kikérem magamnak, mert éppen fogyásban vagyok, és nem hízásban. :)
2010. jún. 13. 22:56
attól függ, h egészséges vagy-e!! ha nem, akkor meg mindegy...
2010. jún. 13. 19:55
minusz
36. zena01
2010. jún. 13. 19:51
MÍNUSZ!
35. fadigflo (válaszként erre: 25. - Belle Morte)
2010. jún. 13. 09:10
Tavaly nyáron 46 kilóra fogytam 176 centimhez...
2010. jún. 11. 19:29

Jó a cikk:)

Gratulálok:)

33. Lyrian (válaszként erre: 14. - 69abd4fa9b)
2010. jún. 11. 17:06

Sima hasizomgyakorlat, de én inkább ajánlom, hogy otthon szedj elő egy pörgős salsa-zenét, vagy hastáncot és tekerj. Élvezetesebb, mint a torna, hidd el. :)


Nekem anno a Nagy Fogyásnál bevált. :) Csak ajánlani tudom. :)

32. Lyrian (válaszként erre: 28. - Viva70)
2010. jún. 11. 17:04
Köszönöm. :)
31. Lyrian (válaszként erre: 24. - Zena01)
2010. jún. 11. 17:03

Szia!


Nagyon szívesen beküldöm cikknek, bár a megjelenés lehet, hogy 1 hónap lesz. Ez is azt hiszem annyit váratott magára. :)


Ha viszont nagyon kíváncsi vagy rá, akkor az adatlapomon megtalálod a NL-blogom címét, ott megtalálod előbb.


:)

30. Lyrian
2010. jún. 11. 17:02

Sziasztok!


Köszönöm a hsz-eket, elnézést, hogy csak most válaszolok, de eddig nem voltam net-közelben. (El is kapott az elvonási tünet, de nagyon. :D)


Amit gyógyszertárban lehet kapni tápszert (azt a bizonyos műtét utáni) "aranyárban" mérik, és egy nap 3 db-ot kellene meginni ahhoz, hogy valami eredménye is legyen.


Én maradtam a Nestlé vaniliás bébitejitalnál, a Bebe-nek is van éjszakai, kicsit sűrűbb jóízű papija. Mást nem ittam. De ebből sokat.


Igen, sokkal jobban érzem magam így. Semmi gondom a hasammal sem. :) "Viselősgyík" nevét párom találta ki, de nem sértődtem be.


Most pedig megpróbálok a külön kérdésekre válaszolni visszafelé menet. Remélem senkit nem hagyok ki! :)

29. 4ab67f870d (válaszként erre: 24. - Zena01)
2010. jún. 11. 16:36
A csuda tudja... Ha te jobban érzed magad így, akkor oké. Én most fogytam vissza 46 és félre a 156 centimhez és rettenetesen boldog vagyok. Végre húzhatok macskanadrágot anélkül, hogy elborzadnék magamtól. Mindig is tetszett, de 39 éves koromban hordhatom az elsőt. Mindent felhúzhatok, ami tetszik, lehet nagymintás, mini, vagy éppen talpig érő. Én hangulathoz szeretek öltözni, nincs "stílusom", ráadásul van egy hatalmas adag "macskamentalitás" bennem (szeretek olyan vékonynak látszani, amilyen hajlékony vagyok), végül pedig nekem a nyolc kiló plusz már légzési és mozgási problémát okozott. Szóval én csak remélni tudom, hogy így maradok. Minden nap tükörbe nézek és viccesen rászólok magamra: akkor most nem mozdul, így marad. :-))
28. viva70
2010. jún. 11. 16:04
Nekem is tetszik a cikk. Gratulálok.:)
2010. jún. 11. 15:52

A tápszer biztos segít a hízni vágyóknak, bár én a "másik oldalról" írok :D

Csecsemőként anyatej helyett tápszert kaptam, ami szépen felfújt és egész gyerekkoromban túlsúlyos voltam. Tiniként már 80 kg fölé mentem (alig 160 cm magassághoz), majd végre egy szigorú fogyókúrával sikerült leadnom 20 kilót. Ezt tartom, de egész életemben oda kell figyelnem, mit eszek, sosem engedhetem el magam. Ja, és sosem leszek vékony, akárhogy diétázom. Csak azt tudom elérni, hogy ne legyek kövér. És ennek az egésznek az alapját bizony a tápszer adta meg, szóval én részemről nagyon utálom :)

2010. jún. 11. 13:51
Lehet Nekem is az kellene. Tápszer. Talán azzal stabilizálhatnám a súlyomat. Nem érdekelne a pár plusz kiló, csak már lenne. :( Én is ezt hallom mindenkitől, hogy "De vékony vagy!", meg "De sovány vagy!" :(
2010. jún. 11. 13:50

GRATULÁLOK!



Én egyszer ijedtem meg, mikor a 175 centimmel 48kg voltam, kilátszottak a bordák a hátamon. Azóta vagy 56 vagy 58 kg voltam, örültem, hogy végre 61 vagyok, de pár nap alatt oda lett. Sokat sportolok, nem tudok erről lemondani, de így nem lesz jó vége. Szerelmi bánat, vizsgák, sport. Megint 57,6 vagyok... :(

24. zena01 (válaszként erre: 1. - Lyrian)
2010. jún. 11. 12:51

Szia!

Szeretném ha leírnád, hogyan tudtál lefogyni. Évek óta kínozom magam, de semmi eredmény. Ha ránézek egy szakácskönyvre az is tuti két kiló plussz. Sajnos már a csodákban sem hiszek. Pedig mindent kipróbáltam már. További szép napot.

23. blackphoenix (válaszként erre: 15. - Ed405d6362)
2010. jún. 11. 09:28

Szerintem is csini vagy, és a barátod is biztosan úgy lát szépnek, ahogy vagy. Szóval fel a fejjel:)


Ja és kíváncsi lennék, azok a családtagjaid, akik szerint le kéne fogynod, vajon hogy állnak saját maguk elfogadásával...

22. Huldra
2010. jún. 11. 09:15

A lényeg, hogy az ember jól érezze magát bőrében... no persze nem árt, ha a testsúly nem kórosan magas vagy épp alacsony.

Én épp hízókúrán vagyok, 165 cm-emhez 43 kg-t nyomok, de büszkén kijelentem, hogy (úgy tűnik) tartósan sikerült egy kilót magamra szedni, de sajnos ez még messze van attól, hogy legyen elég energiám a mindennapi pörgéshez.

21. CsillagTM (válaszként erre: 19. - Ed405d6362)
2010. jún. 11. 08:36
értem én, h nem ilyen egyszerű, de muszáj az embernek törekednie arra, h ne az határozza meg az énképét, amit mások mondanak neki.
2010. jún. 11. 08:35

Sziasztok!


Elolvastam a cikket. Megértem, hogy vannak olyan nők, akik +5 kilóval, vagy +10 kilóval, vagy -8kilóval érzik jól magukat. Teljesen egyénfüggő.

Természetesen a mai világban mindenhol azt látni, hogy zörgőcsontú nőcik vannak a plakáton a tvben, és legyél te is ilyen. A kedvencem mikor egy újság arról cikkez, hogy fogadjuk el magunkat olyannak amilyenek vagyunk. Lapozok egyet és az újság egyik oldalán 1 heti fogyúkúrás menü van leírva a másik oldalán pedig egy 40 kilós gebe mutatja be az aktuális fürdőruhadivatot. És akkor érezd magad jól...

Mellesleg én is idegeskedéstől fogytam le anno 2 éve. Soha nem voltam kövér,de nádszál sem. A 168 cm-hez épp passzolt a 56-57 kg, amit 0 mozgással néha sok, néha kevés étellel tartottam. Akkor jött egy pasi..puff lementem 52-re.Az arcom beesett volt, a karom csont...a combjaim nekem tetszettek,mert mindig is vékony combra vágytam, de mindenki szerint iszonyat gebe voltam. A hasam lapos, a medencecsontom átszúrta a bőrömet. Az akkori "párom" még akarta, hogy tornázzak és fogyjak. 1 éve szakítottunk, szépen lassan fel is kúszott rám 8 kg. Most 60 vagyok, és sehogy nem tudom leadni.


Jah, mellesleg unokahugom üti a 90kgot. De a pasiknak majd kiesik a szemük, mikor meglátják a begyét :D és büszkén ki is teszi amije van.

2010. jún. 11. 05:56

Hát nem olcsó a dinnye itt Győrben sem, bár a 400ft/kilóhoz képest már jó a 190ft/kiló.

Ez nem így megy hogy ne foglalkozzak velük, mert úgy érzem igazuk van, pedig van néhány jó nap amikor csininek szépnek érzem magam,de ez kb addig tart míg kimeek az utcára.

18. CsillagTM (válaszként erre: 15. - Ed405d6362)
2010. jún. 11. 00:37

1. ne hallgass már rájuk!!


2. ...hol van mostanság olcsón dinnye? :D

17. husom36 (válaszként erre: 14. - 69abd4fa9b)
2010. jún. 11. 00:14

Sztem kis hastornával, és ami feljön izommá alakul.

Legalább van mit fogni rajtad nem?

Én mondom haspók husi.:)

16. husom36 (válaszként erre: 15. - Ed405d6362)
2010. jún. 11. 00:12
Jaj má ne má! Pont jó vagy! Sz@rd le őket, biztos irigyek.;)
2010. jún. 10. 23:06

Milyen érdekes, hogy senki nincs megelégedve magával..Pedig annyi szép nő járkál az utcán, úgy irigylem őket! Én most 4 napja csak dinnyét eszek meg reggel zabpelyhet, mert jövőhétvégén meek haza, otthon meg mindenki folyton csak ezt hajtogatja "Husika, nem ártana egy 10 kilót lefogyni..."

Már most rettegek:S

2010. jún. 10. 16:16
Sajna én is csontsovány voltam vagyok!29 éves vagyok és 47 kilót mutatott a mérleg pár hónappal ezelőttig.Azóta felszedtem 5 kilót amit nem bánok csak az a baj hogy a java a hasamra jött fel,és rémálomnak élem meg.Szóval szeretnék hízni de a lapos hasamat is szeretném visszakapni.Hogyan lehet ezt összeegyeztetni?
13. Pumi87
2010. jún. 10. 08:52

Klassz!Ügyi voltál és kitartó.:)

Kipróbálom én is a tápszert!:)

Én hízni nem tudok.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook