Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kaptunk plusz internetet javításig, mekkora a keret? fórum

Kaptunk plusz internetet javításig, mekkora a keret? (tudásbázis kérdés)


2022. aug. 5. 16:40
Igen, gyanúsan, csak azért írtam hogy a telefonnyomkodással is el lehet használni egy csomó adatforgalmat, szóval nem csoda, ha a tévétől több fogy.
2022. aug. 5. 16:32
Valószínű a tévé viszi az adatforgalmat inkább.
2022. aug. 5. 16:25
Hát a tévé nem tudom mekkora adatforgalmat csinál. Én eddig a telefonomon ebben a hónapban 7.5 GB adatforgalmat használtam. Csak a telefonon neteztem, olvastam, sok videót néztem (youtube, tiktok) plusz a Spotify is ment napi pár órát. Szóval nem lehetetlen.
2022. aug. 5. 15:59
Egy 3. adathordozót ajánlottak, az a mobiltelefon. Laptopba nem berakható a sim-kártya. A telefonról megy a tévé és a laptopon a net.
2022. aug. 5. 15:56
80%-ot ír már hogy ennyit használtam el. Az kizárt. Netalapú tévé, 1 film plusz hoxa.
2022. aug. 5. 15:41
5 GB az nem korlátlan hanem 5GB adatforgalmat jelent. Pár napig elégnek kellene lennie akkor is ha videókat meg filmet nézel. Ha csak netezel akkor sokkal tovább. Az eszközön amin használod, kell lennie olyan beállításnak, ami kijelzi hogy mennyit használtál, ott tudod követni.
2022. aug. 5. 15:26
5 gigás plusz internetet kaptunk, amivel netalapon tévé és net használható. Addig, míg a hibás routert ki nem cserélik. A kérdésem, hogy ez korlátlan vagy megnézek egy filmet, kinyitok két netoldalt és le is jár a keret????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook