Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pletyka céltáblájává váltam fórum

Pletyka céltáblájává váltam (beszélgetős fórum)


1 2
10. Eve20
2006. aug. 18. 07:03
Most rólam is van egy pletyka, miszerint otthon szoktam hagyni a fiamat egyedül, amikor vásárolni megyek. Holott anyum szokott időnként vigyázni rá, amikor az említett dolgot végzem, sosem hagynám egyedül a gyerekemet!!!A sógornőm huga terjeszti, mivel velük rosszban vagyunk(ők meg aszt hiszik, hogy róluk pletykáltunk-ami egyébként abszolút nem igaz, ezt is a kiscsaj kavarta) de már nem érdekel. Tudjátok mit tervezünk? Azt hogy elköltözünk innen a francba, oszt találjanak maguknak más céltáblát. Mikor vártam a fiamat is mindenki tudta, hogy terhes vagyok, olyan is, aki a büdös életben nem látott. Nagyon hülyék az emberek! Pláne aki nyugdíjas, és otthon mereszti, nincs jobb elfoglaltsága...Én is gondolkoztam rajta, hogyan kéne visszavágni, de arra jutottam, hogy ha csinálok valamit az említett leányzó ellen(16 éves a lelkem) akkor méginkább vérszemet kap majd, és folytatja a sztorizást. Úgyhogy részemről is a nagy ívben megoldást ajánlom.
9. 'szti (válaszként erre: 8. - E71af41436)
2006. aug. 18. 06:54
Azért ez így kicsit sarkos. Egy példa: kettesben elmentem a főnökömmel, aki férfi, külföldre hivatalos útra. Nincs közöttünk rossz viszony, de ennél semmivel sem több. Itthon természetesen már azt hallottam, hogy a szeretője vagyok.
2006. aug. 17. 23:28
pletykálni csak arról szoktak,aki okot ad rá...
7. df30cb1959 (válaszként erre: 4. - Mothertiger)
2006. aug. 17. 23:24
Én először megmondanám neki tök értetően hogy ne kavarja a szart mert nem lex jó vége és ha nem hatna a jótanács akkor úgy megverném hogy megemlegetné.asszem hogy röktön elfelejtené a pletyka szó jelentését is.
6. greentee (válaszként erre: 4. - Mothertiger)
2006. aug. 17. 19:18

Nézd, én, mint argentin szappanopera-rajongó... :)


Én biztosan elkezdenék terjeszteni róla valami olyasmit, amitől hullásnak indul a haja, akár veszítse el az állását is. Ha üzletben dolgozik, küldd rá az apehet, mondjuk azzal, hogy nem adott számlát, nyugtát, akármit. Erre ugrik az adóhatóság. A nevedet sem kell megmondanod nekik.


Egyébként meg Fawkesnak igaza van. Menj elébe a balhénak, és aztán küldd rá az apehet az üzletre!

5. 4726e582cf (válaszként erre: 4. - Mothertiger)
2006. aug. 17. 17:02

Meséld el a párodnak, hogy mit művel a csaj, és mit terjeszt rólad.


Nagyon jól bevált taktika nálam, hogyha valamitől tartok, hogy pl. "mi lesz, ha megtudja?" akkor én mondom el, még mielőtt bárki más mondaná el, hogy mi van. Még akkor is, ha rettenet kínos.

2006. aug. 17. 16:42

Ja, csak az a gáz, hogy párommal épp most döntöttünk úgy, hogy megpróbáljuk együtt még egyszer, utoljára. Ha a fülébe jutnak ezek a dolgok, biztos nagyon szomi lesz. Sosem csalnám meg az exemmel, az a kapcsolat ebből a szempontból régesrég véget ért. A mostani párom miatt hagytam ott őt...

Nem ez az első eset, hogy bekóstolt a csaj nálam, így igazából valami nagyon hatásos dolog érdekelne. Amit nevezhetünk akár bosszúnak is. Megverni nem akarom, mert ez valahogy nem illik egy anyuka imidzsébe, asszem.:DDD

3. emagdi (válaszként erre: 1. - Mothertiger)
2006. aug. 17. 15:57

szerintem egész egyszerűen beszélj vele.

mondd meg neki, hogy úgy hallottad mondott másoknak néhány információt rólad, amiről te úgy gondolod félreértés lehet. mondd el neki, hogy legközelebb ha valamilyen hírt szeretne rólad megosztani másokkal, akkor előbb kérdezzen rá nálad, nagyon szívesen válaszolsz neki, mert nem szeretnéd ha rossz információi lennének rólad:)

2006. aug. 17. 15:41

Lesz*rnám, jó nagy ívben, azt hiszem.

Javítani nem lehet az ilyen helyzeteken, max. költözéssel, nekem ez a tapasztalatom, 18 évet éltem egy nagyon pletykás kisvárosban.


Az irigységgel a saját energiáit vonja el, ne hagyd, hogy a tiedet is próbálja elvenni.

Tudom, nehéz nem foglalkozni vele.

2006. aug. 17. 15:34
Tegnap régi exemmel összefutottam az utcán, aki segített a helyi boltban bevásárolni, ahol egy unszimpatikus lány a pénztáros. Mára ocsmány pletykának lettem a középpontja. Már többen panaszkodtak a pénztárosra, ugyanilyen indokból kifolyólag. Kirúgathatom-e az állásából? Vagy miképpen leckéztessem meg?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook