Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Plazma kezelés eljárással a megereszkedett szemhéj ellen fórum

Plazma kezelés eljárással a megereszkedett szemhéj ellen (beszélgetős fórum)


9. Izis (válaszként erre: 8. - Andi1102)
2022. okt. 15. 11:07
Szia! A szemhéplasztika fórum kicsit aktívabb gyere át oda. Én is érdeklődöm erről a kezelésről. Hátha ketten többre megyünk.
2022. okt. 9. 17:54

Sziasztok!

Termikus ionizációs kezelésen járt már valaki?

Érdekelne, tényleg olyan hatásos-e a beavatkozás, mint amilyeneket a képek mutatnak.

7. Csicsu1 (válaszként erre: 1. - Panni4)
2022. jan. 22. 11:28

Szia Panni,

Engem is érdekelne ez az eljárás. Megtudtál valamit erről?

Csilla

2021. jan. 1. 14:05
Hello, látom, régi poszt, de engem is érdekelnének a plazma kezelés utáni tapasztalatok. 🙂
2019. febr. 13. 20:28
Sziasztok! Engem is nagyon érdekel a plazma/Splendid kezelés. Ígéretesnek tűnik. Ha valakinek van tapasztalata, ne tartsa magában.
4. Panni4 (válaszként erre: 3. - Guruljka)
2019. jan. 25. 21:33
Szia a mütèt utáni állapot milyen volt ?
2019. jan. 17. 21:53

Nekem 59 évesen műtötték. Vágták, utába varrták is. Picike ragtapasz-csíkok is voltak a seben, a varratszedést nem is éreztem.


A szemész végezte, mert a szemhéjam már zavarta a látásomat. (Kicsit rájátszottam, de talán nem is kellett volna.) Így ingyenes volt.

Mindkét szememet egyszerre műtötte.

2. 1c5636831a (válaszként erre: 1. - Panni4)
2019. jan. 14. 06:56
Az mi írnál esetleg róla részletesebbenű egyik ismerősömnek vágták egy hétig be volt jódozvs a szeme az első mert nem egyszerre csinálták meg az nem fájt neki annyira de a második az nagyon
2019. jan. 13. 18:31
Sziasztok ,új vagyok itt !60 èves leszek màrciusban ès nagyon szeretnèm a megereszkedett szemhèjam negcsinàlni ,szègyellem de betoji vagyok !!!Ezèrt nèzegettem ezt a fajta eljàràst mert itt nem vàgnak ,volt esetleg valakinek itt akinek megcsinàltàk ezzel az eljàràssal ???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook