Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Plasztikai műtét menete tb-re fórum

Plasztikai műtét menete tb-re (beszélgetős fórum)


20. barbarella (válaszként erre: 11. - King86)
2020. jan. 15. 21:23
Gyanítom rólam van szó...
2019. aug. 4. 08:36

Sziasztok!

Én is jártam ezzel a háziorvosnál, ő annyit csinált, hogy a betegkartonomra beírta a diétám kezdő dátumával együtt az akkori súlyomat (néhány kiló mínuszban voltam már akkor, mikor elmentem hozzá más ügyben). Nem tudom, az elég lesz-e. Nem mért meg, hanem beírta amit én mondtam, azt a súlyt. Az üzemorvosom viszont megmért, ott hivatalosan is rögzítve van a súlyom és a BMI indexem is.

2019. aug. 2. 22:53
Nos , jártam ma a háziorvosnál , s fogalma sincs , hogy ez az egész hogy működik. Tudnátok segíteni , hogy neki kell-e valamilyen papírformán vezetni a dolgot , vagy egyáltalán hogyan tovább?
17. Guruljka (válaszként erre: 14. - King86)
2019. júl. 18. 01:13

Végül is a lényeg, hogy 10 BMI-érték legyen a diffencia.

A jelenlegi és a normál súlyom között meg is van ennyi.

2019. júl. 18. 00:58
Én aligha fogom magam műtétnek alávetni, annyira nem fontos már az én koromban. Azért elég nagy megterhelés a szervezetnek. Én meg így se járok fürdőruhában.
15. King86 (válaszként erre: 14. - King86)
2019. júl. 18. 00:36
Ja elírtam , 67, nem 68
14. King86 (válaszként erre: 12. - Guruljka)
2019. júl. 18. 00:34
Nekem nem gond ez. Van regisztràlva magas súlyom koràbbról dokinàl. Az is bőven elég lesz a tbhez:) csak annyi hogy hivatalosan 68kg fogyàsom lesz, nem 100.
13. Guruljka (válaszként erre: 11. - King86)
2019. júl. 17. 21:24

Ilyet én is olvastam. Rendes volt a doki.

Sokan a fogyás kezdetén nem is merik még mondani, merthogy hátha belebukik.

Az én háziorvosom nem foglalkozik a túlsúllyal, ő diabetológus szakorvos lett. Úgy látszik, nincs elég betege...

12. Guruljka (válaszként erre: 10. - King86)
2019. júl. 17. 21:21
Annyiban tök igazad van, hogy az nem kell, hogy beleszóljon és szabályozni akarjon. De mit van mit tenni, tudnia kell róla, mert ő igazolja az indokot, hogy a TB fizessen.
11. King86 (válaszként erre: 9. - Guruljka)
2019. júl. 17. 21:21
Egyébként én olvastam olyat is hogy egy csajszi fogyàs utàn egyenesen a plasztikai sebészhez ment konzultàcióra, nem vitt semmi igazolósúlyos papírt, mert a doki szerint egyértelmű volt a dolog a bőre alapjàn. Nem tudom mi igaz belőle. De én csak kívàncsiskodom itt, még messze a plasztikàm mivel még csak 17kg mínusznàl tartok és 83 hàtra van...
10. King86 (válaszként erre: 7. - Guruljka)
2019. júl. 17. 21:16
Félreértettem:)
9. Guruljka (válaszként erre: 7. - Guruljka)
2019. júl. 17. 21:06
A kartonon ott kell lennie ezeknek az adatoknak, hogy bizonyítani tudja a beteg, hogy nem ő találta ki az indokot az operációra.
8. Guruljka (válaszként erre: 7. - Guruljka)
2019. júl. 17. 20:54

Mert én sem arra utaltam, hogy a háziorvos fújja a passzátszelet.

Épp jól felhúztam magam, mert a mienk is jövő héttől rendel újra a szabi után. Mivel a múlt heti vérvétel óta még mindig fekete a helye a karomon, eszembejutott, hogy ha valami gáz lenne a vércukrommal, akkor állok elébe, de nincs az az orvosi diplomás, aki megmondja nekem, mikor egyek. Nem és nem!

7. Guruljka (válaszként erre: 6. - King86)
2019. júl. 17. 20:51
A kezdőpont és a végpont meg a súlytartás nem követés?
6. King86 (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2019. júl. 17. 17:53
Én úgy tudom, csak egy kezdő súly regisztràciójàra van szükség, vagy legalàbbis olyan súlyra aminél tuti a tb tàmogatàs. aztàn meg a fél év kötelező súlytartàs miatt is regisztàlni. Minek kéne követni a fogyàst? Nem tudom... Nekem az elég frusztàló és stresszes lenne hogy még közben is àllandóan ellenőrizgetve legyek, ne adj isten beszólàsok hogy nem fogyok elég gyorsan meg ilyenek. A mi dokink pl elég pokróc stílust képvisel. Én ilyen kitételről sehol nem olvastam még.
2019. júl. 17. 09:23
Hasplasztika tapasztalatok a forum cime
2019. júl. 17. 09:23
Ajanlom a hasplasztika forumot!Ott sok tapasztalt van.
3. ikres_anyu (válaszként erre: 1. - Dorsza75)
2019. júl. 17. 08:17
Plasztikát csak a végleges súlyod beállta után javasolnak, úgy tudom.
2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Dorsza75)
2019. júl. 17. 02:07

[link]


Itt találsz már jó párat a kérdésben, hátha van már kész válasz is.

Fontos, hogy orvos kövesse a fogyást a kezdettől, és nézik a súlytartás idejét is. Ebben a cikkben megtalálod:

[link]

2019. júl. 17. 00:47

Sziasztok!

Fogytam 30kg-ot , még kb. ennyi van vissza , de mindenképpen plasztikai műtétre lenne szükségem a felesleges bőr eltávolítására. Tb. támogatásra szeretném csináltatni. Mi lenne a menete ennek? Valaki nem tudja , hogy Székesfehérváron vagy Veszprémbe lenne rá lehetőség?


Köszönöm szépen a segítséget előre is!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook