Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Plaszikai sebészet - Szépség minden áron? fórum

Plaszikai sebészet - Szépség minden áron? (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

7. 5e35dd6804 (válaszként erre: 6. - Alexa77)
2008. márc. 9. 10:43
sok sikert hozzá!
2008. márc. 9. 07:09
Én kicsit félnék a plasztikai műtétektől. Bár az is igaz, hogy valószínűleg a párom sem engedné. Én egyedül az államat szerettem volna mindig átalakítani egy picit, a többivel viszonylag elégedett voltam. Most nem tetszem túlzottan magamnak, amióta babát várok, bár el kell ismerni, hogy nem szedtem fel sokat, csak hát nem vagyok most az az izomgolyó, aki voltam. Majd meglátjuk, szülés után mennyire sikerül visszaalakulnom. Ha örököltem valamit anyuból, akkor elvileg 2 hónap alatt vissza kéne állnom az eredeti formámhoz. Majd meglátjuk. De ha nem sikerül, akkor se a plasztikához nyúlnék először. Remélem, a sport majd segít.
5. 70a5a27405 (válaszként erre: 4. - 5e35dd6804)
2008. márc. 5. 10:06
Mondjuk a csöcsömböl,annak idején mikor vékonyabb voltam, ment le, de nem olyan tulzottan. De van benne valami amit mondasz. A csípőm kiálló volt annak idején.Megnéztem a képeket jó a melled. Hát az enyém alapjáratban is nagy, néha az sem jó, de mondjuk a férfiaknak igen!!!
4. 5e35dd6804 (válaszként erre: 3. - 70a5a27405)
2008. márc. 5. 08:37
Kívánom, hogy sikerüljön, csak az a baj, hogy nem onnan fog lemenni, ahonnan Te szeretnéd. Ebben a genetikád is szerepet játszik. Ha sikerül szerencsés vagy. Ha nem, torzó leszel, mint amilyen én is lettem 40 kg fogyás után! Sajna nekem csak a kés maradt, mert 44-es ruhákat tudtam csak a csipőmön áthuzni, de igen csak lógott a 68-as derekamon:( Az adatlapomra tettem fotókat, hogy más is láthassa, nem mindenki plázacica aki kés alá fekszik:) szia és sok sikert Judit
2007. okt. 1. 10:27
Nekem az alkatom nem a legelőnyősebb, de azért nem fogok elmenni hogy átszabassam magam! Majd egyszer elkezem a fogyókúrát azt lemegy a fölös!
2. JMNK
2006. okt. 6. 21:55

Kedves treasure!


Talán elkerülték a figyelmét a következő mondatok -- Minden jog fenntartva. A lap oldalain szereplő írások, képek és egyéb anyagok az érvényes szerzői jog szerinti tulajdonos tulajdonát képezi. Utánközlésük kizárólag a kiadó írásos engedélyével lehetséges. --, amikor a cikket átmásolta a baratno.com-ról??? A forrást ennél a cikknél már megjelölték a szerkesztők, de további írásoknál még hiányzik!!!

Jády Mónika

2006. jan. 24. 12:23
A szépségsebészet világszerte egyre nagyobb divat, és már régen nem az amerikai filmcsillagok kiváltsága. Akinek telik rá (és nincs olyan betegsége, amely kizárná a műtétet), bármikor „átszabathatja” csúnyának vélt testrészét.

Egyre több nő (és férfi) fekszik a plasztikai sebész kése alá, hogy vonzóbb, elégedettebb legyen. 2003-ban csak az Egyesült Államokban 1 800 000, tavaly pedig több mint kétmillió szépségsebészeti beavatkozást végeztek.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook