Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Planetáriumot hol találok? fórum

Planetáriumot hol találok? (tudásbázis kérdés)


2021. nov. 7. 16:33
Én is nagyon sajnálom, hogy minden szuper dolog szép lassan tönkremegy és nincs pénz, igény, kedv rá, hogy rendbehozzák. Pedig én is nagyon szerettem.
2021. nov. 7. 10:23
Sajnos ebben az országban sok mindenre van pénz de a budapesti Planetáriumra nincs.Nagyon nagy élmény pedig...
8. l.luiselotte (válaszként erre: 7. - Papája)
2021. nov. 7. 08:57

Gondolom hogy minden kisfiúnak van egy olyan korszaka, hogy csillagász szeretne lenni. Mi - a PL fénykorában éppen ezért elég sokszor voltunk, csodaszép volt. Fiam - 3o évesen nemrég vetette fel, bhogy ujra el kellene menni,majd elmondom neki a rossz hirt, hogy zárva.

A kecskeméti attól tartok, hogy nem versenyképes.

7. papája (válaszként erre: 3. - Jucika33)
2021. nov. 7. 07:59

A budapesti évekkel ezelőtt beázott egy nagy esőzés alkalmával. Mutatták a TV-ben. Akkor bezárták, mert életveszélyes lett az elektromos része és minden más is elavult. Azt ígérték, hogy néhány éven belül teljesen felújítják és újra nyit. Sajnos másra, másoknak kellett a pénz, így nem készült el.

Én is nagyon vártam a nyitást az unokák miatt.

6. jucika33 (válaszként erre: 5. - L.luiselotte)
2021. nov. 7. 07:21
Igen, a kecskemétibe akartunk elmenni az őszi szünetben, de sajnos a gyerkőc végig beteg volt, úgyhogy nem mentünk be végül :-(
2021. nov. 7. 06:42
Vannak kisebbek az országban, de azért a városligetivel egyik sem vetekszik.-/ Kecskemét, Bakonybél/.
4. jucika33 (válaszként erre: 2. - Mmacus)
2021. nov. 7. 05:53
Mondjuk most, hogy tovább néztem a honlapot, lehet, hogy mégis ilyen az egyik program, csak anno nem láttuk. Jó messze van tőlünk sajnos, de lehet, hogy beikatatom nyárra. Jó lenne gy olyat talánni, ami Pet megyén belül van, vagy Budapesten.
3. jucika33 (válaszként erre: 2. - Mmacus)
2021. nov. 7. 05:51
Köszönöm. Megnéztem a honlapját és rájöttem, hogy itt már voltunk is pár évvel ezelőtt. Nagyon érdekes volt. Sajnos itt nem volt csillagos kupola vetítéssel. Jó lenne, ha találnék olyat. Nem tudom, hogy ezt a pestit miért szüntették meg :-(
2. mmacus (válaszként erre: 1. - Jucika33)
2021. nov. 7. 05:24
2021. nov. 7. 04:56
Kislányomnak megígértem, hogy elviszem planetáriumba. Erre kiderült, hogy a népligeti végleg bezárt évek óta. Hol van hasonló program (vetített mozgó égbolt előadással)?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook