Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pizzéria nyitásához szeretnék ötleteket fórum

Pizzéria nyitásához szeretnék ötleteket (beszélgetős fórum)


2015. dec. 21. 10:39
egy jó pizzaszakács nem árt :)
2015. dec. 20. 23:53
Szerintem nyisd ki.
2015. szept. 8. 09:53
A forgalom növelésére van egy javaslatom. A szerződéskötéstől számítva mindaddig, amíg a szerződés él, ingyen biztosít a cég a saját weboldalán egy rövid bemutatkozási lehetőséget. Ennek a reklámlehetőségnek mindössze annyi az "ára", hogy a cég által kibocsátott törzsvásárlói kártyát felmutató vásárlónak/vendégnek a szerződésben előre meghatározott árengedményt kell biztosítani. Az árengedmény mértékét a szerződni kívánó fél (aki a forgalmát növelni kívánja) határozza meg, tetszése szerint. Ha sikerült felkeltenem az érdeklődésedet, várom kijelzett hívószámmal érkező hívásodat a 70/322-9399 számra.
24. Nátháska (válaszként erre: 22. - Bucóka20)
2015. szept. 5. 21:12
Írtam üzit.
23. Bucóka20 (válaszként erre: 19. - Karcsú én)
2015. szept. 3. 15:56

Persze kiszamoltunk mindent.

Apaek vallalkozok ,ok fognak segiteni.

22. Bucóka20 (válaszként erre: 20. - Nátháska)
2015. szept. 3. 15:54

Szia!

Ez szuper ,van weboldaluk?

Kivancsi vagyok ra.

2015. szept. 3. 13:17
vagy csináljatok fodd truck-ot, az úgyis menő mostanában, a hétvégén lesz Bp-n a Food Truck show, merítsetek ötleteket
20. Nátháska (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2015. szept. 3. 13:04

Szia!

Mi a barátaimmal nagyon szeretünk ilyen helyekre járni, és a kedvencünk egy olyan hely lett, ahol magadnak válogatod össze a feltéteket. Nincsenek előre lefixált pizzák, hanem kapsz egy ceruzát és papírt, ezen rajta a kategóriák:

- 3 féle nagyság közül lehet választani,

- vastag / vékony / sajtszéles tészta,

- alap: tejföl / fokhagymás tejföl / paradicsom.

- és végül a feltétek.


Mindegyiknél egy kis négyzet található az X-nek, és teljesen magadnak válogatod össze a pizza ízvilágát. A feltétek ára persze különböző, és a pizzanagyság függvényében emelkednek is.


Nekünk ez nagyon bejött, és amilyen gyakran csak lehet, oda járunk (150 km) :)

2015. szept. 3. 13:03
Nem tudom elképzelni, hogy egy 5000 fős városban meg lehet ebből élni... Megsaccoltátok (sőt kiszámoltátok) már, hogy naponta mekkora forgalmat kell elérni ahhoz, hogy kitermeljétek a fizetéseteket?
18. ancsika688 (válaszként erre: 17. - Bucóka20)
2015. szept. 3. 12:58
Ezt is lehet egészséges változatban is.Rengeteg recept van,variálhatod .
17. Bucóka20 (válaszként erre: 16. - Ancsika688)
2015. szept. 3. 12:55

Nagyon jol neznek ki igen.

Nalunk a varosba valami pizza tekercs van,az is hasonlo.

A pizza golyo is jo otlet .

2015. szept. 3. 12:45
Calzone-töltött pizza is lehetne.
2015. szept. 3. 12:36
meg ami még itthon ritka a fish&chips apró halakkal, nyami...
14. Bucóka20 (válaszként erre: 12. - Csgybzs)
2015. szept. 3. 12:34

Biztos lehet akkor toluk vagy valahonnan rendelni fagyasztva az o krumplijuikat,mivel ha en csinalom az mar csak az utanzat.:)


Pizza,amerikai hot-dog,hambik,doner illetve doner box,h nem a szokasos gyros es gyros tal legyen.

Salatakon en is gondolkoztam....

13. csgybzs (válaszként erre: 10. - Bucóka20)
2015. szept. 3. 12:27
Az sz.r, viszont a krumpli mennyei! A Kökiben van Belfrit, teszteljetek egyet, ha arra jártok.
2015. szept. 3. 12:26

Sült krumpli papírtasakban szószokkal nagyon jó (Belfrit alapján), szendvics is jó, amit csak felkap és elvisz (főleg jó, ha valamilyen busz vagy vonat állomás közelében vagytok), én imádom a hamburgert (szerintem mindenki), de vegán vagyok, szóval szendviccsel, hambival is próbálkozhatnátok vega, vegán verzióban is. Vagy valamilyen édessel.

És szerintem a salátákkal is. Alig találni jó salátabárokat, viszont sokan szeretik, akár a hagyományos franciasaláta/majonézes burgonya vonalon, de a friss, olajos-szószos öntetes zöld salátákkal is.

Amiből szintén lehetne vegán verzió is. :)


Ha megnyílik és lesz vegán is írd meg, megnézem!

11. Kangaroo Island (válaszként erre: 10. - Bucóka20)
2015. szept. 3. 12:24
neeem, ez nem étterem, ez ilyen food truck, fesztiválokon szokott lenni
10. Bucóka20 (válaszként erre: 9. - Kangaroo Island)
2015. szept. 3. 12:16

Rakerestem en is , nagyjabol latom is.

Neztem ezt a belfrit ettermet (?) de egy nagy szar a honlapja.

2015. szept. 3. 12:15

vagyis nem, mert ez hasábburgonya alakú :D

deep fried potato talán a neve

8. Kangaroo Island (válaszként erre: 7. - ChrisTai)
2015. szept. 3. 12:11
Az!!!! :D köszi :D
7. ChrisTai (válaszként erre: 6. - Kangaroo Island)
2015. szept. 3. 12:05
Belfrit a neve nem? :)
6. Kangaroo Island (válaszként erre: 5. - Bucóka20)
2015. szept. 3. 12:01
nem jut eszembe a neve sajnos :( a lényeg, hogy ilyen nagy szeletbe vágott krumplik, mint a chips, jó ropogósan és kb olyan zacsiban adják, mint a pop-cornt, úgy bezabál belőle az ember, hogy ihajj :D és az aztán nem nagy költségű megcsinálni, olaj és krumpli kell hozzá meg egy kés :) meg szósz, ha azt is szeretnétek
5. Bucóka20 (válaszként erre: 4. - Kangaroo Island)
2015. szept. 3. 11:57
Nem,olyat meg nem hallottam.
2015. szept. 3. 11:56
meg lehetne talponállóban ez a baromi nagy adag sült krumpli, csak krumpli, különféle szószokkal, nem tudom ismered-e?!
2015. szept. 3. 11:55

Koszonom ,igen en is ilyenekre gondoltam.

Mivel 80% a az eteleknek pizza lenne,ezert szeretnek minel nagyobb vevokort megfogni.

2015. szept. 3. 11:53
lehetne gluténmentes, CH csökkentett, vegán, stb...hogy mindenki megtalálja a magának valót
2015. szept. 3. 11:51

Pontosabban fogalmazva az alap otlet mar megvan,de szeretnek tobb velemenyt is meghallgatni,esetleg akinek pizzeriaja van tanacsot stb.

Egy 5000 fos varosrol beszelunk ,ahol egy mukodo etterem van,amin belul van pizza.

Szokasos magyar vastag teszta , szamomra keves feltettel.


Ha minden jol alakul akkor az ev vege fele sikerulhet megnyitni egy pizzazot,ahol csak kiszallitas van,illetve elotte el lehet fogyasztani.

Kis talponallo lenne.

Gondolkoztunk hogy konkretan olasz pizzat csinalni,de ahogy nezegettem az alapanyagokat,eleg dragara jon ki egy olasz pizza elkeszitese.

Es nem biztos h mindenkinek tetszene az az izvilag.


Kemenceben sutott pizzat szeretnenk,persze a feltet az 1001 fele lehet.

A pizza lenne az alap,melle szeretnenk meg valamit ami nem tipikusan az a hambi,hot-dog kategoria.

Esetleg otletet ebben szivesen fogadok. :)


Barmit meghallgatok ha epito jellegu.:)

A nyitasi felteteleket mar megkerdeztuk,ezen reszet mar tudjuk.

Illetve meg h sztetek a light pizzanak lehetne e kelletje?

:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook