Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Pizzás csiga receptek...."belevalók" fórum

Pizzás csiga receptek...."belevalók" (beszélgetős fórum)


6. b8103f009a (válaszként erre: 1. - Maryann21)
2011. nov. 14. 21:08
Persze,finom bele.Ha szereted magad csinálni a dolgokat,akkor a szószt is elkészítheted.Én nem csak sima pizzakrémet kenek bele,de nálunk nem is szeretik a boltit.Mindig magam csinálom,nagyon finom.A lila hagymát pedig nem beletöltöm,hanem amikor felcsavartam a tésztát mint a piskótát,elvagdostam csigákra,akkor teszem a tetejére,és rá a sajtot.
2011. nov. 14. 10:19
Valóban minden bele rakható ami egy pizzára.Én utoljára parizert lereszeltem azt tettem a pizza szósz tetejére amit szintén is csináltam, a másik felére meg csak sajtot szórtam mert a lányom úgy szereti.Kis csigákat csináltam nem úgy mint a bolti nagyságú és még kapósabb lett.
2011. nov. 14. 10:15
tehetsz bele nyugodtan,attol csak izesebb lesz, en meg extra olasz füszerrel is megszoktam szorni.
2011. nov. 14. 10:14
Én kirámolom a hűtőt. Ugyanaz a szabály mint a pizzánál: amiről úgy gondolod finom rá (jelen esetben bele) azt pakold!
2011. nov. 14. 10:09

persze, attól még finomabb lehet


én legutóbb csak sima tubusos pizzakrémet használtam, tetejére reszelt sajtot szórtam

2011. nov. 14. 10:04
Pizzáscsigát szeretnék sütni és arra lennék kíváncsi,hogy szerintetek apróra vágott lilahagymát tehetek a pizzakrém mellé vagy felesleges? Ti mit szoktatok még beletenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook