Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pislog a kisfiam, mitévő legyek? fórum

Pislog a kisfiam, mitévő legyek? (tudásbázis kérdés)

9. 7130b15964 (válaszként erre: 5. - Diegóóó)
2009. jún. 4. 22:26
Valószínűleg erről lehet szó. Mondjuk tikkelésről akkor beszélnek, ha legalább egy évig fennáll és nagyjából minden nap jelentkezik. A kicsiknek nagyon sok tikkszerű "szokásuk" van, de tartósan (egy évnél hosszabb ideig), csak kevésnél marad meg.
2009. jún. 4. 22:25

Az én kisfiam ezt akkor csinálja, ha este nagyon fáradt! Pont úgy, mint rendes pislogásnál, csak ez elég látványos, kicsit összeszorítja a szemeit, ebből tűnik fel, hogy nem szokványos pislogás!

A tiéd is így csinálja?

És egyébként állandóan csinálja, vagy csak estefelé? Mert akkor egyértelmű, hogy fáradtság! Ha napközben is csinálja, akkor csak rossz szokás! Ha nagyon zavar vidd el dokihoz!

Mennyi idős egyébként? Próbáld megkérdezni tőle, hogy miért csinálja!

2009. jún. 4. 22:04

Altasd el, akkor nem fog pislogni. :)


Na jó, bocsi, de nevetőgörcsöt kaptam, mikor elolvastam a kérdésed... :)

2009. jún. 4. 21:59
Én is szoktam pislogni..remélem nem vagyok beteg..:))))
2009. jún. 4. 21:12
Tikkel?Azt hiszem talán így hívják...A bátyám is csinálta.Gyerek korában Anyuék elvitték mindenhová szemészettől kezdve az ideggyógyászatig de sehol nem találtak semmi rendelleneset.Rossz szokás.Ha figyel rá akkor nem csinálja.Általában akkor jön elő nála ha fáradt.Ő már 25 éves.
2009. jún. 4. 21:10

Hál' istennek! Képzeld, ha nem pislogna! :))

Bocsánat, nem hagyhattam ki!

Hogy érted, hogy pislog?

2009. jún. 4. 21:09

Az nem baj.;)

Na,de tenyleg ,szerinted van vmi koros benne,ahogy pislog?

2009. jún. 4. 21:09
Általában lekoppintották valakiről, vagy ideges de az orvosok azt mondják rossz szokás.Azért mutasd meg a gyerekorvosotoknak.
2009. jún. 4. 21:06
Pislog a kisfiammitévő legyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook