Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pirosítót, de milyet? fórum

Pirosítót, de milyet? (beszélgetős fórum)


5. Bri*
2010. szept. 22. 15:38
Én a helyedben mindenképpen valami pasztell árnyalatot használnék. A sötét vagy erős tónusú túl sok lenne.
2010. szept. 22. 12:13

barackos is jó, én azt azóta használom amióta szőke vagyok.

Az a lényeg, hogy mivel világos az arcod/bőröd a világosabb színek is szépen látszanak. Sötétet is használhatsz, de csak óvatosan. Én azért nem használok sötétet, mert nehéz természetes hatást elérni vele világos bőrön.

Erről a lilásról nem tudok nyilatkozni:)

3. zzsuzsi (válaszként erre: 2. - 1d1983f461)
2010. szept. 22. 11:47

köszi, hogy írtál.

Próbálgattam én is ilyen halvány rózsaszín pirosítót, de sosem tudtam eldönteni, hogy jól áll -e, mindig olyan furcsa volt.Barackos árnyalatút Te használtál már?Nem tudom az milyen lenne.

Nekem nagyon tetszenek ezek a halvány lilás pirosítók is, meg sötétebb bőrű lányokon a barnás, csak az meg világos bőrre nem jó.

De majd ezt a rózsaszínt még kipróbálom.

2010. szept. 22. 11:43
Régen nekem is pont ugyanezek a "színeim" voltak fekete haj, barna szem nagyon világos bőr, akkor mindig rózsaszínes pirosítót használtam, mert nem egy harsány szín és nem tűnik művinek. Mivel világos a bőrünk nem érdemes túl erős pirosítót használni.
2010. szept. 22. 11:39

sziasztok!

Fekete hajam van, barna szemem, és fehér a bőröm.Szeretnék pirosítót használni, de nem nagyon tudom eldöntetni sosem, hogy milyen színűt kellene.

Tudnátok tanácsokat adni?

Eléggé fehér a bőröm, ezzel a hajjal ilyen hófehérke hatást keltek:) Általában rózsaszín, lila és barnás szemfestékeket szoktam használni.

Várom mindenki tanácsát!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook