Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Piros popó. Fog vagy allergia? fórum

Piros popó. Fog vagy allergia? (beszélgetős fórum)


2011. okt. 12. 08:07
de majd nem adok neki egy ideig tejterméket, hogy múljon el, aztán ha elmúlt megkóstoltatom vele újra, hogy ugyanilyen lesz-e v sem, ha igen akkor egyértelmű. A férjem családjában sok a tejallergiás, de Én meg vedelem a tejet és a terhesség alatt is vedeltem. Remélem, hogy nem allergiás rá.
2011. okt. 12. 08:06
a védőnőm 3 hete nem veszi fel a telefont, a gyerekorvos se serénykedik a segítségnyújtásban, ezért gondoltam hogy hátha valaki tud segíteni közületek. Tegnap vettem kamillavirágzatot, ma azzal fogom borogatni neki, de amúgy szebb lett már. Csak azt nem tudom, hogy a tejtermékektől lehet-e vagy csak a fogzástól.
2011. okt. 11. 19:01
esetleg orvos/védőnő ha megnézné okosabbakat mondana nálunk
2011. okt. 11. 18:35
Kicsit allergiás a tejes dolgokra, az 2 gyerekemmel ugyan így jártam, egyenlőre sztem hanyagold az étrendjéből. A neugranormon jó, illetve van egy készítős krém, nekem ez a kedvencen, olyan mint a tejföl, csak olaj van a tetején. A nevét nem tudom, de jól ismerik a gyógyszerészek.
2011. okt. 11. 18:35
Az én lányomnak a narancslétól és narancstól volt ilyen, rájöttem, a savas ételek és italok okozzák.
2. bujuli (válaszként erre: 1. - 432d0af620)
2011. okt. 11. 18:34
Bepantennel kend, az jobb, legalábbis nekünk bevált. Mit adsz inni a gyermeknek?
2011. okt. 11. 18:29
Kislányom 8 hós, kint van 2 foga, és most kapott túrót meg 6 hótól kapható babajoghurtot, 1 hete kb.elég piros a popója, mint a horzsolás olyan két csíkban. Nincs hasmenése. Mitől lehet ez? Neogranormonnaql kenem meg körömvirággal

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook