Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Pirko Atkins étrendje fórum

Pirko Atkins étrendje (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Pirko Atkins étrendje

2010. jún. 21. 08:48
Még mindig tartod a súlyodat?
24. kisgé (válaszként erre: 22. - Pirko)
2005. nov. 7. 19:51

Szia Pirkpo!


Én 30 éves vagyok, de fáj a derekam, nyakam. Kiderült, hogy mindez a lustaságomnak köszüönhető, hogy nem mozgok, ülőmunkám van és nagyon rossza tartásom. Én csak ajánlani tudom a mozgást, egy jó kis gerinctorna sokat segít.

23. kisgé (válaszként erre: 20. - Sue)
2005. nov. 7. 19:50

Szia Sue!


Mennyi idő alatt fogytál és mennyit? Most, hogy lefogytál, miket eszel?


Üdv, g

22. pirko (válaszként erre: 21. - Mariann)
2005. nov. 5. 22:11

Köszönöm Mariann!

Azt hiszem ideje lesz megfogadni a tanácsotokat mert mindenki azt javasolja nekem,hogy mozogni kell.

Az az igazság, hogy 18 éve ülő munkát végzek és most már a derekam eléggé fáj.Igérem mindenkinek megmozdulok.

Azt viszont nem tudom megemészteni,hogy amikor másoltam ide,hogy minden nap mit ettem sajnos az egész összeolvadt és midenki azt hiszi össze vissza ettem mindent.

Én is kívánok neked minden jót.

2005. nov. 5. 21:13

Pirko!

Nem hülyeség, hogy minden nap leírtad, hogy mit eszel. ...én is írom, csak nem vittem fel gépre! Sokkal könnyebb így nyomon követni a dolgokat. ...és ha esetleg felugrik fél kiló, könnyű megtalálni a "bűnöst".

A mozgás viszont szerintem fontos. Bár én se viszem túlzásba. De pl. egy kis célirányos csípőgyakorlat néha-néha belefér, hogy ne lógjon a fenekem.

Gratula a fogyásodhoz!

20. Sue
2005. nov. 3. 11:24

Sziasztok!

Én a South Beach diétát kezdtem el 2 hónapja és csak azt tudom tanácsolni, h kitartással csodákat lehet elérni.Már a lowcarb oldalon is elmeséltem, h 169 cm és 68 kg voltam. Nem voltam megelégedve önmagammal, de most már kezdem jól érezni magam a bőrömben. Az étrend betartása csak az elején volt nagyon nehéz, de kitartó voltam:) Előtte is sokat mozogtam (nagyon fontos a sport!!!! anélkül fabatkát ér minden diéta)de nem sok látható eredménye volt, azonban amióta a S B diétát csinálom,és minden másnap sportolok már kézzel fogható eredményt értem el:) A nadrágjaim leesnek rólam, ami nagyon jó érzés. Tudom, h nem szabad türelmetlennek lennem,így igazán nagy változást csak nyárra várok, ugyanis kitűzőtt célom, h szexis bikinben feszítsek a strandon. Remélem ez sikerül majd! Magamért teszem, nem azért h másoknak tetszek, szerintem csak így lehet. Annak is örülök, h tulajdonképpen olyan dolgokat ehetek, amiket szeretek, így akár az egész életemben folytathatom ezt az étrendet.

Mindenkit bíztatok és kitartást kívánok! A türelem rózsát terem:)

19. pirko (válaszként erre: 18. - Kisgé)
2005. nov. 2. 16:07

Szia kisgé!


OKÉ!

18. kisgé (válaszként erre: 9. - Pirko)
2005. nov. 2. 11:00

Szia Pirko!


Megírtam a véleményem a lowcarb oldalon is, de amondó vagyok, ne törődj vele. Ahogy olvastam a kajálást teljesen jó. Az a helyzet, hogy akinek 10 kilótól kell megszabadulni, annak nem feltétlenül kell vizen élnie, elég, ha csökkented az adagot, ch bevitelt. Attól is lehet fogyni, mint ahogy Te is fogytál.

Legyél büszke magadra és tojj a negatív véleményre!:)))))

17. pirko (válaszként erre: 16. - 549be03e80)
2005. nov. 1. 12:43

Brizzy!


Én igaz nem tornázom, de van 4 unokám ez számomra +2 család,aztán ezenfelül közösképviselő vagyok egy 42 lakásos társasházban ahol éppen egy Európai Unios projekt /projekt neve:SOLANOVA/valósul meg és ezen felül még van főállásom is.Tehát ha én azt mondanám hogy megállás nélkül futkosok, intézkedek és talán éjszakára leállok akkor igazat mondok.Sajnos nekem pénzem sincs fittnes termekbe járni.

Üdv:Pirko

16. 549be03e80 (válaszként erre: 15. - Hoxa)
2005. nov. 1. 11:29

"Nem vagyok egy nagy izgő-mozgó sportolós típus magam sem, de semmiképpen sem értek egyet azzal a soroddal, hogy a mozgás hülyeség és a szükségessége tévhit. Szerintem ez a része épp annyira a kitartás és az akaraterő függvénye lenne, mint az étrend megváltoztatása."


Latod Hoxa ezzel melysegesen egyetertek, mivel nekem is ez adta meg azt a lokest, amit a dieta onmagaban soha nem lett volna kepes megtenni, es egyebkent is, mozogni, edzeni jo!:-)

15. Hoxa
2005. nov. 1. 10:55

Kedves Pirko!


Ne haragudj, hogy ez mondom, de kicsit megértem, hogy furán néznek páran az étrendedre. Természetesen nem értek egyet a móddal, ahogy sárgateve ezt a véleményét megosztotta veled!!!

De tényleg furcsa, hogy egy atkins első két hetében rizst, banánt, szőlőt, tésztát, nápolyit, tarhonyát ettél. Szerintem teljesen jó dolog, hogy így leírtad, melyik héten miket fogyasztottál.

Ez egy jó szénhidrátszegény életmódváltás étrendje, de szerintem nem atkins. Vagy ha atkins, akkor nem éppen szabályszerű, sok kilengéssel tarkítva. De mivel a hitvallásod: kitartás és akaraterő, talán mégsem az utóbbi. Én pirko-féle étrendnek nevezném :)


Nem vagyok egy nagy izgő-mozgó sportolós típus magam sem, de semmiképpen sem értek egyet azzal a soroddal, hogy a mozgás hülyeség és a szükségessége tévhit. Szerintem ez a része épp annyira a kitartás és az akaraterő függvénye lenne, mint az étrend megváltoztatása.


Örülök, hogy sikerült ennyit lefogynod. És ami még nagyszerűbb, végülis kidolgoztál magadnak egy újfajta étkezést, ami sokkal egészségesebb lehet, mint ahogy korábban ettél: csökkentett szénhidráttartalom, teljes kiörlésű gabonák, lisztek.


Hoxa

14. éva* (válaszként erre: 12. - Pirko)
2005. nov. 1. 09:42
Szívesen veszem, ha elküldöd, szerintem sokat lehet tanulni az ilyen részletesen vezetett étkezésekből, hogy mi fér bele, stb. Én is igyekszem pont ezért részletesen vezetni a naplómat.
13. 549be03e80 (válaszként erre: 12. - Pirko)
2005. nov. 1. 09:40
Hat igen pirko, most rogton leellenoriztem a "sargateve" lapjat,kemeny 6 hozzaszolasa volt eddig, ebbol 2 neked, negativ, durva szavakat hasznal, nem adja meg a vezeteknevet, tipikus jele a troll-nak, ne is torodj vele, ha irna, csak ird meg neki, reszedrol az ugyet lezartad, es nem ragozod tovabb, slussz-passz!~
12. pirko (válaszként erre: 10. - 549be03e80)
2005. nov. 1. 09:36

Brizzy!

Köszönön neked is.

Üdv:Pirko

11. pirko (válaszként erre: 7. - Éva*)
2005. nov. 1. 09:33

éva!

Az az igazság.hogy ezen az oldalon rosszul jelenek meg a napok,hogy melyik nap mit ettem én 1 banánt kétszerre ettem meg és amikor azt látod itt,hogy valamiből 2* akkor úgy értsd hogy az adag felét.

De ha akarod elküldöm e-mailba neked és ott jól látszik.

Üdv:

10. 549be03e80 (válaszként erre: 8. - 93a74b44ea)
2005. nov. 1. 09:29

Latom itt meg ismeretlen az ausztral es mas itteni orszagokban a "troll"-nak nevezett bajkeverokrol.A moderatorok ezeket altalaban ki is tiltjak az oldalrol, es ha netan ujra ajarnanak regisztralni $2000 dollar buntest kell fizetniuk( gondolom ez csak fenyegetes,hogyan tudnak behajtani) Nehany jellemzo a troll-krol:

- hosszu uzenetuk van, es kulonfele forumokra mennek.

- akik bekapjak a horgot (elkezdenek vedekezni/vitatkozni) azokra vadasznak elsosorban.

- furcsa felhasznalonevuk van, lasd:"teve"?milyen nev ez, nyilvanvaloan mar eleve provokalo.

Szoval ezek az emberek mindenhol elofordulnak ,de csak addig, amig a moderator ki nem tiltja oket az oldalrol.

Nekem is volt ilyen tapasztalatom, raadasul magat buzgo keresztyennek tarto egyennel, de nem vettem fel a kesztyut.Megneztem a 10 hozzaszolasabol 7(!!) kulonfele egyeneknek kotozkodes, szoragas, lekezelo magatartas, sot utasitasok masoknak, mindez ismertetojele az un, troll-knak.

9. pirko (válaszként erre: 8. - 93a74b44ea)
2005. nov. 1. 09:29

Drága vagy köszönöm meghatódtam én nagyon szeretek ezen az oldalon lenni ti itt mind aranyosak vagytok.

De azért én úgy érzem úri ember vagyok mert az előbb elnézést kértem tőle ha megbántottam,mivel írt nekem, hogy kár ennyire kiborulnom az ügyön.

Én sosem vallottam,hogy teljesen betartottam az Atkinst csak mankónak használtam,míg beindult a fogyás és nem utolsó szempont úgygondolom, hogy leírtam mit ettem az utókornak.És anyagilag sem mentem tőle csődbe.Viszont -11kg-om az lett.

Üdv:

2005. nov. 1. 08:09

Nyugodj meg, pirko!!

Mindig vannak(voltak és lesznek is sajnos)rosszindulatú emberek.Akiknek valamiért fáj az,ha a másik boldog.

Évek óta figyelem az ilyen egyéneket a környezetemben.Egyszerűen nem értem,hogy mi motiválja őket.

Egy a fontos:hogy TE (és MI,itt ezen az oldalon)egészen mások vagyunk!!!Nehogy egy ilyen fajankó elvegye bármitől is a kedved!!!Mi itt vagyunk veled!

2005. nov. 1. 07:13
Megvallom nekem is soknak tűnt elsőre amiket ettél (merthogy Atkins fogyókúrának hívtad), pár napot ki is számoltam, 40-50 Ch-k jöttek ki, a banán nagyon megemelte, 1 banán 24,5 Ch, volt amikor 2-t is ettél. Az, hogy mégis fogytál szépen, ráadásul nem túl nagy súlyból, azt ettől függetlenül lehetségesnek tartom, mert ha előtte nagyobb mennyiségekhez (CH-hoz)volt szokva a szervezet, akkor ez is lehet drasztikus csökkentés. Most másodszorra csinálva az Atkins-t, én is elhatároztam, hogy nem tartom szigorúan a 20 Ch-t,40-ig adtam endgedélyt magamnak,ez is jóval kevesebb mint amire a szervezetnek alapban szüksége van. Ha pedig kevesebbet viszünk be, akkor fogyunk, mint látjuk. Aki folyamatosan fogyózik, annak ettől lehet, hogy nem csökken a súlya. Aki Norbi 1-seket eszik, kb az mint az Atkins, 1 hó alatt 4-5 kilót fogyhat és fogynak is, pedig ott nincs mennyiségi korlát. Így én hiszek neked, és gratulálok! Lehet, hogy a Te példád azt mutatja, hogy nem biztos, hogy olyan fontos a 20 CH-t tartani, most én is tesztelem ezt,4 nap alatt -1.3 kiló, átlad Ch-m 28 volt.Gratulálok még egyszer, hogy ilyen kitartó voltál!
2005. okt. 31. 22:52

<b>Nézzétek meg mit írt nekem egy sárgateve nevü illető a Lowcarb-on</b>


Teljes mértékben meghazudtól.

a végre elkészült az étrendem 2005.04.18-az Atkins fogyim címszó alatt.

Azt írja én csak álmodom azt,hogy ilyen étrend mellett lefogytam.

Látott-e már valaki olyan hülyét aki 7 hónapig folyamatosan írja mit evett és figyeli magát hogy ne hogy visszaszedje a leadott kilókat.

Én azt írtam neki,hogy eddig ezeken a fórumokon csupa jóérzésű emberrel találkoztam aki segít másokon tapasztalatokat ad át.De szerinte mi, legalábbis én hazudok. Azt nem tudja lehet enni kicsit is, és lehet zabálni.Nem az a lényeg amit leküldök a gyomromba,hogy teljen, hanem az ízek.

Bocs, hogy untatlak benneteket de ez nekem nagyon rosszul esett.

Üdv: Pirko

2005. okt. 31. 10:06

Gratulálok, Pirko!

Valóban, Neked ennyi mozgás mellett nem kell még torna is, de szintem azért kell a torna, vagy bármilyen sport az embereknek, mert egyébként nagyon mozgásszegény életmódot élünk! Öreganyáink kapáltak, húzták az igát, volt is kedvük tornázni... meg nem is volt rá szükségük, és a szalonnát is ehették. Én tanár vagok, és a szellemi megterhelés mellett nagyon jól esik fél óra futás, vagy kickbox- aerobik, mégis jobb, mintha a tanítványaimat ütném. :-) (néha rájuk férne, csintalan portékák :-) ) Ja, és azért a kalóriák égetése sem utolsó szempont. De igazad van, a hangsúly az étrenden van. volt, hogy sportoltam, de aztán jól bekajátlam, ergo híztam is, de ez ma már másként van. Szia!

Rosewood

4. pirko (válaszként erre: 3. - Zse pi)
2005. okt. 30. 18:57

Akkor úgy fogalmaznék,hogy nem tornázok,de igazából mivel van 4 uncsim és ezenkívül 42 lakás közös képviselője vagyok amin most valósul meg egy Uniós prokekt Solanova néven tehát van mit futnom egész nap.+ Van főállású munkahelyem is ahol bér TB.ügyintéző vagyok tehát agykontrol is van.

Én egyszer tornáztam 1 évig rendszeresen és nagyon beizmosodtam és nekem az úgy nem tetszett.

2005. okt. 30. 17:51

Szia Pirko!

Nagyon nagy gratula neked!!! Én is szeretnék 48évesen S-es ruhákat hordani! :)))


Viszont, én nem értek egyet azzal, hogy nem kell hozzá mozgás. Saját testemen tapasztalom, hogy megy össze az izomzatom. Fáradok, ha lépcsőznöm kell!

Szerintem meg nagyon fontos a mozgás, az izomzat karbantartása. Igaz a fogyás menne nélküle is, csak legyengülne az ember, amit meg ugye senki sem akar.

2005. okt. 30. 15:30

Pirkonak nagyon nagy gratula, hogy volt hozzá ereje, kitartása...

Abban én is egyetértek, hogy a fogyóhoz nincs szükség mozgásra, ahhoz nem is kell.

A szervezet egészséges működéséhez kell, a szív, a tüdő, és erek mozgatása a lényeg. :))

2005. okt. 30. 15:17
2005.04.18.-tól elkezdtem fogyizni elegem lett abból,hogy 151 cm-esen 60 kg lettem és saját cipőmet nem tudtam felvenni mert fájt az a + 10 kg ami rám rakódott 1 év alatt.Nem beszélve a kicsi unokáimról akik szerették volna ha nekik is segítek cipőt felhúzni vagy bekötni, hát ez ami nem ment nekem.Arról nem is beszélnék rettenetesen utáltam magam.Tükörbe nem igazán néztem mert csak egy förmedvényt láttam.De állítólag ez nézőpont kérdése valaki kövéren is szép.

Ugrás a teljes írásra: Pirko Atkins étrendje

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook