Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pipicskedik a lányom! fórum

Pipicskedik a lányom! (beszélgetős fórum)


12. 108e61e3ef (válaszként erre: 11. - Hnol86)
2012. ápr. 3. 14:23

Örülök neki..)


Jó egészséget nektek.)

11. hnol86
2012. ápr. 3. 14:22
Szia! Köszönöm jól. Voltunk kontrollon a klinikán mondtam hogy pipicskedik. Ajánlották a siesta szandát. És képzeld ahogy ráadtam már meg is állt. Úgyhogy büszkék vagyunk nagyon! Stabilabb igy a kis lába. Megérte az árát. A dokinő azt mondta hogy jelenleg nincs vele teendő!
10. 108e61e3ef (válaszként erre: 1. - Hnol86)
2012. ápr. 3. 13:42

Szia



Hogy vagytok?

9. 108e61e3ef (válaszként erre: 1. - Hnol86)
2012. márc. 30. 20:26

Szia



Mindenképp mutasd meg védőnőnek,gyerekorvosnak.

Bár a kezdeteknél nekünk mindig azt mondta rossz szokás,kinövi nem gond,inkább így a jó erősödik a lába.

Aztán csak nem szűnt.Több mint egy éve gyógytornára járunk.Leteszi a sarkát ha rászólunk de amint nem figyelünk már lábujjhegyen áll.Feszes a lábszárizma és fáj neki ha leteszi a sarkát ,még nem vészes lehet tornával segíteni,de egyelőre nem használ.


Persze közel sem biztos hogy nálatok is erről van szó,de inkább időben szólj érte és mutasd meg.Legalábbis én ezt javaslom.és inkább derüljön ki hogy valóban egy rossz szokás csak.

2012. márc. 7. 13:55
Én is ismerek 2 éves kislányt aki még mindig így jár. Annyit tudok róla, hogy mindig szandiban van otthon. Hogy ezért-e vagy másért, nem tudom.
2012. márc. 7. 12:27
Ismerek egy kislányt , 3 éves és még mindig így jár ..elég fura látvány , de nem tudom nála mi van a háttérben !
2012. márc. 7. 09:00
Köszönöm szépen a válaszokat! Hát magam se tudom mit tegyek, nem akarom eltúlozni, vagy esetleg megint orvosról orvoshoz járni. Várunk még egy kicsit, hátha amgától kialakul. Úgyis nem soká megyünk vissza a Klinikára és majd ott megkérdezem a doktornőt. A védőnő azt mondta nem gond. De én nem bizok az itteniekben.Mégegyszer köszönöm!
5. Sheenka (válaszként erre: 1. - Hnol86)
2012. márc. 7. 07:33
Szia! Semmit. Hagyd, hadd nőjön a saját tempójában. A lányom is későn kezdte, majd belehúzott, mert rá 2 hónapra már egyedül tette meg a lépéseit... Ne erőltesd sokat, kézen fogva sétáltathatod, de majd rájön ő maga is, hogy gyorsabban eljut mindenhova ha totyog. A szandit én nem ajánlom a boka miatt, inkább valami magas szárú cipellőt, vagy ha az túl meleg (jön a nyár), akkor csúszásgátlós zoknit.
4. trapiti (válaszként erre: 1. - Hnol86)
2012. márc. 7. 07:23
Mindenképpen megmutatnám szakembernek pl. Dévényes gyógytornásznak. Előfrdulhat hogy csak rossz szokás de lehet fontos tünet is, nem érdemes várni vele...
3. cicaanya (válaszként erre: 1. - Hnol86)
2012. márc. 7. 07:11
tünemény kiscsaj ;)de ha esetleg nem, beszélj védőnővel mit tanácsol(??)
2. cicaanya (válaszként erre: 1. - Hnol86)
2012. márc. 7. 07:09

van pedig nagyon rugalmas puha talpú szandi,próbáljátok meg,amugy meg kinövi,de ne bébikompozd(ha esetleg használtatok olyat)

meg talp masszázs,fürdés után mókásan ;)

2012. márc. 7. 07:07
11 hónaposak vagyunk és még mindg nagyon pipicskedik. Csak ritkán áll meg a lábán rendesen. Ez gond? Vagy meddig nem az? Mondták hogy adjak rá szandit, de az nem igazán ött be mert abban még fel se akart állni, úgyhogy inkább lvettem. Mit tehetek?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook