Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pimafucin hüvelykúp fórum

Pimafucin hüvelykúp (beszélgetős fórum)


2012. aug. 1. 21:06
már mint a barátom nem kapott neki milyen krém kellene?
20. zebracsikó (válaszként erre: 19. - Dollyka12)
2012. aug. 1. 20:09

azért fáj, mert még be van gyulladva.


Ne gabalyodjatok össze, míg meg nem gyógyulsz.


Remélem, ő is kapott krémet, amivel kenegetheti magát, mert különben az egésznek semmi értelme nem lesz

2012. aug. 1. 19:49
sziasztok én gyulladás ellen kaptam a kúpot fel helyeztem ahogy kivan írva és meg tettem ezt 3 alkalomal mert annyi volt,vissza mentem az a dokihoz és a doki azt mondta hogy még van egy kis gyulladás még egy addagal fel ír.és hát a vizsgálat után a páromal szeretkeztünk mert már több mint egy hónapja nem volt semmi és már nyuktalankodot és hát már a dolgok elején el kezdett fájni miért lehet szerintetek.segítsetek kérlek..
2011. okt. 15. 17:42
elősször a Canesten kombit használtam, de mivel nem javult, elmentem orvoshoz, ő írta fel a pimafucint. Nekem is rózsaszínes 'folyásom' lett tőle, ahogy jött ki a cucc, de az orvos azt mondta, ne aggódjak emiatt (a canestentől is az volt), és hogy elmúlik, ha befejezem a kezelést. ma lesz az utolsó kúpfelhelyezés, kíváncsian várom. amúgy a többi tünet gyönyörűen elmúlt! :)
2011. márc. 2. 12:33
Én ezt a kúpot terhesség ideje alatt használtam....
16. Lilimami (válaszként erre: 13. - Suz81)
2011. febr. 27. 14:14
Ott a megoldás. Lehet, h megint van egy kis méhszájsebed, attól lesz ilyenkor rózsaszín.
2011. febr. 26. 20:26
Biztos, hogy nem vér, hacsak nem a havi ciklus jön meg... Olyan nincs, hogy egy hüvelykúp felmarjon valakit, mindegyik nagyon hatásos... Az első általában viszketéssel jár, amikor olvad a hüvelyben, de utána már sokkal jobb belső flórája a hüvelynek...
14. Suz81
2011. febr. 26. 17:25
Ja semmi ilyen mellékhatást nem írnak a használati útmutatójában-
13. Suz81
2011. febr. 26. 17:24

Köszi a válaszokat!


A mensim még nem esedékes, majd csak márc 8 körül.

A nőgyógyi hétfőn vizsgált, utána is véreztem egy kicsit. De az gondolom a vizsgálat miatt volt.

Aza baj, hogy elég sok gyulladásom volt már, legutóbb egy méhszájsebet kezeltek ki gyógyszerrel. (2 doboz doxiciklin)

Most egy kis gombás, és bakteriális fertőzésem van, erre kaptam ez a pimafucint, de használat előtt csak kevés fehér sárgás folyásom volt, most meg határozottan rózsaszínes véres. De nem sok az igaz, viszont eléggé berémültem.

2011. febr. 26. 16:49

sziasztok!

Én is terhesség alatt használtam nekem nem volt tőle rózsaszín!!nekem erős sárga volt

de mennyi idővel a vizsgálat után kezdted?

mert lehet hogy a vizsgálat miatt véreztél és ez most kihozta!de ezt nem tudom!

11. eperlevél (válaszként erre: 1. - Suz81)
2011. febr. 26. 16:45
Nekem a terhesség alatt írták fel többször, és nekem is volt mellette rózsaszínes folyásom.. Ettől szerintem folytathatod.
10. Agnik1 (válaszként erre: 1. - Suz81)
2011. febr. 26. 16:33
Elméletileg fel nem marhat. Nem most kell hogy megjöjjön a havid??? A pimafucin gombásodás ellen van ha jól tudom, az nem marhatna fel...
2011. febr. 26. 16:33

Szia

ha ami kifolyik az vált rózsaszínessé, és bizti nem menzi, azt akkor a kúp okozza, egy mellékhatás, nekem is candida gomba elleni kúpnál volt ilyen, bár a többedik kúp után

Szóval sajnos ez egy mellékhatása.

Én azt mondom, hogy ha nem komolyan véres, vérzés, hanem ami gyógyszeres cucmucc kifolyik az rózsaszínes én folytatnám a kezelést, mikor abbahagytam a kúpozást ez is elmúlt szépen.

De a dokit azért felhívnám hétfőn.

Én ezt tudom tanácsolni.

8. Puszitolvaj (válaszként erre: 6. - Nini86)
2011. febr. 26. 16:32

...ez nem fogamzasgatlo huvelykup...:-S


a forumindito, gondolom azokat kerdi akik hasznaltak...es tudjak hogy, egyaltalan mire van...

2011. febr. 26. 16:31
Én is hüvelykúp mellett lettem terhes, és már lassan 2éves a kisfiam!:)
2011. febr. 26. 16:19
Nem akarok beleszólni a dolgokba...de állítólag a kup csak 20%ba véd a terhességtől...bnőm is kúpot használt és terhes lett :S
2011. febr. 26. 16:17
...jah es gondolom mondta a doki, hogy no szex es lehet hogy enyhe csipest- viszketest erzel majd...ha valoban ver van a dologban akkor doki mindenkepp, es a kovetkezot mar ne tedd fel...
2011. febr. 26. 16:15

Hali,nem kellett-e megjojjon a menszid?...faj, csip vagy hasonlok?...

2 naponta kell felltedd nem?...es este, ugyhogy ma este nem kene...tehat holnapra kiderulne, hogy mi van...felmarni nem nagyon hiszem, mert nem lehet savas huvelykupp,...gombasodas ellen van, tehat ha megolvad olyan habos valami lesz, ami aztan kifolyik...biztos hogy ez egyaltalan ver?!?!...

3. a01aa57d8a (válaszként erre: 1. - Suz81)
2011. febr. 26. 16:13
nekem is volt ilyen, másik nevű kúptól, előfordulhat
2011. febr. 26. 16:03
a betegtájékoztatón nincs erről valami? Esetleg mellékhatásnál nincs ilyen feltüntetve?
2011. febr. 26. 16:01

Sziasztok!


Este használtam el a fölírt 3 dbos kúp első darabját és most rózsaszínes enyhén véres folyásom van. Berémültem...folytassam szerintetek, vagy várjam meg a hétfőt és hívjam föl az orvost..előbb nem tudom sajnos, csak a rendelője számát ismerem...

Lehet, hogy fölmart?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook