Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pilonidalis cyta fórum

Pilonidalis cyta (beszélgetős fórum)


6. 9e32886f4a (válaszként erre: 5. - Anita0027)
2010. nov. 28. 13:40
hát én nem vettem ezt észre gyógyszer alatt.Engem délelött mütöttek és alig vártam már hogy mozogjanak a lábaim :D
5. Anita0027 (válaszként erre: 3. - 9e32886f4a)
2010. nov. 28. 13:09

Nekem is volt kalandom vele:) Gerincérzéstelenítővel műtöttek délután egykor,de este mondták,hogy kelljek fel és menjek ki a mosdóba.Még nem voltak stabilak a lábaim, úgyhogy ott meg összeestem,gondolhatod,a frissen műtött sebbel.Én 5napot voltam kórházban.

Ülőmunkát végzek,úgyhogy én is mindig aggódom,hogy mikor újul ki legközelebb.

Viszont tettem egy érdekes felismerést.Szívesen venném,ha megosztaná valaki a tapasztalatait.

Fogamzásgátlót szedek. A gyógyszermentes 7nap,4-5.napjától újra ott van a gumó,fáj, érzékeny, de csak ennyi.Amint elkezdem szedni az újabb adag gyógyszert, akkor elmúlik. És ez már 1éve tutira így van,kitapasztaltam. Másnak esetleg ilyesmi?

2010. nov. 28. 10:19
sajnos nekem a 2 másik fórumot nem adta ki a keresö
3. 9e32886f4a (válaszként erre: 2. - Anita0027)
2010. nov. 28. 10:09
nekem is zártan csinálták, csak azért érdeklődőm mert néha ha úgy huppanok le elég érzékeny, és rossz elhelyezkedett ülés mellett fáj kicsit . elég nehezen gyúgyólt nekem, 3 napot voltam a kórházban, és varrat szedés elött 1 nappal elestem a lépcsőn végig szántva 3 fokot.. természetesen a varrat java szétszakadt. másnap varratszedés, és rá egy bő hétre még mindig szedtem ki egy jó nagy varrat darabot, az eséstöl felnyiltam 3 helyen az még majdnem 2 hét volt mire bezárult így nem olyan szépen fort össze mint kellett volna
2010. nov. 28. 10:02

Szia!

Már van itt két ilyen fórum is, illetve egy másik női oldalon is találsz történeteket, mai hozzászólásokat is. Ha gondolom privátban leírom. Ott sokan vannak akiknek kiújult, bár szerintem nem a nyitott műtéttel. Azt csak mostanában kezdték el csinálni.Nekem 3éve műtötték, zártan, és még nem újult ki.Remélem így is marad!!!!

2010. nov. 28. 09:57
Kétszer nyitottak, majd végül a mütéti eltávolítást javasolta a doki. Lassan 1 éve volt a mütét, mely során majdnem 5 cm vágtak ki, bár a doki mondta hogy jó mütét esetén kicsi az esélye a visszatérésének. De kiváncsi vagyok van e olyan akit szintén mütöttek és kiújjult neki?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook