Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Pillecukor fondant vs marcipán bevonat? fórum

Pillecukor fondant vs marcipán bevonat? (tudásbázis kérdés)


8. d@nu
2010. febr. 4. 08:50
A marcipán sokkal drágább, viszont természetesebb bevonat. Ha szeretitek, megéri. Mi nem vagyunk annyira marcipánosak, ráadásul az íze miatt nem is megy mindenhez, nekem emiatt jobban bevált az MM fondant. Olcsóbb, könnyű dolgozni vele. Még olcsóbb változatban akár saját magad is csinálhatod a pillecukrot, illetve készíthetsz MM nélkül is nyújtható bevonatot, de azt azért elsőre nem ajánlanám, csak ha van időd kísérletezgetni vele.
7. globus (válaszként erre: 6. - Ketike)
2010. febr. 3. 23:06
Szokott lenni a boltokban, a Haribó termékeknél, bár ez drágább. Al.iban egy zsáknyit adnak 350-ért, viszont nem annyira jó.
6. Ketike (válaszként erre: 5. - Globus)
2010. febr. 3. 23:04
De igen.
5. globus (válaszként erre: 3. - Ketike)
2010. febr. 3. 23:03
Pillecukor, az nem a marshmallow?
2010. febr. 3. 23:03
Valahol van erről egy oktató honlap, de én ott sem értettem :))
2010. febr. 3. 23:02

Sziasztok!

Magam szeretnék tortát készíteni. A bevonatot nem krémmel szeretném megoldani. Tapasztalatokat várok pillecukor fondant és marcipán bevonat készítésével kapcsolatban. Nálunk pillecukorra nem találtam, így azt is nekem kellene elkészíteni. Marcipánt azt talán tudnék szerezni. Várom tapasztalatokat!

2010. febr. 3. 23:00
Ez egy érdekes kérdés, csak még nem fogtam föl... :)
2010. febr. 3. 22:57
Pillecukor fondant vs marcipán bevonat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook