Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pillangót rajzolni mit jelent? fórum

Pillangót rajzolni mit jelent? (tudásbázis kérdés)


2009. júl. 12. 11:16
A pillangó egy gondtalan, különösebb irány nélkül, ide-oda repkedő, légies, megfoghatatlan, szép rovar. A művészetben gyakran az átalakulás, transzformáció, metamorfózis szimbóluma (lárva-báb-lepke) a keresztény vallásban a lélek fejlődésének szimbóluma.
2009. júl. 9. 12:00

Nem csak ezt tudok rajzolni :)

De ahogy papír és toll van a közelemben, vagy telefonálok mindig azt rajzolok:) Egyébként nem érzek különösebb "vonzódást" a pillangók iránt.

2009. júl. 9. 11:46
A Hindu vallásban Sai Baba Isten inkarnációja.Ő pillangó formájában is meg szokott jelenni. Ha eljön valami nagy bajt hárít el a hivő feje felől.
7. ében11 (válaszként erre: 2. - Izmike)
2009. júl. 9. 11:44
valószínű szereted őket, vagy csak ezt tudod lerajzolni:)viccet félretéve kíváncsi vagyok jelent-e többet is?
6. 867f9adc74 (válaszként erre: 2. - Izmike)
2009. júl. 9. 11:40

füvet szívtál netán?:-)

Bár akkor nemcsak rajzolgatnád, kergetnéd is őket:-DD

5. zazuka (válaszként erre: 2. - Izmike)
2009. júl. 9. 11:39

Érdekes a kérdés. Pláne, mert engem is érint.

A tetkóm pillangókat ábrázol, a nappalit pillangós mágnesekkel díszítettem föl, a nyakláncomon pillangó medál van és a köldökpiercingem is pillangó.

Mindet én választottam és igazából mást meg se néztem.

Körülveszi az életem.


Szóval engem is érdekelne a válasz :)

2009. júl. 9. 11:35
Én is különös vonzódást érzek a csodálatos pillangók iránt.
2009. júl. 9. 11:29
szereted a pillangókat
2009. júl. 9. 11:24

Sziasztok! nem biztos, hogy pont ide illik a kérdés, de hátha megtudná valaki mondani, hogy mit jelent, ha folyton pillangót rajzolok?

Előre is köszi

2009. júl. 9. 11:22
Pillangó?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook