Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pikkelysömörösen az élet fórum

Pikkelysömörösen az élet (beszélgetős fórum)


17. Ilián (válaszként erre: 16. - Julcsi_)
2018. okt. 5. 03:43
Igen , netén tudod megrendelni Frankl Pharma forgalmazza, vagy gyógyszertárban ha kéred megrendelik, mert általában nincs készleten.Figyelj oda, mert hamisítják, illetve az eredeti kitalálója nevén fut egy termék, de az nem ez.
16. Julcsi_ (válaszként erre: 15. - Ancsika_11)
2018. okt. 4. 16:21
Szia! Ez vény nélkül kapható valahol?
2018. márc. 20. 21:36
Sziasztok. Nekem gyerekkorom óta van sömöröm, évekig tünetmentes voltam, sajnos egy stresszes időszak után kijött, ráadásul az arcomon. Szteroid elmulasztotta de aztán visszajött ugyanott. Pár napja használom a Psoratinex krémet és nagyon szépen eltüntette. Elvileg 6 hétig kell kenni, de már nem is látom hogy hol voltak a pöttyök. Szteroidmentes. Brutál drága de jó. Ajánlom kipróbálásra.
2018. márc. 20. 17:15
Mellé írtam megfogadom
2018. márc. 20. 17:14
Köszönöm mindenkinek a a tanácsokat megfogadni őket
12. Karott (válaszként erre: 8. - Kuszmusz)
2018. márc. 20. 13:30
Nézess ételallergiát, ha még nem volt. Családunkban ez jött ki, mióta kerüli majdnem teljesen tünetmentes. Bár a diéta kemény.
11. ab3619a9cd (válaszként erre: 8. - Kuszmusz)
2018. márc. 20. 11:11
Vagy kérj biológiai kezelést.
10. ab3619a9cd (válaszként erre: 8. - Kuszmusz)
2018. márc. 20. 11:10

Szia!

Nekem személy szerint fejbőrre bevált a dermovate oldat.Gyorsan tünetmentesít de szteroidos.

Testre kaptam a closonasolt.Gyorsan hat,de valami rettenet lett a kezelt felület mellett.Lehet,hogy csak én reagáltam így rá.

9. bjudit55 (válaszként erre: 8. - Kuszmusz)
2018. márc. 20. 10:18

Teljes megoldás valószínű nincsen, és ha már mindent kipróbáltál, nincs mit ajánlani sem. Esetleg nézd meg kicsivel lentebb mit írtam.


Én másra keresek éppen gyógymódot, most olvasok a CBD kendermag olajról, esetleg nézd meg azt is. Még nem olvastam végig.

cannadorra.hu nézzél meg több oldalt is, mert sok információ van erről.

2018. márc. 20. 10:12
Sziasztok ha tudtok valami jó megoldást írjátok meg légyszi én már mindent kipróbáltam.a doki azt mondta hogy a nap majd segít akkor el fog tűnni én hallgattam rá és teljesen kijött rajtamvalamennyire elmúlt a kenocstol amit felírt de kezd visszatérni!
2018. márc. 19. 12:04

Sziasztok! Bocsánat, hogy beleszólok! Nekem a legjobb barátnőm érintett a kérdésben. Neki a fejbőrét érinti, illetve a felsőtestét. Neki is vannak jobb-rosszabb időszakai, a legrosszabb eddig az volt, amikor az arcán is kijött. Szerintem ne adjátok fel, hanem keressétek meg azt a módszert, ami a legjobb Nektek!


Ő pl. olivaolajjal keni minden mosásnál a fejbőrét, plusz még tesz rá ilyen-olyan cuccokat, csak egy bizonyos sampon jó neki. Orvos rajta se segített sajnos. Ellenben ő irtó sokat olvasott, kutatott a neten különféle házi praktikákért, mindenfélét kipróbált a bőrére, fejére, töretlenül, nem adta fel. És meg is találta azt a módszert, ami NEKI a legjobb. Bár látszik a sömöre, de csak pici piros foltok, és nem is viszket, nem hámlik neki.

2018. márc. 19. 11:57

Sziasztok!

Párom pikkelysömörös most jár egy kezelésre, ami abból áll ,hogy egy olyan gép mint egy szoli gép csak 20 centi tengeri sós vízbe kell feküdni és fél percenként fordulni közben pedig egy UVB sugár fény világítja be a testét.

UVB fényterápia a neve. Neki a lábán a könyökén van. Van egy cég aki minden évben TB-re el lehet járni 25 alkalommal.

Hát nem jár régóta talán 5 kezelésen van túl de látványos a változás.

Ha érdekel valaki belinkelem és el lehet olvasni. :) Hátha segít nektek is.

5. ab3619a9cd (válaszként erre: 4. - Bjudit55)
2018. márc. 19. 11:43

Köszönjük!

Már szinte mindent kipróbáltam a biológiai kezelésen kívül.Van ami enyhít van ami semmit nem ér.

Sajnos egyénfüggő minden gyógykezelés.

Eddig az egyetlen ami 100%-ig tünetmentesített az a terhesség volt...


De most oda vagyok testileg lelkileg :(

2018. márc. 19. 11:36

Előre is elnézést kérek tőletek, nem okoskodni akarok, és tudom hogy egy rettenetesen szörnyű betegség.

Én nem vagyok érintett, csak egy közeli ismerősöm, de neki a Psorisoft balzsam nagyon sokat segít. Most ránéztem a honlapjára, és láttam szintén bizakodásra okot adó véleményeket is ott. Esetleg nézzétek meg ha nem ismeritek. És bocs hogy belekotyogtam.

Mielőbbi tünetmentességet kívánok nektek!

3. ab3619a9cd (válaszként erre: 2. - Cel)
2018. márc. 19. 10:48

Nekem is általában csak a fejemen szokott lenni,de pár hónapja a testem minden pontján van.

Elmentem dokihoz,kaptam is szteroidot.

Most úgy nézek ki mint aki összeégett és kezd gyógyulni.

Iszonyú és viszket.

Már rettegek a nyártól.

A család is elszomorodott,mikor közöltem,hogy így nem megyek nyaralni...

2. cel (válaszként erre: 1. - Ab3619a9cd)
2018. márc. 19. 10:42
"Szerencsés" vagyok, nekem a fejbőrömre korlátozódik, így nem igazán feltűnő a hámlás a szőke - őszke hajban, viszont nagyon fájdalmas időszakokat élek át és kínos a viszketés.
2018. márc. 19. 10:27

Sziasztok!

Egy évtizede szenvedek vele.

Nem gyógymódért jöttem,mert az nincs!

Engem az érdekel,nem is.. az tesz szomorúvá hogy a társadalom ennyire nincs tisztában a dolgokkal.

Mintha legalábbis leprások lennénk.

A boltban arrébb mennek,a standot elhagyják és így tovább.

Sömörösök ti is szenvedtek ettől vagy csak én?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook