Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pierre Cardin vagy Touragoo? fórum

Pierre Cardin vagy Touragoo? (tudásbázis kérdés)


2012. okt. 2. 15:30
egyik sem. be safe
9. Ybyb
2012. okt. 2. 14:55

Szia!


Egy és ugyanaz.A P.Cardin gyártja a Touragoot is a Brendon részére.A touragoo , egy brendonos saját márka.

2012. okt. 2. 14:20

Szia!

Mi Pierre Cardin 9-18 kg-os ülést vettünk. Olyan mint egy kagyló, dönthető. 10 hónapos volt a fiam, amikor átült ebbe, azóta is nagyon szereti. A nagymama kocsijában 9-35 kg-os ülés van, abban nem igazán tud elaludni, nem is olyan kényelmes Neki. Szerintem ezt a fajtát csak azok vegyék meg, akik nagyon ritkán utaznak, s akkor is viszonylag rövid távra!

7. homern (válaszként erre: 6. - Homern)
2012. okt. 1. 00:33
1 éves kora előtt maximális döntéssel használtuk,majdnem olyan volt mint egy hordozó.ahogy nő,úgy lehet egyre kevésbé dönteni,a fejvédő részt is a baba magasságára lehet fel-le állítani.nagyon jól tart,alvás közben sem nyeklik-nyaklik a gyerek feje benne. most 96 cm magas a fiam,még mindig nem a teljesen ülő pozíció a kényelmes neki,a fejtámlánál is messze vagyunk még a max magasságtól :) min 2 évig még tuti jó...kevés ülés tud 10 hónapos kortól 5 éves korig végig kényelmes maradni.
6. homern (válaszként erre: 5. - Catti-Brie)
2012. okt. 1. 00:28

csak újonnan jó? a miénk is tökéletes állapotban van,ha eladnám semmivel nem kapna rosszabbat a vevő mintha a boltban venné.

gyorsan szétnéztem,ez is elég jónak tűnik:

[link]


nem izofixes,rögzítőpont sajnos a mi autónkban sincs :(


ha nem balesetes nem nagyon tud elhasználódni..

2012. szept. 30. 11:11
Jah és elírtam, nem a 9-36-ra gondoltam, hanem a 9-18-ra :)
2012. szept. 30. 10:41

Köszi, csak azt felejtettem el hozzátenni, hogy nincs rá közel 100e forintunk, nem véletlenül nézelődtem a 30e körüli árkategóriában :S

És ISOfix is kizárva, mivel az autónkba azt nem tudjuk berakni.

2012. szept. 29. 22:35
szia!én sem vennék 9-36kg-ost.gondolj bele ami jó egy kb-8hós babának,az hogy lenne jó egy 10 évesnek is.nekünk is külön volt .szerintem a 9-36-osba nem fér bele egy 3-4 éves normálisan.barátnőméknek bébé-comfort volt 9-36ig és már 3,5 évesen újat kellett venni.
2012. szept. 29. 21:54

9-36-os ülések nem olyan jók, sokkal jobb a gyereknek szerintem ha egy normális 9-18-as van neki megvéve ami rendesen dönthető,meg minden.

nekünk besafe izi confort x3 van,még 1 éves sem volt amikor vettük neki,nagyon szeretjük mi is és a kicsi is.a lehető legkényelmesebb.a másik nagyszülős ülésünk a maxi cosi priori xp ,az sincs olyan jó.a töréstesztjük is elég meggyőző,ami azért nem utolsó szempont :) nézz szét szerintem picit,én nem venném egyiket sem az általad említettek közül.

2012. szept. 29. 21:46

Sziasztok!


Autósülést tervezünk venni és ezen a két márkán gondolkodunk, a 9-35kg-os kategóriában. Mivel ahogy nézem itt a neten, az áraik hasonlóak.

Szívesen venném tapasztalataitokat ezekkel kapcsolatban!


Köszi :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook