Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pierre cardin PS682 babakocsi fórum

Pierre cardin PS682 babakocsi (beszélgetős fórum)


2011. febr. 9. 13:31
Azt vettem észre,hogy annyira rövid kocsikat lehet mostanában kapni,hogy nem is tudom kiknek gyártják,hiszen olyan gyorsan nőnek a babák az első évben.Mi a nagy kocsinkat most adtuk kölcsön,mert az ismerősöm 7 hós babája kinőtte hosszra az övükét.Fel kellett tenniük a sport részt,hogy kilóghasson a baba lába.Hát az meg ilyenkor télen nem a legpraktikusabb.Hiába szépek,de nem praktikusak.Én a nagykocsit a legkisebbnél át sem alakítottam,mert majdnem 2 évesen is elfért még benne fekve.Mondjuk kirándulni mászkálni a ber&go-val szoktunk.
12. gabi.k (válaszként erre: 11. - Anyucika3)
2011. febr. 9. 12:27

köszi,


végülis akkor amit kinéztem az nagyjából megflel ennek.

2011. febr. 9. 12:06

Ha érdekel valaki leírom,szerintem milyen tulajdonságokat érdemes egy babakocsiban nézni.

Én a 3 gyerekemmel összesen 6 db új babakocsit használtam,mert olyan vacakokat fogtam ki.Ebből 2 volt az,amik minden szempontból megfeleltek,és használhatóak voltak.Egy könnyű utazáshoz,és egy nagy kényelmes hétköznapi használatra.Egyik egy Roan,és egy könnyű Bergo coletto.

Magas oldalfala legyen a 2 oldalán,elől pedig kinyitható biztonsági karfa,hogy ne bukjon ki a baba belőle ha ül,tudjon támaszkodni.Nekem az egyik pierre cardinból volt,hogy csak az öv fogta a gyereket és lógott ki,mert nem volt oldala a kocsinak.Életveszélyes egy jármű volt.Fejtámasz ha lehet legyen benne kétoldalt,ez is a már ülő babáknak fontos.Legalább 85-90 cm hosszú legyen fektetve a belseje,mert hamar kinövi különben,(az enyémek még 1,2 évesen is szerettek benne aludni)és elég széles is legyen.Biztonsági övet is jól meg kell nézni,jól párnázott legyen a kocsi,lábzsák is eléggé vastag.És persze a váz stabil erős legyen,plusz a kerekek is jók,ne túl aprók.A kupola tető ha lehet nagy és átfordítható legyen.Nagyjából most ennyi jut eszembe.

10. kiscicalany (válaszként erre: 9. - Gabi.k)
2011. febr. 9. 11:56

Ezen még nem gondolkodtam:D

Azt írják, hogy valameddig dönthető a sportrész, de sajnos nem teljesen vízszintesig.

9. gabi.k (válaszként erre: 8. - Kiscicalany)
2011. febr. 9. 11:53
igen igaz. most csak azon gondolkodtam, hogyan tud majd aludni benne ha nagyobb lesz.
8. kiscicalany (válaszként erre: 4. - Gabi.k)
2011. febr. 9. 11:51

Bár azt csak egyszer raktuk rá, mert ugye előbb lesz aktuális a hordozó és a mózes, de úgy emlékszem, hogy nem lehet vízszintesre állítani a sportkocsi részét.

A mózeskosáron belül van egy háttámla rész, amit tudsz állítani, ha nem akarod, hogy vízszintesben feküdjön a baba.

7. gabi.k (válaszként erre: 5. - E6e5405fd3)
2011. febr. 9. 11:47

köszi

habár inkább felhasználói vélemény érdekelne.

6. gabi.k (válaszként erre: 3. - E6e5405fd3)
2011. febr. 9. 11:45

ezt megtaláltam én is köszi.

csak ma kaptam 1 nagyon negativ véleményt és elbizonytalanodtam.

aki használta annak 2x kitört a kereke és szte nem jó a sportrész.

de nekem élőben nagyon jónak tűnt. habár első babás leszek és nincsen nagy tapasztalatom

2011. febr. 9. 11:43

[link]


itt elég sokat írnak róla:), remélm tudtam segíteni...

4. gabi.k (válaszként erre: 2. - Kiscicalany)
2011. febr. 9. 11:43

:-)

és a sportkocsi részét lehet vizszintesre állitani?

2011. febr. 9. 11:42
2011. febr. 9. 11:35

Szia!


Nekünk ez a fajta van, igaz, a tulajdonosa majd csak 2-3 héten belül várható:)


Amit el tudok róla mondani, hogy nagyon egyszerűen szétszedhető, tényleg mindent rá tudsz pattintani gyorsan. Még csak üresen próbáltam tologatni, de elég jól kezelhető, jó masszívak a kerekei is úgy nézem:)


Hát egyelőre ennyit tudtam mondani róla, remélem ez is segített.

2011. febr. 9. 11:26

sziasztok,


ha esetleg valakinek van/volt tapasztalata ezzel a babakocsival kapcsolatban, akkor szivesen venném a véleményeket.


köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook