Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Picúrok és a fura dolgaik... fórum

Picúrok és a fura dolgaik... (beszélgetős fórum)


2009. nov. 22. 23:52

Én is olvastam több helyen is, hogy a gyerekek látnak ilyesmiket. Azt mondják, a gyerekeknek kb. 4-6éves korukig nyitva van a harmadik szemük, azzal látják a szellemeket. Hát nem tudom. Akár lehet is benne valami, addig simán elhiszem, míg valaki be nem bizonyítja az ellenkezőjét.

Régebben hozzám is járt valaki, de már elég régóta nem jön. A lányom miatt nem is bánom, nem szeretném, ha megijedne. Bár ki tudja, lehet, hogy neki is van képzeletbeli barátja, mint unokatesómnak volt kiskorában. :)

Nem is az a baj, hogy jönnek, hanem az, hogy ebben a rothadó világban annyi sok gonoszság van. És egy gonosz szellemtől persze hogy megijednek a gyerekek. Mert a szellemeken látszik, hogy jók vagy gonoszak.

Nna, ha idetéved egy szkeptikus, jól le fog hülyézni! :D

11. sajert (válaszként erre: 10. - Tündi anya)
2009. nov. 22. 23:07
Örülj neki.
2009. nov. 22. 17:17
VELÜNK MÉG NEM FORDULT ELŐ ILYESMI.
2009. nov. 22. 12:44

Lehet,hogy hülyének néztek,de pipafüst szagot érzek.A dédim,aki előttünk itt lakott mindég pipázott...(nem az ő házukban lakunk,csak a házuk helyére építkeztünk)

Itthon nem merem elmondani senkinek,nehogy megijedjenek,vagy hülyének nézzenek.

2009. nov. 22. 12:36
minden gyerek látja a szellemeket,ezt ki fogják nőni jobb esetben.amíg ő nem fél tőlük,addig nem kell nagy jelentőséget tulajdonítani neki.
7. xyzé87 (válaszként erre: 5. - Sajert)
2009. nov. 22. 12:09

jaja,pont miután írtam ide jött a srácom és azt mondja:Bácsi ott van a fürdőszobában!

Én meg erre:menj és beszélgess vele!

Nappal abszolút nem zavar,még ha egyedül vagyunk sem,de éjjel,ha eszembe jut.

Ráadásul 2napja este fésülködtem és láttam a tükörben a szemem sarkából,hogy valami fehér leesik a földre,de amikor megfordultam nem találtam semmit.

2009. nov. 22. 12:03
Állítólag látják a szellemeket, és majd kinővik (általában öthat éves korra). Hát én már alig várom azt a pillanatot.
2009. nov. 22. 12:01

Ne is írd...

Nekünk augusztusban volt ilyen, a frász jött ki rajtam, mikor ÉJJEL felébredt, üvöltött, hogy félek, és csak azt hajtogatta, hogy bácsi, bácsi, és mutogatott az ágya melletti sarokra. Egész éjjel semmit nem aludtunk, mert mikor elaludt, felriadt, kezdődött elölről az egész (másik szobába is próbáltam altatni, semmi).

Ez pár napig tartott, én raktam egy keresztet arra a helyre, ahova mutogatott (pedig ateista vagyok, de Mama tanácsolta), hangosan szóltam, hogy menjen el innen, bármi/bárki az, mert szegény gyerek tiszta para (Anyjával együtt). Nevetségesen hangzik, de ott és akkor abszolúte komolyan gondoltam. Már szelleműzésen is törtem a fejem, mikor megszűnt. Azóta csak egyszer-kétszer fordult elő.

Nappal is van, hogy mondogatja: bácsi, néni - és mutogat, de az nem olyan vészes, mint éjjel a sötétben.

2009. nov. 22. 11:59
Az én kislányom majdnem 1 éves volt, és folyamatosan egy pontba mosolygott, mintha ott lenne valaki. Meg voltam róla győződve, hogy látja a nagypapámat vagy nagymamámat, mert ők laktak itt előttünk. Ez elmúlt, de néha még mindig mögém néz és mosolyog, amikor mondjuk pelenkázom.
3. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Xyzé87)
2009. nov. 22. 11:59
Lehetseges hogy , latnoki kepessegekkel van megaldva a gyermeked ?
2009. nov. 22. 11:56

Ez nem csoda, csak az hogy a babocak, pici gyerekek latjak a halottakat..

Amikor apukam meghalt a testverem kisfia nem akart bemenni a szobajaba,jo sok ido elkellett hogy muljon..

Ez csak egy pl de valahol itt is olvastam mar rola, meg regebben, csak nem tudom milyen forumcim alatt van, de nagyon sok ilyen tortenetet irkaltak le szulok hasonlo tapasztalatokkal..

Az viszont, hogy tudja elore h jonni fog valaki...juuu nem semmmi

2009. nov. 22. 11:52

2,5éves a fiam,amióta tud beszélni fura dolgai vannak.Például megmondja előre,ha jön valaki-és azt is,hogy ki jön-fél perccel az előtt,hogy az illető belépne a kapun.Meg állandóan "bácsi,meg nénit" lát,akkor is,ha csak ketten vagyunk itthon.És a helyzet az,hogy nem csak ez én fiam ilyen.A szomszéd kislány is folyton "embereket" lát,a nagynénje halála után "meglátogatta" egyik éjjel,de másoktól is hallottam már hasonlókat.Szerintetek ez mégis mi a csuda lehet???

Esetleg valakinek hasonló tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook