Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Picit begyulladt tetoválásra jó a Tetrán kenőcs? Mit lehet így rákenni? fórum

Picit begyulladt tetoválásra jó a Tetrán kenőcs? Mit lehet így rákenni? (tudásbázis kérdés)


2012. szept. 10. 14:50

mindenképp bepanthen! és ahogy már előttem is mondták: vékonyan, de azért ne maradjon totálisan száraz alatta a bőr és ne is tocsogjon.. ezt azért lehet érezni.


két tetoválással csináltam már végig, 3-4 napig fóliáztam is ráadásul (szigorúan 2 órás cserékkel, ha nem tudtam megoldani, nem fóliáztam) .. se gyulladás, se különösebb viszketés a picit hegesedősebb fázisban..


egyszóval: bepanthen! :)

2012. szept. 10. 14:23

Nah szóval, nekem is gyulladt volt.

A kozmetikai tetoválás más szitu..

Ha sima tetoválásról van szó, akkor sima Bepanthen. 3-4 óránként bekenni vékonyan.

Estrére bekeni, lefóliázza. Reggel tiszta kézzel, lemossa, sima vízzel vagy intim szappannal.

S egy hétig legalább folyamatosan kenni kell vékonyan Bepanthennel. Első napokban 3-4 óránkánt. S addig fóliázni amígy gyulladt esténként!

2012. szept. 10. 14:17
Három különböző helyen tetováltattam már a szemem, és mind a hárman mást mondtak. Az első körömvirág krémet, a második tetrán kenőcsöt, vazelint, a harmadiknak meg volt egy speckó krémje amit adott. Szerintem nyugodtan kenje, mindenki mást mond!
2012. szept. 10. 14:12
Sima Bepanthen, nem a Plus.
2012. szept. 10. 14:10

bepanthen, 3 óránkánt vékonyan bekenni.

estére bekenni és lefóliázni!

10. Puui
2012. szept. 10. 14:08
Bepanthen krémmel kell kenni.
2012. szept. 10. 14:08
bepanthent vagy vazelint kenjen ra.
2012. szept. 10. 14:07
A férjem tetkóját bepanthen plus-szal kentük végig, és egyáltalán nem gyulladt be neki. Sőt, mikor a lányom csontig felsértette a térdét, a gyerekorvos a fertőtlenítő folyadék és a jód mellett a bepanthent írta fel neki.
2012. szept. 10. 14:05
Mikor elkészült, közvetlen utána vazelinnel kellett kenni, pár napra rá pedig bepanthen plus-szal, amiben van egy kis fertőtlenítő is.
6. Anneeeeee (válaszként erre: 2. - Textilbaba)
2012. szept. 10. 14:04
ez nem csak puhítja a bőrt? nem gyulladáscsökkentő kellene inkább?
2012. szept. 10. 14:02
Nekem anno körömvirág krémet kellett kenni rá.
2012. szept. 10. 14:02
én a tetkómar vazelint tettem régen, azóta az újabbra neogranormont és panthenol habot.
2012. szept. 10. 14:00
neogranormont szokták javasolni
2012. szept. 10. 13:58

szia

én úgy tudom, hogy gyógyszertári vazelint szoktak rá kenni. mikor lett tetoválva?

2012. szept. 10. 13:55
Barátnőm tetoválásának kontúrja körül piros ezért megkérdezte h mit lehetne vele csinálni. Tetoválószalonba piencinges volt csak bent Tetran kenőcsöt javasolta? Tényleg jó?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook