Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pici vadhús nőtt a 2 hónapja szúrt orrpiercingem mellé. 1 hete fújom Oxycort spray-vel, de alig múlik. Meddig kell kezelni? fórum

Pici vadhús nőtt a 2 hónapja szúrt orrpiercingem mellé. 1 hete fújom Oxycort spray-vel, de alig múlik. Meddig kell kezelni? (tudásbázis kérdés)


1 2
13. youcus777 (válaszként erre: 5. - Globus)
2012. okt. 25. 23:04
Van hogy elmúlik, két barátnőmnek is volt a köldök pc szúrás után...Nem kell feltétlenül sebészhez rohanni.
12. Eudike
2012. okt. 25. 23:03
Igazán nem értem az érdemi hozászólókon kívül a Mukinyulak mit osztják az észt? Nekem van, több tetoválásom és ékszerem is, oszt nem egy hülye vagyok. Na ezeknek a vakegereknek a gyerekei csináltatnak titokban:-))))))))))) Tapasztalat... a nagy sokdiplomás Fazekasmester anyám, mindig ezek ellen köpködött, első dolgom, volt, hogy tetettem egyet:-D
2012. okt. 25. 23:02
Köszönöm a segítő válaszokat. Néhány dolgot leszögeznék. Felnőtt ember vagyok (XXX), önálló döntésekkel. Nekem tetszik a piercing magamon és másokon is.A tetoválás is tetszik, de az csak másokon. A férjem imádja a pc-m és nagyrészt az ő kedvért is csináltattam. nem érdekel, hogy divat-e . Ha gyerekem lesz 18 éves kora után a saját felelősségére csináltathat ha tetszik neki, addig nem. Remélem evvel elejét vettem a soron következő észosztó kommenteknek.
2012. okt. 25. 22:55
Divat még a piercing???
9. Guruljka (válaszként erre: 1. - Youcus777)
2012. okt. 25. 22:24

Sajnos az Oxycort gyulladáscsökkentő csupán, azaz a vadhúsra, ami valóban szövetszaporulat, nem fog használni.

A szúrás időközben biztosan gyógyult már, sebészet, szerintem is...


Én is ellenzem ezt a divatot, de semmi alapom nincs arra, hogy lecikizzek bárkit is. Ha a gyerekem csináltatna, nem örülnék. De eddig még egyik sem csináltatott, és tudtommal egyik unokám sem.

2012. okt. 25. 22:22
Szia!!!! ÁÁÁ majd én segítek! Nekem már 2.5 éve van piercingem az orromban, és én is ugyanígy jártam anno. A piercer javasolta a Contractubex kenőcsöt: ez direkt műtéti hegek eltüntetésére használatos kenőcs. Szépen letisztítod a szúrás környékét és jó alaposan bekened, akár többször egy nap. Nekem azt hiszem kb egy hét alatt eltűnt tőle :) Azt hiszem olyan 1000 és 1500 között mozgott az ára. Azóta sincs semmi baj az ékszerrel és imádom :)
2012. okt. 25. 22:19
Nekem ugyanez volt evekkel ezelott. Sok honapon at kezeltem, nem javult. Kivettem, es mar egyaltalan nem latszik. Vedd ki mindenkepp!
2012. okt. 25. 22:09
Vedd ki az ékszert, és hagy begyógyulni. Nekem a fülemen (porcnál szúrva) nőtt vadhús, hónapokig kezelgettem, eleinte úgy tűnt javul, de utána csak nőtt, és még be is gyulladt. Miután kivettem az ékszert rögtön elkezdett visszahúzódni.
5. globus (válaszként erre: 1. - Youcus777)
2012. okt. 25. 22:05
Az nem is fog elmúlni semmitől, mert valójában egy szövetszaporulat. Sebészetileg kell eltávolítani.
4. youcus777 (válaszként erre: 3. - 116212323c)
2012. okt. 25. 21:55
Köszönöm. Nem pont ilyen válaszra vártam.
2012. okt. 25. 21:53

eddig is távol tartottam magam az ilyesmiktől, de most már a gyerekeimnek sem fogom engedni, pedig haladni akartam a korral...

nahh hát undi kicsit, de ha valaki ilyet csináltat annak úgy néz ki vállalnia is kell az esetleges... ilyesmiket is...nem tudtam megfogalmazni nem is tudom van e erre megfelelő szó

2012. okt. 25. 21:48
Volt régebben orrékszerem 2 évig sosem volt ilyen gondom. Ez a második. A szúrás után szépen meggyógyult amúgy...nem értem miért van ez.
2012. okt. 25. 21:47
Pici vadhús nőtt a 2 hónapja szúrt orrpiercingem mellé. 1 hete fújom Oxycort spray-vel, de alig múlik. Meddig kell kezelni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook