Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pici Pocaklakónk világrajötte fórum

Pici Pocaklakónk világrajötte (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Pici Pocaklakónk világrajötte

2011. okt. 5. 08:19
Komolyan mondom meghülyülök! Mi az hogy pocaklakó? És mennyi lakbért kell fizetni? Ekkora baromságot!
2011. okt. 3. 23:37
Gratulálok, nagyon szerencsés vagy. Kevés faros szülés van manapság.
2011. okt. 3. 14:45
gratulalok! a 2.szulesemnel en is ereztem a mikor a lanyom jott ki,mert nem volt ido mar semmire!a mai napig nem tudom elfelejteni:)csodalatos volt!!
2011. okt. 3. 14:31
Teki, ugyanezt éreztem én is: a legszebb, amikor kicsusszan a baba :) Ezt pl nem tudom Anyumnak elmagyarázni, aki császárral szült engem. Olyan jó, ahogy érzed, hogy jön ki, kihúzzák és megnyúlik a gyerek.... Gratulálok :)
2011. okt. 3. 13:45
Köszönöm szépen mindenkinek:)
2011. okt. 3. 13:37
Örülök,hogy végül mégis megírtad!!Gratulálok nektek!:):)
2011. okt. 3. 10:12

Húúú apám, te nem semmi csaj vagy! ;)

Gratulálok a babához, és remek szüléstörténetet írtál! :)))))))))))))

2011. okt. 3. 10:00
Nagyon szép történet! Sok boldogságot kívánok nektek! Na meg egészséget! :)
2011. okt. 3. 09:53
NAGYON SZÉP SZÜLÉSTÖRTÉNET ÉS HISZEM, HOGY FAROSAN IS LEHET SZÜLNI, NEKEM SEM KELLETT VOLNA CSÁSZÁRRAL SZÜLNÖM A FEJVÉGŰ BABÁMAT!!!!!:)))))))))))))))))
2011. okt. 3. 09:41
Azzal kezdeném, amivel szinte mindenki. Már annyi szüléstörténetet olvastam, és most megosztom veletek az enyémet. Bár azt elkel, hogy mondjam én a terhességem alatt úgy gondoltam, hogy én nem fogom megírni az én szüléstörténetemet. Annak ellenére, hogy számomra sokat segített másoké. Most, hogy túl vagyunk már rajta, és lecsengett körülöttünk minden, így úgy döntöttem mégis leírom, mert számomra életem legszebb időszaka volt. Tehát következzen a Pici Pocaklakónknak a születése...

Ugrás a teljes írásra: Pici Pocaklakónk világrajötte

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook