Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pici a magzat fórum

Pici a magzat (beszélgetős fórum)


2016. okt. 22. 18:30
ne agódj!nekem első gyerekem nagy volt a többi négy kicsi és mind vasgyúró lett.
11. Wodu
2016. okt. 8. 20:37
Spongyat ra,kint majd megno:)
10. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Adry2287)
2016. okt. 8. 20:34
Drukkolok èn is!!🍀🍀
9. lapbarna (válaszként erre: 6. - Adry2287)
2016. okt. 7. 18:54

Ilyen korai terhességnél milliméterekről beszélünk (ha már eltérés). Ha kicsit is öregebb az orvos gépe, akkor már lehetséges, hogy félre van mérve.

Drukkolok, hogy minden rendben legyen!

8. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1. - Adry2287)
2016. okt. 7. 16:55

Én azt tudom, hogy dec 4.-re voltam kiírva a mensim alapján az első gyerekemmel, és dec 27.-én szültem...


Mindig is rendszertelen volt a mensim, sok köztes vérzésem is volt, és azt se tudtam melyik melyik, és még a ciklusom is - mint később kiderült - 35-36 napos...


Az orvosom azért volt ideges, merthogy nem volt mihez viszonyítani igazán..


De a Te esetedben más lehet, nem tudom, csak drukkolok..

2016. okt. 7. 16:51

Drukkolok neked!

Sem jót sem rosszat nem tudok mondani. Bízz...

2016. okt. 7. 16:26
Köszönöm szépen a hozzászólásokat. Igyekszem pozítivan gondolkodni de nem tagadom, hogy sokszor félelem lesz úrrá rajtam. :( Még mikor csak fejben volt tervbe a babó már akkor elkezdtem szedni a dupla vitaminokat de sajnos aki a 1x megégeti magát még a gyufa lángtól is fél. Ráadásul a védőnő is mondta h 22 nap eltérés nagyon sok így az elején főleg és mindenképp kérdezzek rá a dokitól. Kedden megyek és ki sírok mindenképp egy Uh-t h lásduk fejlődött e. De félek.....
5. 4331bba7c7 (válaszként erre: 1. - Adry2287)
2016. okt. 7. 15:57

Először is gratulálok :)


Kiegészíteném azzal, h ki tudja milyen a doki műszere, abból is adódhat "téves adat".


A jóra gondolj!

2016. okt. 7. 14:50

Én is csatlakozom Ikebana2 hozzászólásához. Ne idegeskedj feleslegesen, a rossz gondolatok is árthatnak.

Annyiszor rosszul nézik meg a magzatokat, hogy túl kicsi, túl nagy és amikor a világra jön teljesen normális súllyal születik.


Van egy sablon, ami alapján mérnek, ami meg ettől eltér, nem akarják elfogadni.


Ismerősöm napra pontosan tudta, hogy mikor lett teres (más alkalma a szűzfogantatáson kívül nem lehetett volna) mégis az orvos kötötte az ebet a karóhoz, hogy 3 héttel fiatalabb a magzat.


Boldog babavárást, ne stresszelj! Nem változik semmi, állj pozitívan a dologhoz.

2016. okt. 7. 14:48

Olvastam a régi bejegyzéseid, nagyon ritka, ami Veled történt. Sajnos, ebben a pici korban egy orvos sem tud Neked biztosat mondani, itt pedig legfeljebb lesz néhány anyuka, aki megnyugtat, hogy neki is "alulmérték" a babáját és mégis egészséges lett, és lesz néhány, aki azt mondja, hogy sajnos elvetélt.


Nem tudsz mit tenni, várni kell és bízni, hogy ez a baba erős és egészséges lesz, ahogyan a ksifiad is.

És szedd a Folsavat, Femibiont dupla aadagban!!!! Nálad ez segíthet! És gondolom, a teherbe esés előtt elkezdted szedni, mert a velőcsőzáródás nagyon hamar lezajlik, amikor a nő még nem is tudja, hogy várandós!!! A nyitott gerinc, ami Nálad többszörelőfordult, pedig éppen a velőcsőzáródás elégtelensége miatt alakul ki.

2. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Adry2287)
2016. okt. 7. 14:17
Én azt gondolom, hogy korai az aggodalmad. Még olyan fiatal a terhességed, hogy a jelenlegi méretből messzemenő következtetést levonni felelőtlenség lenne. Én pl. kb ennyi idősen mentem el nőnyógyászhoz először. :) Szóval nyugi! Magadnak és a babának árthatsz vele, ha sokat aggodalmaskodsz. Próbálj meg pozitívan és optimistán előre nézni! :)
2016. okt. 7. 14:01
Sziasztok. 7 hetes kismama vagyok viszont mikor voltam Uh-n a Dr. 6/2 hetesnek nyilvánította a babóm méretek alapján viszont a mensimhez képest már 10 hetes lennék. Pontosan tudom azt is h mikor volt pé-m. De még úgy sem jön ki. Félek, hogy baj lehet. Ez a 4. terhességem amiből egy egészséges kisfiam van sajnos a másik kettő súlyos rendellenességgel jött volna a világra így 5 hónapos terhes voltam mikor be kellett fejezni a terhességem. 😕 Azóta tudjuk h mi volt a probléma Hála szegény Czeizel Dr.-nak és a Jó Istennek. Ezért is született egészségesen a kisfiam. Na most egyik babánál sem volt ekkora eltérés főleg az elején. Kérlek aki hasonló helyzetben volt írjon mégha rosszul is sült el de legalább felkészülhetek. Köszönöm Mindenkinek aki legalább elolvasta.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook