Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » PhCsoda útmutatásai alapján fogyott-e már valaki? fórum

PhCsoda útmutatásai alapján fogyott-e már valaki? (beszélgetős fórum)


2010. okt. 8. 18:35
Most olvastam egy cikket Falusi Mariannrol,10kg-ot fogyot 1honap alatt.A zsirégetöklubal nagyon jo csak 1napi étrend 3250Ft-ba kerül.
10. 584e02e271 (válaszként erre: 9. - F64f0d9a69)
2009. márc. 28. 20:12

Köszi, ennek megpróbálok utánanézni, ill. kardiológust is megkérdezni. A vizsgálatot laborvezető főorvosnő végezte, ő nem mondta, hanem az Aspirin protect 100 mg tablettát javasolta.

Ezt a mennyiséget tudja tolerálni a szervezet naponta, mivel nincs különösebb mellékhatása és több az Aspirin előnye, mint hátránya. Szedek 50 felettieknek való vitamin tablettát, használom a turb. diéta port (tele ásványi anyaggal, vitaminnal), eszem zöldséget, gyümölcsöt, nem hiszem, hogy ásványi anyagok hiányoznának...az E vitamin könnyen túladagolható és hízlal, bár változókorban lehet, hogy jó. De az is benne van a DM-ben vettem multivitamin német tablettában.

9. f64f0d9a69 (válaszként erre: 8. - 584e02e271)
2009. márc. 15. 11:34

Ha a vérlemezkék össze vannak csapódva, azt jelenti, hogy ásványi anyagok hiányoznak a szervezetedből pl. szelén, magnézium, E vitamin és valószínűleg az összes többi.

Az aszpirin ezeket nem pótolja. Mivel gyógyszer, mellékhatása is egészen biztosan van.

8. 584e02e271 (válaszként erre: 4. - 6190a5cfb4)
2009. márc. 15. 10:48

Sziasztok, elnézést, rég nem jártam itt...az élő vércsepp analízis vérvétel, amelynél a vércseppet mikroszkop alá teszik, de ez spéci mikroszkop, amit számítógéppel, vagy laptoppal van összekötve.

Nekem kiderült, oxigénhiányos vagyok és a vörös vérlemezkék össze vannak csapódva, ezért szedem azóta az Aspirin Protect 100 mg-mot.

2008. nov. 6. 16:22

van már 1 oldal:)


mit lehet tudni a SuperGreensről:)

6. 471d5eded8 (válaszként erre: 5. - Kryssz)
2008. nov. 5. 12:41
Megkérdezhetem, hogy mi volt az a súlyos betegség? Én is fogyasztom a greenst és gondolom másoknak is erőt adna, ha néha egy-egy pozitív eredmény megerősítené, hogy jó úton halad! Én is sikeresnek könyvelem el eddig, ahol tartok...de még messze a siker!
2008. nov. 4. 06:13

Sziasztok,


a bátyám súlyos betegségéből gyógyítota ki magát a könyv segítségével, s bár egyáltalán nem völt kövér - persze itt-ott volt rajta fölösleg - kb 8 kg-ot fogyott!

2008. okt. 31. 15:56

Mi az az élő vércsepp analízis?????

A könyv nekem is van, csak még sajnos nem jutottam oda......:(((( De igen, én is hallottam, hogy lehet vele fogyni.

2008. okt. 31. 14:46
életbe nem hallottam rola! nekem rendben van a phm!hál istennek, de hogy ezáltal fogyni lehessen nem tudtam!kiváncsi vagyok majd rá, hogy nálad mit allapitanak meg és h hogy mukodik ez az egész
2008. okt. 31. 14:44
én még nem is hallottam róla
2008. okt. 31. 14:38

Tegnap kaptam meg a barátnőmtől a pH Csoda c. könyvet, hogy olvassam el.

Ma jelentkeztem be élő vércsepp analízisre, november 15-én megyek.

Tényleg kíváncsi vagyok, milyen a vérem állapota, nem hátráltatja-e a vérem elsavasodása a fogyásomat.

A vizeletem rendben volt, de a vér az más, az fontosabb...a legfontosabb.

Van valaki közöttetek, aki a pH Csoda c. könyv utmútatásai alapján megváltoztatta életét és azzal le is fogyott?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook