Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PG/53 - termékenységi teszt - (törpemikroszkóp) fórum

PG/53 - termékenységi teszt - (törpemikroszkóp) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
44. 3d37fa6615 (válaszként erre: 43. - Rinike)
2009. márc. 5. 06:20

Szia!Én is így tettem, aztán megnéztem minta nélkül, de így is látam benne amorf foltokat.Azért érdeklődtem ki mivel tisztítja, mert elméletileg nem szabadna lenni semminek a felületen tisztítás után.Szerintem!!

De majdcsak kitapasztalom, mégcsak most vettem!

43. rinike (válaszként erre: 42. - 3d37fa6615)
2009. márc. 4. 20:48
Én tiszta vízzel, aztán szárazra törlöm.
2009. márc. 4. 06:59
Sziasztok!Ti mivel tisztítjátok meg a felületet?Tiszta vízzel???
41. Murmur (válaszként erre: 40. - HLivia)
2009. febr. 7. 10:06

Persze! :)) Az azt is jelentheti, hogy nemsokára pe-d lesz, vagy múlóban van. Mindenestere mindig alaposan meg kell tisztítani a felületeket!

Nekem is volt ilyen. Én alapból nyállal csinálom, de ilyenkor rá szoktam ellenőrizni cervix-váladékkal is. :) Biztos, ami biztos!

40. HLivia
2009. febr. 7. 09:50

Sziasztok!


Lehetséges az , hogy az egyik felén picit páfrányos a másik felén meg nem ?

2009. jan. 22. 17:26
ja, még annyit, az én telómon van vakú, én azzal szoktam megnézni. Az probléma?
2009. jan. 22. 17:22

Sziasztok!

Én is vettem ilyet, nekem eddig még nem volt páfrányom :(

Viszont amióta megvan és használom, 3 csík van benne, mindig ugyanott. Az mitől lehet?

37. 0bc15d9cef (válaszként erre: 36. - Skorpio77)
2008. nov. 20. 11:50
össze-vissza. A lényeg, hogy előtte ne egyek-igyak. Reggel felkelés után szerintem nem jó, legalábbis nekem ez volt a a tapasztalatom.
2008. okt. 23. 19:15

sziasztok

ti mikor szoktátok használni a mikroszkópot?

Már mint a nap melyik szakába?

Én reggel szoktam,tegnap volt elöször,hogy délután is megnéztem.

2008. okt. 14. 16:18
sziasztok! a segítségeteket szeretném kérni! nekem is van ilyen minimikroszkópom, nekem eddig jól mutatta a dolgokat, csak az a kérdésem, hogyha lányt szeretnénk akkor az első páfrányos napon akciózzunk, vagy mielőtt páfrányos lenne??? előre is köszönöm a hozzászólásokat!!!
34. Csepregi Hajnalka (válaszként erre: 26. - 68988e313f)
2008. okt. 1. 20:01
Szia. Gondolm nem baj, hogy tegezlek. Nekem is van kb 3 honapja használom, de semmi. Én ma vettem észre hogy igaz rendesen letisztitottam mégis van rajta vmi. Nem tudom normális-e? Eddig nem foglalkoztam vele. Letakaritottam használat után, aztán be a dobozba. Nem tudom érdemes volt-e ebbe befektetnem. Kiváncsi lennék mit mondana egy szakértő. Szolj ha eredményt értél el vele. Sok sikert nektek is.
2008. aug. 26. 11:00
Én azt mondom semmit nem ér.
2008. aug. 25. 09:12
Tapasztalatokat szeretnék kérdezni a mikroszkóppal kapcsolatban, aki használt, hogy bevált-e? Hogy használta stb.
2008. máj. 19. 11:56

sziasztok!


Én azt figyeltem meg, hogy ha közepes erősségű lámpa felé tartod, akkor mást mutat, mint ha erőshöz. El voltam vele egy ideig.

30. Szazy (válaszként erre: 1. - Alazat)
2008. máj. 17. 09:22

Szia!


Én több évig ezt a fajta módszert alkalmaztam fogamzásgátlóként és egy darabig bevált. Az biztosan fontos, hogy mindenki ismerje a szervezete jelzéseit és a természetes fogamzásgátlás egyéb módszereinek figyelembevételével szerintem elég jól leszűkíthető azaz egy hét, amikor a baba megfoganhat. Rendszeres ciklus mellett, ha egyéb hormoningadozás nincsen, ami befolyásolná és persze követve a használati uatasítást, szerintem beválhat. Nekem a prolaktin szintem ingadozott, (remélem nem írtam hülyeséget), ez kicsit bezavart és most júliusra várjuk a párommal az első babánkat. Bár hozzáteszem ennél a módszernél azért nem árt számolni ezzel a lehetőséggel. Talán nem a kellő odafigyeléssel alkalmaztam , mert nekem a baba előtt kb. fél évig nem mutatott semmiféle páfrányt, egyáltalán nem védekeztünk és nem is lett "semmi", pedig az esélyes napokat sem hagytuk ki, szóval igaz lehetett, amit láttunk. Biztos voltam benne, hogy a hormoningadozásom miatt csak gyógyszeres kezeléssel eshetek majd teherbe, ha szeretnék. Szóval el voltam keseredve és nem fordítottam túl nagy figyelmet a védekezésre, vagyis nézegettem csak úgy véletlenszerűen. Amíg 100%-ig komolyan vettem nem volt több éven keresztül problémám ezzel a módszerrel. Most viszont hamarosan érkezik a babácskánk, akinek nagyonon örülünk és nincs harag a mikroszkóppal :) Másrészről jó, hogy ő lepett meg minket és nem mi terveztük dátumra pontosan, ennek sokkal nagyobb a varázsa, hozzáteszem már mindketten vágytunk egy babára és Ő eldöntötte mikor jöjjön :)

Kicsit hosszú lett, de remélem tudtam segíteni a döntésben!

2008. máj. 17. 08:46
Sajnos nekem sem vált be :(
28. mamuci (válaszként erre: 25. - Mongi)
2008. jan. 10. 21:38
Nekem is az van, de nekem is mindig mutatott valamit de baba az nem lett belőle. Pedig elég drága volt.A lényeg hogy nekem nem jött be.
2007. nov. 11. 09:23
nekem is az van.
2007. nov. 11. 09:21
Sziasztok.Nekem is pg van.Én sem értem olyan össze vissza mutat mindent.És amikor letisztitom akkor is látok valamit rajta.Vagy én vagyok béna vagy nem tudom.......
25. mongi (válaszként erre: 18. - Alazat)
2007. szept. 9. 14:09
A maybe babyre gondolsz esetleg???
24. mongi
2007. szept. 9. 13:00

Én azt vettem észre,hogy sok függ a nyál mennyiségétől!

Már úgy csinálom,hogy 2x "köpök":))),egyszer kevesebb,egyszer pedig kissé több nyálat teszek rá az ujjammal-hát...mindig más a 2 eredmény.Nem tudom.Én még csak most kezdtem használni,ráadásul nem is a mensi utolsó napjától,hanem majdnem már középidőben,s ezért nekem eddig még mindig látszódtak benne kisebb páfrányok.Egy nap volt csak,amikor az egész kép tele volt nagy páfrányrajzolatokkal.

23. f72d419d5f (válaszként erre: 22. - Tünci77)
2007. márc. 28. 08:04

Sziasztik

Egyszer sik évvel ezelőtt kérdeztem az orvosomat ,hogy mi a véleménye róla azt mondta:ebből kifolyólag már sok gyerek született....

2007. márc. 24. 20:21

Sziasztok!

Én is használtam, de nincs jó véleményem róla! Én sem fogyasztottam előtte semmit, mégis össze-vissza mutatott mindent. Volt hogy kétnaponta páfrányos volt, kétnaponta meg nem. Meg utána is néha páfrányos, néha nem. Márpedig nekem elég hosszú a ciklusom, emiatt nincs is peteérésem.:(

Úgyhogy nem is kellett volna páfrányosodnia!

21. alazat (válaszként erre: 20. - HBKati)
2007. márc. 24. 20:12
jo ezt hallani
20. HBKati
2007. márc. 24. 19:34
Sok éve használom,senkit nem szeretnék a döntésében befolyásolni,de nekem nem volt vele semmi gondom.Ja és én nem reggel,hanem este "nyálaztam",de arra tényleg oda kell figyelni,hogy a nyálazás előtt 20-25percel ne fogyassz semmit sem.
19. alazat
2007. márc. 24. 06:46
nekem is megvan mar a mikroszkop, aztan majd eldol mi lesz az eredmenye
18. alazat (válaszként erre: 17. - Versi)
2007. márc. 24. 06:45

mar van erre valasz

idezem

Ezt is minimikroszkópnak hívják, de ez tényleg komolyabb. Ugyanazon az elven működik, mint a PG, de ebbe kis lámpa is be van építve. Ez is nyálazós. Nekünk elsőre meghozta a kisbabát. Itt rendesen le van vezetve, hogy melyikek a termékeny napok. Ha már egy pici páfrány van akkor termékeny vagy, vagy az leszel 2 napon belül. De itt is az van azt hiszem, hogy ha van valami gyulladás a szervezetedben akkor mutathat mást. Nekem pont a 14. napomon mutatta, hogy peteérésem van és igazat mondott. Nem én vagyok az egyetlen aki nagyon dícséri.

17. Versi (válaszként erre: 2. - Edis)
2007. márc. 21. 14:49
Szia Edis! Mi is szeretnénk kistesót összehozni, már 1,5 éve próbálkozunk. Mi az a PG-nél jobb teszt, ami neked van? Vagy ezt nem szabad megírnod? Köszi
2007. febr. 25. 10:33

Én használtam másfél évig,a tuti termékeny napokon nem maradtam terhes!!Viszont a menses utolsó előtti napján,amikor nem termékeny napom volt(!!!),megfogant a fiam...

Ennek ismeretében használja bárki is fogamzásgátlásra.....

15. Nike
2007. febr. 24. 22:10
Fogamzásgátlásra NEM megbízható! Tapasztalat sajnos.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook