Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PG/53, LH-teszt, hőmérő.Melyiknek higgyek? fórum

PG/53, LH-teszt, hőmérő.Melyiknek higgyek? (beszélgetős fórum)


2010. márc. 15. 11:32

gratulálok neked!

Most kicsit megnyugodtam,mert a többi jel azért elég erős.A hőm tegnap előtt leesett,tegnap felment és ma is fent van.Remélem,így is marad! :-)))

Most úgy döntöttem,h több LH tesztet nem veszek,mert tényleg nem akarok megőrülni.Elég ez a kettő,plusz a nyák!

És ezek szerint ez a módszer is lehet sikeres! :-)))

18. Kittycat2 (válaszként erre: 17. - Pethoevi)
2010. márc. 15. 11:29
szia, nekem az LH teszt SOHA sem volt pozitív. a PG53 hol ilyen, hol olyan, őszintén: nem igazodtam el rajta. testhőt néztem, és a méhnyákot, ennél jobb nincs szerintem. de megértem, hogy sok mindent kipróbálsz, én is ezt tettem anno. de aztán az utóbbi két dologra hagyatkozva meglett az eredmény, itt szuszókál a szomszéd szobában, másfél éves. :)
2010. márc. 14. 22:55

hidd el,nem stresszből csinálom!Tényleg boldog vagyok!Egyszerűen ilyen vagyok,h szeretek biztosra menni,és tudni,h mit csinálok.Bár tudom,h ez pont olyan téma,amiben nincs "biztos".Ha jönni akar,majd jön! :-)

Ha most nem sikerül,már ajánlottak gyógyszert,vagyis recept nélkül kaphatót (nőgyógyász),ezért reménykedek.


Ha el is küld majd,akkor sem az lesz,h akkor kezdek el laborba járni,stb.

Tudom,h nem tehetek meg többet érte,de már ez is megnyugtat! :-)

16. TSydy (válaszként erre: 15. - Pethoevi)
2010. márc. 14. 22:49
Megértelek, de nem akarlak elkeseríteni akkor is el fog küldeni a doki....sajnos. Tudod annyi mindentől függ. Nálunk is majd egy év után jött össze, akkor mikor azt mondtam tojok a Pg-re majd jövő hónapban elmegyek dokihoz, hogy nézzen meg. El is mentem, mert terhes lettem. Nyugi ez azért még nem olyan vészes, de Te és a párod mehettek tönkre bele és a stressz miatt se biztos hogy sikerülni fog. Tudom könnyű ezt mondani, de a saját tapasztalatomat írom.
15. pethoevi (válaszként erre: 14. - TSydy)
2010. márc. 14. 08:52

upsz,akkor biztosan nem értesz meg,mert nem rég óta... :-) 4.hónapja...

és tudom,h igazad van és nem kéne stresszelni.igazán nem is stresszelek....csak most azért csinálom mindet egyszerre,mert a laborvizsgálatból kiderült,h magas a prolaktin szintem.És arra vagyok kíváncsi,h ettől van-e PÉ és tüszőrepi.Hát ezért vetem be mindet...hidd el,én lennék a legboldogabb,ha semmi ilyesmit nem kéne,de ez van...

Szóval ha még egy pár hónapon belül nem sikerül,akkor felkészülten megyek a dokihoz,h ne zavarjon el (mert ugye ha 1 évig nem sikerül,akkor elküldenek,h türelem).leteszem neki az összes leletemet,a hőgörbémet.Megértesz már? :-)

14. TSydy
2010. márc. 13. 23:27
Szia az én PG tesztem is itt alszik mellettem. Szerintem elég egyfélét használni, mert belehülyül az ember lánya és már csak az jár a fejében, hogy lesz e az esti kufircból baba. Nekem így is eltelt 3-4 hónap mire ki tudtuk számolni a párommal, hogy nem a 14 nap körül van pé-m, hanem 7-8. napon. Próbálj meg nem stresszelni vele, hátha akkor hamarabb sikerül (megjegyzem nem tudom mióta próbálkoztok, ha régóta akkor megértem, hogy mindent kipróbálsz)
13. Rie01
2010. márc. 13. 21:14
Megnéztem, most 165Ft 1db.
12. Rie01
2010. márc. 13. 21:11
Én nem boltban vettem a teszteket, hanem neten rendeltem. Van egy oldal babát tervezők otthona és a shopban 146 Ft volt darabja. Nem tudom most mennyi,de biztos jóval kevesebb mint amennyit a patikában kérnek érte. Meg rengeteg hasznos tanács van a babásodáshoz.:)
11. pethoevi (válaszként erre: 10. - Rie01)
2010. márc. 13. 19:56

remélem,igazad van! :-)

Én is azt gondolom,h ha 3 pozitívum van,akkor ne arra az egy negatívra hallgassak.Csak nehéz elfelejteni...de olvastam,h mivel az lh egész nap ingadozik,csúcsidőben is lehet negatívat tesztelni...csak én most vettem először és elég drága volt.Ha legközelebb beruházok,akkor tuti kazetta nélkülit veszek majd,és elvágom hosszába,így pisilhetek éjjel-nappal... :-DDD

10. Rie01 (válaszként erre: 5. - Pethoevi)
2010. márc. 13. 19:11
képzeld én úgy jártam, hogy hónapokon keresztül soha nem volt pozitív. Halvány csík volt csak, pedig minden más(pg, nyák, hő) pé-t mutatott. Teljesen össze voltam zavarodva én is. Mindíg este teszteltem ahogy a használati utasítás írta. Egyszer úgy gondoltam kipróbálom délelőtt is, és totál pozitív volt. Szóval ha a nyák tojásf., akkor szerintem arra halgass.
9. sword (válaszként erre: 1. - Pethoevi)
2010. márc. 13. 18:11
Én nem tudom lehet-e hinni ezeknek...nos múlt hónapban vettem a pg53-at..február végéig egyszer sem mutatott páfrányt..sem nyálból sem váladékból..február 26-tól pedig folyamatosan páfrányt mutat, éjjel, nappal..és már március 14.-e van..és létezhetetlen, hogy ilyen sok napon keresztül legyen valaki fogamzóképes:D egy másik fórumon is van egy nő, akinek amióta megvette csak páfrányt mutat..szóval fene tudja:)
2010. márc. 13. 17:37
köszönöm
2010. márc. 13. 17:35

:-)

gratulálok hozzá!

2010. márc. 13. 17:34
én pg/53 figyeltem, az eredménye, éppen most ébredt fel!én nagyon szeretem azt kütyüt!
2010. márc. 13. 17:32

szió

mivel a tesztek eddig negatívok voltak pozitív pg teszt mellett is,így csak 2 naponta tesztelek LH-t (elég drága volt...)

éppen csak egy icipici halvány csík van rajta,de azt olvastam,h az negatív...

szerintem hétfőn este 7kor tesztelek következőt...már csak 2 tesztem van.

2010. márc. 13. 17:20
szerintem mostanában lesz pé. Az lh teszten semmi nem látszik vagy halvány második csík van?
2010. márc. 13. 17:17
hány napja tesztelsz?
2010. márc. 13. 17:10

Ezeken kívül tojásfehérje szerű méhnyaknyák.

Az LH teszt lehet még pozitív?Ma vagyok a 14. napon.

2010. márc. 13. 17:10

Ha a PG/53 páfrányos,a reggeli hő lement,de az LH teszt negatív...

Melyiknek higgyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook