Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pfizer-oltás után mellnövekedés? fórum

Pfizer-oltás után mellnövekedés? (beszélgetős fórum)


1 2
10. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 8. - Gyöngy:))
2021. aug. 2. 20:21
Menstruációs problémákról beszámoltak, többen is, vannak akiknek hónapokig kimaradt, vagy éppen nagyon erős vérzése lett, de ez a mell dolog újdonság számomra.
9. andi6020 (válaszként erre: 8. - Gyöngy:))
2021. aug. 2. 20:21
Megnő, aztán visszacsoffad? Lyallly
8. gyöngy:) (válaszként erre: 6. - 9b10f3d7ff)
2021. aug. 2. 20:18

Biztos, hogy nem mindenkinél indít be ilyen hormonális változásokat, de vannak akiknél igen.

De ez csak átmeneti oltási reakció lehet, nem fog véglegesen megváltozni a mell mérete.

7. gyöngy:) (válaszként erre: 2. - Channa*)
2021. aug. 2. 20:13

Pedig de. Inkább azt mondanám, hogy átmenetileg, hetekre, valószínűleg hormonváltozások beindulása miatt nagyon megduzzadt, nagyobb lett. Én is tapasztaltam, majd 2 hónapon keresztül, aztán elmúlt.

A lányomnál is ez volt és több osztálytársánál is. Szóval van benne valami.

Olyan, mint mikor ovuláció előtt megduzzadnak a mell mirigyei. Csak ez folyamatosan, több héten át is tarthat.

De már elmúlt.🙂

Remélem nekem hiszel.🙂

6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 2. 20:13

Minden kolléganőm Pf.-vel lett oltva, senkinek nem lett nagyobb a melle, nem mondta senki, hogy melltartót kellett ezért cserélni.

Most nem tudom ez számodra öröm, vagy bánat?

5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 2. 20:09

Nem lenne rossz. Futnék a 3. oltásért.

Gyanítom amúgy, hogy ez hülyeség.

4. Channa* (válaszként erre: 3. - Timycat)
2021. aug. 2. 20:09

Na, szegény plasztikai sebészek. A szilikongyár is lazíthat egy csöppet;)


És ha befolyásolni szeretném az oltatlanokat, akkor tényleg egy jó reklám lehetne:DDD

3. timycat (válaszként erre: 2. - Channa*)
2021. aug. 2. 20:02

Most miért?


Képzeld elterjed a mellnagyobbodós pletyka, férfiak esetében bré nagyobbodás, sokan meg be is kajálják ezt is aztán olyan átoltottság lesz, hogy ihaj 😂


A plasztikai sebészek meg csendben beledőlnek a szikéjükbe.

2. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 2. 19:57
Én azt, hogy remélem, hogy baromság ez is, mint sok más is, mert ha holnap beadják a pfizert és megnő a mellem, akkor a kardomba dőlök. Nagyon nem tetszik a nagy mell. Új melltartókat sem akarok venni, elvagyok a meglévő bikinikkel is, stb.
2021. aug. 2. 19:53
Érdekes jelenséget tapasztal magán egyre több nő, aki arról számol be, hogy a Pfizer-oltás után megnőtt a melle. Erről mit gondoltok?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook