Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pevaryl a gombára fórum

Pevaryl a gombára (beszélgetős fórum)


2009. nov. 21. 16:44
Tegnap óta vízszerű folyásom lett, gombára jellemő folyásom nincs,víz színű és állagú ,szaga nincs,folyton nedves vagyok tőle és nagyon csípí ezeket a kis apró pettyeket a hüvelybemenetnél.Volt már valakinek ilyen folyása?Mitől lehet?Normális ez?
2009. nov. 20. 18:57
Hát az igazság az hogy szedtem már gyógyszer is kúpot is,de mégsem jöttem helyre rendesen.Az orvosom szerint a hüvelyben már alig látni a gombát,de kívülről nem akar javulni,ott szenvedek nagyon,lehet,hogy nem is gomba?Kértem csináljon tenyésztést,mert az biztos,de azt mondta várjak még egy hetet hátha helyre jövök.
12. 04d410066e (válaszként erre: 9. - Burbi11)
2009. nov. 20. 15:50
Jaj, ezt a hozzászólást csak most láttam. Bocs. :) De tényleg menj el dokihoz, kár kísérletezni ennyit, én 3 évig szenvedtem, mire megkaptam a gombaölő kúrát, és azóta tök jól vagyok. :)
11. 04d410066e (válaszként erre: 10. - Burbi11)
2009. nov. 20. 15:49
Figyelj, hiába iszol normaflore-t, az nem öli meg a gombákat a gyomrodban, mert az probiotikum, csak a bélflórát rakja kicsit helyre. A grapefuit csepp lehet, hogy jó, ha nem olyan vészes a problémád, de ilyenkor már gyógyszer kell. Menj vissza egy nődokihoz, mondd el neki, amit ide leírtál, és kérjél szájon át szedendő gombaölőt. Nekem a végén már havonta jött ki a gombám, kenhettem azt akármivel, úgysem használt.
2009. nov. 20. 15:24
próbálkoztam már belsőleg is,lehet nem eléggé,ittam Normaflore-t és a grapefruit cseppeket is iszom,akkor szerintettek használjam a pevarylt akkor is ha csíp?Másnak volt már ilyen problémája vele?
9. burbi11 (válaszként erre: 7. - 04d410066e)
2009. nov. 20. 15:18
szia!Ne haragudj nem vagyok 12, a lányom regisztrált erre az oldalra,de nem használja és én léptem be és tettem fel a kérdést az anyja vagyok,nem is gondoltam,hogy meg lehet nézni hogy hány éves.Neki szerencsére ilyen gondjai még nincsenek és ne is legyenek.
2009. nov. 20. 14:33
Oh, és hagyd abba, hogy minden félét rákensz, többet ártasz magadnak, mint használsz. Ne kenj rá mást, csak gombaölő krémet.
7. 04d410066e (válaszként erre: 1. - Burbi11)
2009. nov. 20. 14:32
Most nézem, hogy te csak 12 éves vagy. Szegénykém, már most ilyen bajaid vannak? Beszélj a szüleiddel, és menj el anyukáddal magánnődokihoz, és irass fel szájon át szedendő gyógyszert.
6. 04d410066e (válaszként erre: 1. - Burbi11)
2009. nov. 20. 14:30
Szia! Én évekig küzködtem vele, de sajnos senkit sem ismertem, aki jó tanáccsal látott volna el, azonkívül, hogy candidadiétázzak. De nekem amúgy is többféle ételallergiám van, ráadásul nagyon vékony vagyok, úgyhogy én egy candida-diétánál éhen haltam volna. Nekem sem használt a végén már semmilyen kúp, kenőcs stb. Végül sikerült egy lelkiismeretes magánnődokit találnom, aki kikezelt belőle, azóta 4 év alatt csak egyszer jött ki, ami szuper. Elmagyarázta, hogy a gyomorban szaporodik túl a gomba, és onnan "üt ki" ott, ahol éppen rájön, nálam ez mindig hüvelygomba lett. Nem hat a helyi kezelés ilyenkor már, olyat kell szedni mindenképpen, ami a gyomorból is kiírtja a gombát. Én Diflucánt szedtem (de van többféle, kapszula, szájon át, az első hónapban összesen 6 szemet szedtem, után 2 hónapig havi 2-t, 3 hónapig havi 1-et, majd még fél évig kéthavonta 1-et. Azóta semmi, de tényleg, aminek nagyon örülök. Nálam semmilyen mellékhatása nem volt a gyógyszernek, és teljesen helyretett, ellentétben pl. a Pevaryl-lal és társai kúpokkal... Candida diéta is állítólag ugyanilyen hatékony, a nődokim is azt mondta, hogy jó, viszont azt is, hogy aki ilyen vékony, mint én, annak tilos, mert mindenki nagyon lefogy tőle.
2009. nov. 20. 14:25
Amúgy nekem az olajfa kapszula használt, amikor volt ilyen bajom. Egy egész dobozzal beszedtem, mire használt, de azóta nem jött elő. Ez tavasszal volt. Több márkában is létezik, sőt, csepp formában és tablettában is láttam már. Az biztos, hogy belsőleg kéne valami gombaölő hatású, természetes anyagokat tartalmazó cucc.
2009. nov. 20. 14:23
P.S. Kényelmetlen, de beszélni kell róla cikkemben sokmindent írtam a gombáról, sok hozzászólás is van. Ha gondolod nézd meg.
2009. nov. 20. 14:22
Sziasztok, a canesten nekem sem volt jó, viszont vettem 2 doboz gyógyszert (egyet nekem, egyet a páromnak.) A neve Tinizol, ez használt, azóta seincs bajom vele. 4 kis bogyó van benne, amit egyszerre kell bevenni. Mellette vettem Klion kúpot, azt is használtam amíg tartott. Tényleg használt.
2009. nov. 20. 14:19
Szerintem az eddig használt krémek már kimartak, és azért csíp ez a krém. Ide már nem elég, hogy kened valamivel, életmód változtatás kell, candida kúra pl.
2009. nov. 20. 14:08

Sziasztok!Elég régóta küzdök hüvelygombával és főleg kívülről vagyok beteg.Sok mindent kipróbáltam már de eredménytelenül.A canestent a candibene-ratiopharmt a pimafucint de egyiktől se lett jobb.Az orvosom most a pevaryl krémet írta fel és az első használattól csíp.Nem merem használni,félek még rosszabb lesz,kis pettyek is találhatók a hüvelybemenetnél lehet azokat csípí.Más tapasztalt már ilyet ettől a krémtől?Elmúlhat ez egy idő után a használattól?Esetleg tudna nekem valaki ajánlani valamit külsőleg ami hatásos lehet?Mert amennyi mindent kipróbáltam már:natur joghurt,grapefruit cseppek,ezekkel kentem kívül ,belül.

Bogi


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook