Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pettegolezze fórum

Pettegolezze (beszélgetős fórum)

2011. szept. 24. 10:11
se non sei :)
2011. szept. 24. 10:10
vissuto
2011. szept. 24. 10:10
Ciao, eccomi qua ! :) Io ho vissoto in Italia, ho parlato quasi perfetto, peró portruppo ho dimenticato tanto. Sei ancora voui, possiamo fare una chiaccherata :))
2009. febr. 22. 11:53

:) akkor most megpróbálom újra, mivel láttam a nézelődéseim során, hogy rengetegan tanultak és beszélnek valamicskét olaszul :))


A fórum címe - Pletykák lenne csak éppen olaszul. Mivel én társalgási szinten beszélem a nyelvet, viszont gondjaim vannak az önkifejezéssel és a helyesírással - főként a múltidővel - így szerettem volna másokkal együtt javítani a szókészletemet és a helyesírásomat.

Ha valaki esetleg érdekelt a témában, szívesen venném, ha jelentkezne!!


Beszélgetni magyarul-olaszul, megtárgyalni bármit az olaszokról, a helyről, a nyelvről, a szokásokról .... szóval, hogy használjuk ezt a tudásunkat. Vagy jobb esetben közösen javítsunk rajta! :))


Kellemes vasárnapot mindenkinek!!

2008. szept. 12. 14:43
non vedo nessuno - ma non devo rimanere tutta sola? qualcuno magari arriva :))
2008. szept. 12. 12:54
ma reggel találtam egy francia nyelvű fórumot :)) annyira megtetszett, hogy megfordult a felyemben, miért ne lehetne egy olyan nyelvűt is indítani, amit én is megértek - franciául olvasok ugyan, de fogalmam sincs mit, ehhez itt valamicskével többet konyítok :)))
2008. szept. 12. 12:53
Ciao! che ne dici di fare una chiaccherata?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook