Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Petrus születése fórum

Petrus születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Petrus születése

2009. ápr. 7. 16:23
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!!! Aranyosak vagytok :D
2009. márc. 24. 10:11
Gratulálok!Nagyon sok boldog évet kívánok nektek!Én most a szülés előtt állok,36 hetes terhes vagyok.Kicsit izgulok,de remélem minden ok lesz.Nagyon jó egészséget kívánok nektek!
2009. márc. 19. 22:39
Én is gratulálok! 41 éves vagyok és most született meg a kicsi lányunk . Ahogy olvastam írásod mindenT ÁTÉREZTEM,
10. Hanata
2009. márc. 19. 22:20
gratulálok, tündéri a kislány, jó egészséget nektek, és erőt, lehetőséget az újabb apróságokhoz!
2009. márc. 19. 15:59
Gratulálok a minimanótokhoz meg h jó élményeid maradtak... csak nehogy úgy járj mint én :) nekem is jó élményeim maradtak a fiammal és gyorsan vállaltunk még 1et pedig még nem voltam kész rá... a második nagyon nehéz volt, de így is megérte. Most két csöpp babám van, egy 19hónapos fiam + egy 3hónapos lánykám... szóval átérzem a boldogságodat, kívánom h nagyon boldogok legyetek mind a 3-an (majd-4en5en6an is)
2009. márc. 19. 08:21

Hogy küldhettek haza, ha annyira véreztél? És ha lepényleválás van és meghal a baba? Rossz rágondolni, mi lehetett volna.


Örülök, hogy szerencsésen végződött, gratulálok a kicsihez!

2009. márc. 19. 07:22

Gratulálok a babához, nagyon szerencsés vagy!


(bár én biztos felrúgtam volna, aki hagyja, hogy éhezzen a baba, mert nincs kedve felcipleni egy emeletet)

2009. márc. 19. 00:03

Gratulálok!

A szülés szempontjából tényleg szerencsés vagy,bár gondolom még nyugodtabb lettél volna ha nem vérzelés a pici még kitart, de a fő h egészséges lett!

Én most várom a 2.babámat,remélem könnyebb lesz mint az első szülésem :) nekem császár volt,jó lenne ha most természetesen is menne.. majd a te történetedet vetítem be hátha :)))

2009. márc. 18. 20:22

gratulálok a kisbabádhoz,én sajnos 12- órát vajudtam mire megszültem a kislányomat.

mégegyszer gratulálok nektek.

2009. márc. 18. 19:22

Nagyon szerencsés vagy valóban, hogy ilyen könnyű szülésed volt, sokan több 10 órát vajúdnak. De én hiszek abban, hogy azért ha valaki tudatosan készül a szülésére és nyugodt, a baba ezt átveszi és csak segítségére van édesanyjának.


Gratulálok a kislányotokhoz! Nagyon szeressétek egymást, ilyen nagy szeretetben neveljétek fel szerelmetek gyümölcsét (gyümölcseit) is!


Petra néni :-)

2009. márc. 18. 17:20
Csak gratulálni tudok, gyönyörű a kislányotok ráadásul még a neve is szép.
2009. márc. 18. 17:20

Szerencsés vagy, hogy egy ilyen szép élményben lehetett részed, még ha nem is lehettél utána végig együtt a babócával! Gyönyörű, igazi "hajasbaba"!

Sok örömet és jó egészséget kívánok az egész családnak!

2009. márc. 18. 17:03
Sokan rémisztgettek, hogy nagyon fáj a szülés, és ők ha lehet többet nem akarnak szülni, meg ilyenek... Én elmondanám, hogy ha a többi is így telne, mint ez a szülésem, akkor vállalnék még vagy hármat. Egyből furán néztek rám, biztosan. Leírom részletesen, hogy is telt az a bizonyos nap.

Ugrás a teljes írásra: Petrus születése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook