Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Petróleum.....rák ellen? fórum

Petróleum.....rák ellen? (beszélgetős fórum)


2018. dec. 8. 11:34
Én a neten olvastam azt, hogy a rák ellen jó a graviola...
29. Lávli
2018. dec. 7. 15:39
Atyaúristen :O
2018. dec. 7. 15:29

Aki beteg, az mindent kipróbál... Én is kipróbáltam a tisztított petróleumot, Bp,-en az Európa patikából lehet beszerezni,megrendelik Németo.-ból, hogy mennyiért, arra már nem emlékszem.

Én beszedtem egy üveggel, speciel nekem nem használt, de "talán" nem is ártott. Ez még 2014-ben volt, s még élek.

Kb. 2 hétig szedtem, naponta reggel egy evőkanállal, utána egy kanál lekvár, meg mittomén mi, de EGÉSZ NAP , tényleg egész nap feljött a petróleum íze, illata, mind1, az ember végig csinálja, hátha használ, csak ne ártson...

27. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Mendy)
2014. szept. 27. 21:24
én olyat ismerek, aki szintén issza, nem tért vissza a probléma
2014. szept. 27. 21:12
Nekem Romániából sikerült szerezni anno, nagyon gondold meg a használatát. Nálunk rohamos állapotromlást okozott. Nekünk orvos ajánlotta, nem természetgyógyász. Nehány hét esetleg egy hónap használat után halálhoz vezetett.
25. Szakadár (válaszként erre: 24. - Chromos)
2014. szept. 27. 20:24
www.dreletero.com itt lehet vásárolni ! Én innen vettem.
2014. aug. 4. 23:20
Vennék tisztítatlan petróleumot!Aki tudja hol tudnám beszerezni kérem írjon!A zsidók nem hagyják kereskedelmi forgalomba mert akkor a gyógyszertáraik csődbe mennének!állítólag ha a gázolajat bizonyos százalékban keverjük a benzinnel az is petróleum! ez igaz?
2010. okt. 23. 13:35

Én ma épp ezért indítottam el egy topikot itt. Nem tudtam, hogy már van egy hasonló is.


Kérlek olvass ide bele, mert megéri.

Nekem az Édesapám az aki miatt ezek után jártam


[link]

22. malor (válaszként erre: 15. - Pirosalma)
2010. szept. 18. 23:24

Szia

Megtudnád írni, hogy hol vettél petrot, nem is gondoltam volna, hogy ezen is variáltak.

Amit vettem annak valami különös higotó illata volt.Benzinkutnál nem árulnak.Gyógyszertárba nem kapható.

Lehet, hogy csak én vagyok ilyen mulya.

21. Pirosalma (válaszként erre: 20. - Pumuckl)
2010. szept. 4. 16:53
Gratulálok! Így terjednek a megalapozatlan állítások.
20. Pumuckl (válaszként erre: 19. - Zane73)
2010. szept. 3. 18:59
nem tudom.
19. Zane73 (válaszként erre: 18. - Pumuckl)
2010. aug. 28. 22:03

Szia!

Az orvosi kezelést elutasította?

18. Pumuckl (válaszként erre: 17. - Pirosalma)
2010. aug. 28. 16:36
Értettem. Erre írtam, hogy lehet, hogy valamivel keverve volt, de rendes gyógyszert nem szedett, vagy más kiegészítést nem szedett.
17. Pirosalma (válaszként erre: 16. - Pumuckl)
2010. aug. 28. 16:28
Nem ez volt a kérdés. Azt kérdeztem: a petróleumon kívül mit szedett?
16. Pumuckl (válaszként erre: 15. - Pirosalma)
2010. aug. 28. 16:16
Nem töményen, volt valami recept rá, hogy hogyan mennyit, hányszor kell bevenni. De pontosan nem tudom, csak azt tudom, hogy ettől gyógyult meg.
15. Pirosalma (válaszként erre: 14. - Pumuckl)
2010. aug. 28. 15:14
Leukémiás volt, és kizárólag petróleumot szedett?
2010. aug. 28. 15:04
nekem van egy ismerősöm, aki leukémiás volt és petroleumtól gyógyult meg. Igaz nem Magyarországon. Sok a csaló, vigyázni kell!
13. WaterMan (válaszként erre: 1. - Mendy)
2010. aug. 26. 22:25

A rák biztos elmúlik tőle, meg minden más is...

Több "természetgyógyász" ül már miatta, rengeteg halálos "gyógyítás" az eredménye. Komoly méreg! Ha zsugorodott a rákos daganat, akkor az májrák volt, és az egész májjal együtt zsugorodott (a mérgezéstől. Több évtized szorgalmas piálás után a masszív alkoholisták mája néz úgy ki az utolsó stádiumban, mint egy fél éves petróleumkezelést kapott emberé. Valamikor a gyógyíthatatlan torokgyíkos gyerekek torkát ecsetelték vele, a szenvedést csökkentette, szegényeknek meg már úgy is mindegy volt.

12. 969a304e2f (válaszként erre: 7. - Pirosalma)
2010. aug. 24. 20:57

Siettem. Bocs.

Azért idéztem ezt a részt, mert nem tudom, hogy milyen fajtái vannak a petróleumnak, és ezt ajánlja.

2010. aug. 24. 15:32

Hát igen, ez elég nehéz kérdés, hogy az ember mit szedjen, és mit ne.

Nekem sajnos mindkét szülőm meghalt viszonylag fiatalon rákban. Rengeteg vitamint és táplálék-kiegészítőt szedtek a kemo és a sugárkezelés mellett, és nem ért semmit. Persze lehet, hogy későn diagnosztizálták náluk.De mindent megtettek amit lehetett, az biztos.

10. Zane73
2010. aug. 24. 15:17

Sziasztok!

Mi is kipróbáltunk minden fajta szert, köztük a cián tartalmú amigladint is. Én eü-i végzettségemmel szkeptikus voltam, de bármibe belementem a cél érdekében!

Alkalmaztuk a Manju nevű szert amibe állitólag "jó" mikroorganizmusok vannak..

A végső a furcsának is nevezhető gyógymódokban az volt, hogy kiküldük Judit képét Joao atyának (aki azt hiszem Braziliában vezet egy spirituális kórházat) szóval a kép alapján küldött egy programozott kapszulát, abból kellett naponta bevenni. Majd egy "műtétet" is elvégzett, de igazán pontosan nem tudom melyik szerven, mert akkor már mindenfelé áttét volt! :-(

Azt hiszem ezek felülmúlják a petróleumot..

Viszont azt hiszem, adott esetben bármit kipróbál az ember, hogy segítsen!

2010. aug. 24. 15:11

Sziasztok,


Én hallottam róla és már több ismerősöm issza.

A google-ba üssétek be, hogy petroleum, rák, és ki fog dobni egy csomó oldalt.

Mi Ausztriában vettünk tisztítottat, és az egyik daganatos beteg ismerősöm szedi( napi 1-2 kávéskanállal kell bevenni azt hiszem) és állítása szerint zsugorodott a daganata.

2010. aug. 24. 15:11
A nagymamám azt mondta, mikor ők gyerekek voltak cukorra cseppentettek petróleumot és úgy gyógyultak meg. Ezt több idős ismeri.
7. Pirosalma (válaszként erre: 6. - 969a304e2f)
2010. aug. 24. 15:08
Az idézett miként utal arra, hogy lehet benne valami? Szerintem meg nagy sületlenség a szöveg.
6. 969a304e2f (válaszként erre: 5. - Mendy)
2010. aug. 24. 15:03

Találtam a neten egy írást. Szerintem érdekes.

Lehet benne valami.

Idézek belőle: "Ez azonban kizárólag tisztított petróleum lehet, „Oleum petrae album rect. G179”1; aromatartalom: max. 0,001%, forráspont: 185-225 fok."

2010. aug. 24. 15:00
Prosztata rákja volt, de már az orvosok lemondtak róla. Ő úgy itta, hogy egy evőkanállal és cukorral. A petróleum nem drága, egy üveggel 1100 ft-ért vettünk.
2010. aug. 24. 14:50

Erről még nem hallottam.

Milyen mennyiségben itta és milyen rákja volt?

3. Pirosalma (válaszként erre: 1. - Mendy)
2010. aug. 24. 14:49
Más meg oxigénes vizet iszik, vagy virágot szed, és arra fogja, hogy meggyógyult.
2. Pirosalma (válaszként erre: 1. - Mendy)
2010. aug. 24. 14:48
Olvastam egy leírást róla a neten (nem linkelem, mert nem járulok hozzá, hogy egyesek a beteg és hiszékeny emberekből pénzt csináljanak). Nem volt benne szakirodalmi hivatkozás. A szer rengeteg betegséget gyógyít. Ezek már önmagukban fel kell, hogy keltsék a gyanút: itt lehúzásról lehet szó.
2010. aug. 24. 14:43
Van egy ismerős bácsi, aki rákos lett és állítólag petróleumot ivott, így meggyógyult. Hallottatok már ilyet? Létezik? Esetleg hallottatok hasonló esetet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook