Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Petik Dóra doktornőt ismrei valaki? fórum

Petik Dóra doktornőt ismrei valaki? (tudásbázis kérdés)


2015. okt. 1. 08:25
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy valaki nem tudja esetleg, hogy a doktornő pontosan hol rendel? Mármint hol van magánrendelője és esetleg milyen számon lehet hozzá bejelentkezni? Tapasztalatokat is várok! Köszönöm! :)
7. tutka (válaszként erre: 6. - AcsayEni)
2015. jan. 8. 11:36

Szia!


Hova jártál hozzá terhesgondozásra? Magánrendelésre? Tudsz esetleg elérhetőséget adni?

Köszönöm!

2014. dec. 26. 19:03

Sziasztok!


Én éppen ma 1 hónapja szültem nála, és a terhesgondozást is vele csináltam végig a legelejétől.

100%-ig meg voltunk vele elégedve. Borzasztóan alapos, nem köntörfalaz, mindent részletesen elmagyaráz, nagyon korrekt, megosztja a saját élményeit is, és humora is nagyon jó. Lelkiismeretes, jó szakembernek tartom.

Ugyan nem volt könnyű szülésem, de erről nem ő tehetett, a maximumot kihozta szerintem belőle, és nagyon hálás vagyok neki, mert mikor felismerte, hogy veszélyben a picurka, gyorsan döntött, és vákum segítségével hamar kisegítették a manót.

A szülés után is figyelmes, bármikor lehet hívni, kérdezni, segít, behív, megvizsgál, megnyugtat. Ja, előtte is évekig hozzá jártam rutinszűrésekre, volt kisműtétem is, ott is minden rendben volt!


Azt tudni kell, hogy nem az az udvariaskodó, negédes típus. Őszinte, kicsit nyers a stílusa, de nagyon rendben van!

Csak javasolni tudom, én a második babámat is nála szeretném szülni!


Ja, és az István kórház szülészete is kiváló, a gyermekágyi osztállyal együtt, ahol a doktornő dolgozik.


Eni

5. Snido (válaszként erre: 4. - Babahajjj)
2012. dec. 7. 20:41

Alapjáraton igen, az Istvánban vezet szüléseket, és az Örsnél van magánrendelője, de nem tudom, hogy már visszatért-e a munkájához. Én május végén voltam nála, júniusban már nem is rendelt, mert a második babáját várta.

Én nála szültem, fogadott orvosom volt, és csak dicsérni tudom.

2012. dec. 7. 17:46
Az István kórházban vezet szüléseket? a magánrendelője még az Örs-nél van? mennyi a terhesgondozás és fix összeget kér szülésnél?
2012. dec. 7. 16:29
Én is ismerem. :o) Kérdezz nyugodtan.
2012. dec. 7. 14:29
Én ismerem. Mi érdekel?
2012. dec. 7. 14:12
Petik Dóra doktornőt ismrei valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook