Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Petezsák mellett lutheinciszta, járt már más valaki is így? fórum

Petezsák mellett lutheinciszta, járt már más valaki is így? (beszélgetős fórum)


9. zsanettiko (válaszként erre: 8. - Ee8583e1f3)
2011. okt. 16. 18:41

Gratulálok az ikrekhez! :)

Hát reméljük nálunk is így lesz. Azt mondta a doki, ha elkezd továbbra is fejlődni, akkor nem lesz gond, remélem kedden jó híreket kapok végre. :)

Köszönöm szépen Neked is a választ. :)

8. ee8583e1f3 (válaszként erre: 1. - Zsanettiko)
2011. okt. 16. 18:30
Szia! Én jártam így! Szintén 6 hetes volta, és 6 cm átmérőjű cisztám volt! Azt mondta a doki, idővel felszívódik! Így is lett, a 13.-ik héten sehol nem volt, a babáim kiszorították, ugyanis ikreim lettek!:)
7. zsanettiko (válaszként erre: 6. - Pettka)
2011. okt. 16. 17:20

:) nem baj, azért köszönöm. :)

Kedden kell vissza mennem ultrahangra, remélem akkor már többet tudok, s nem kell elkeserednem.

6. Pettka (válaszként erre: 3. - Zsanettiko)
2011. okt. 16. 17:18
Azt hiszem(de nem biztos),hogy az elejétől volt.
5. zsanettiko (válaszként erre: 4. - Vigyorex6)
2011. okt. 16. 17:07

Köszönöm szépen Neked is, hogy válaszoltál. :)

Remélem az enyém is szépen fog fejlődni és növekedni, s akkor nem lesz gond. :)

4. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Zsanettiko)
2011. okt. 16. 17:05
Szia! Cisztáról nem, de jelentős méretű miómáról igen. A baba szépen, zavartalanul fejlődött. Egészséges kisfiú született. :)
3. zsanettiko (válaszként erre: 2. - Pettka)
2011. okt. 16. 17:04

S a terheség elejétől volt neki? Mert nekem már most kialakult, s mégcsak 6hetes vagyok.

Amúgy köszönöm a választ. :)

2. Pettka (válaszként erre: 1. - Zsanettiko)
2011. okt. 16. 17:02
Szia!Én hallottam ilyenről,az egyik ismerősöm volt így.Neki szerencsére a terhesség végére felszívódott a cisztája.Komplikációmentes szülése volt,egészséges babája született!!!!
2011. okt. 16. 16:57

Sziasztok!


Megpróbálom röviden leírom a történetemet. Júliusban kiderült, hogy babánk lesz, amit sajnos augusztusban el is veszítettünk, nem fejlődött tovább, s műtéti uton kellett véget vetni a terheségemnek. 1hónap pihenés után újra terhes lettem. Most az ultrahangon kiderült, hogy a petezsák mellett 2lutheinciszta is van. Kedden kell mennem vissza kontrollra. Az lenne a kérdésem, hogy járt más valaki is így? Nagyon el vagyok keseredve, mert nem tudom, hogy mire számíthatok. Aki járt ilyen cipőben, vagy tud erről valamit, kérlek írjátok meg.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook