Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Petevezeték elkötése után terhesség fórum

Petevezeték elkötése után terhesség (beszélgetős fórum)


8. Mistletoe0919 (válaszként erre: 6. - Szafaripók)
2016. jún. 29. 11:23
Nekem Kecskeméten a Nagy Judit doktornő (mint utólag kiderült nem épp a legjobb doki). Hogy milyen teknikával arra egyenes választ nem kaptam, célzott arra, hogy csak elkötötte, azt mondta "vissza fordítható" módszerrel...át biztos nem vágta, azt kérdeztem. :/
2016. jún. 16. 19:04
...csak érdeklődöm... még előttem áll egy terhesség (remélem), utána ezt szeretném választani...
6. szafaripók (válaszként erre: 4. - Mistletoe0919)
2016. jún. 16. 19:03
Milyen technikával? és hol??
2016. máj. 31. 21:44
A szomszéd községünkben van egy kismamama, akit előzőleg elkötöttek. Kissé megijedtem, de valamennyire megnyugtató, hogy nálam át is vágták a petevezetőket. 2013-ban a 4. császár közben csinálta meg a doki, de azért néha bennem van a félsz.
2016. máj. 31. 13:07

Szia! :)

Köszönöm! Annyi nyugtalnító hír terjed, hogy kíváncsi lettem, hogy a frissebben (vagyis a közelmúltban) elkötöttek között mekkora a hibaszázalék....kicsit aggódok.... :/ Nekem másfél éve csinálták meg, remélem, hogy nem lesz gondom vele....

2016. máj. 31. 08:51
Szia! Nekem 2009-ben kötötték el,hogy milyen technikával nem tudom.Terhes azóta nem lettem,nem is akarnám.40 leszek decemberben. 3. császár közben,saját kérésemre kötötték el
2016. máj. 31. 07:50
Nincs itt senki aki ilyen helyzetben van, vagy valaki akinek ismerőse járt így?
2016. máj. 30. 17:37

Sziasztok!

Tudom, volt már erről több fórum is, de én most leginkább azokat kérdezném, akik 2013-2014 óta csináltatták meg a műtétet. Lett valaki terhes műtét után? Ha igen, mennyi idővel utána? Valamint hogyan műtötték - elkötötték, égették, vagy kivágtak egy darabot, esetleg mind? Válaszokat előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook