Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Petevezeték átjárhatósági vizsgálat után mennyi idővel kezdhetek el újra tornázni, vagyis meddig kell kímélnem magam? fórum

Petevezeték átjárhatósági vizsgálat után mennyi idővel kezdhetek el újra tornázni, vagyis meddig kell kímélnem magam? (tudásbázis kérdés)


8. petka (válaszként erre: 7. - Dundy)
2008. szept. 25. 16:50
Köszönöm! HSG volt és 4 napig nem tornáztam utána, aztán úgy éreztem hogy már nem lesz gond, és nem is lett.
2008. szept. 19. 05:46
Attól függ, hogy milyen módszerrel csinálják. HSG-vel akkor szerintem pár nap, Ha LSC-vel akkor 1-2 hét szerintem.
2008. szept. 18. 11:27
Azt ajánlom,hogy várd meg a 6 hetet.
5. petka (válaszként erre: 4. - Jázminka)
2008. szept. 12. 15:15
Elég jól bírom, csak aznap véreztem egy kicsit, utána egyáltalán nem és nem is fáj. Csak nem tudom mennyire lenne jó neki egykis hasizmozás meg ilyenek.
2008. szept. 12. 14:50

Szerintem attól függ,hogyan birod.

Én aznap csak feküdni tudtam,annyira görcsöltem,meg véreztem is,de másnap már 12 órás műszakban teltházas osztályon trappoltam egész nap.Nem okozott gondot.

Azért kérdezz rá,biztos ami biztos...

2008. szept. 12. 13:47
Elfelejtettem megkérdezni, csak azt tudom hogy kádban fürödni, tampont használni meg szeretkezni nem lehet. A tornát elfelejtettem :)
2008. szept. 12. 13:27
SZERINTEM AZ ORVOSODTÓL KÉNE MEGKÉRDEZNI.Ő JOBBAN TUDJA, HISZEN NEM VAGYUNK EGYFORMÁK. Egészséges Boldogságos Életet kívánok NEKED .
2008. szept. 12. 13:21
Petevezeték átjárhatósági vizsgálat után mennyi idővel kezdhetek el újra tornázni, vagyis meddig kell kímélnem magam?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook