Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Petevezeték átjárhatósági vizsgálat fórum

Petevezeték átjárhatósági vizsgálat (beszélgetős fórum)


2017. máj. 31. 22:31

Aki elotte van kivanom a legjobbakat csajok es ne feljetek tole. Vizsgalat alatt csukott szemmel gondoljatok arra, amikor a kezetekben tarhatjatok a picit. Na meg arra hogy a vizsgalat nem olyan nehez mint szules utan bucsut mondani a pihenestol😂

Tenyleg nem veszes...es 5 perc, aztan egy csapasra elmulik. Nekem olyan mensis fajdalom volt... csak erosebb szoval nem ismeretlen eredetu. Sztem ezektol azert parazunk mi lanyok, mert nem tudod pontosan mi tortenik...de bizzatok a dokiban, mert Ok tudjak. 

12. re11
2017. máj. 31. 16:32
Nekem meg nem volt, de mivel nem jon a baba, elobb-utobb ez is sorra kerul. En ugy olvastam mindenfele, hogy akinek atjarhatoak, annak nem faj. Akinel meg vmi gubanc van, annak szokott fajni. Szoval keszulj fel arra, hogy fajhat, max. kellemesen csalodsz. En ugy vagyok az ilyenekkel, hogy a szulesnel nem lehet fajdalmasabb, es azt is ki kell birni.
2017. máj. 31. 13:26

Szia. Én is ilyenre megyek hamarosan, és be vagyok kicsit tojva :D


Nekem a doki azt mondta, hogy mosolyogva szoktak kijönni a páciensei, remélem nem csak hiteget. :)


Egyelőre be kell szereznem most egy csomó véreredményt, utána beszéljük meg az időpontot, de szerintem június végén lesz kb. Kitartás!! Majd írd meg, milyen volt, ha már túlvagy rajta.

10. Anya1983 (válaszként erre: 9. - Linett96)
2017. máj. 31. 13:12
Bocsánat, hogy beleszólok 😁 igen a hycosy az a petevezeték átjárhatósági vizsgálat. Drukkolok, hogy minden rendben menjen. Én végül megúsztam mert közben kiderült, hogy a férjemnek voltak hormon problémái. Andrológushoz jár azóta is rendszeresen de immár három csodás gyerekünk van 😆
9. Linett96 (válaszként erre: 7. - Agi Bretagne)
2017. máj. 31. 11:43
Nem tudom,hogy mi a dolog pontos megnevezése szakszóval. De kitartás! :)
2017. máj. 31. 11:42

Köszönöm a biztató szavakat,igazából egyre inkább úgy vagyok vele,hogy bármit bevállalok,csak végre jussunk közelebb a célhoz. Nagyon szeretnénk már babát. De azért csak ott van bennem a félelem is,de valamiért segít még a negatív élmények olvasgatása is. Jó tudni,hogy mire számíthat az ember lánya ilyenkor,jobb felkészülni mindenre. :)

Remélem egy pozitív csalódás lesz a dolog.

Az azért nyugtat,hogy 10-20 percről beszéltek,mert elég sokan mondták nekem,hogy 30-40 perc alatt úgyse úszom meg(talán ez rémisztett meg a legjobban)...

2017. máj. 30. 23:15
Ez a Hycosy más néven?? Nekem is az lesz a köv menzi után.. bátorság nekünk.. hajrá!!!
2017. máj. 30. 22:34

Nekem meg nincs negy eve hogy csinaltak, kontrasztanyaggal rontgen alatt. Nekem baromira fajt, de kb 5-10 perc az egesz. Aztan csak kis innivaloval tudtam feltantorogni de az az idegesseg es a felelem miatt volt. Nekem egyik atjarhato volt a masik egy elozo mehen kivuli terhesseg miatt nem. Ra ket honapra lettem terhes a fiammal.

Igazabol ne parazz...jo orvos es bizol is benne. Nem szamit ha faj is kicsit hidd el 10 perc, csak a vizsgalat faj aztan sehol semmi. Mindenkinek mas valszeg, en sztem a roszabbak kozt vagyok, elotte en is hallottam jot is meg fajdalmasat is. En kozben azt magyaraztam allitolag, hogy: nagyon faj de nem baj, kell az a gyerek. Miattad csinalom.



Megeri hidd el.

Hajra😉

5. b3c1f394a2 (válaszként erre: 1. - Linett96)
2017. máj. 30. 20:07
Nekem altatásban csinálták. Itt ez a protokoll. Semmit nem éreztem, utána sem. De nálam nem volt gond. Akinek velem együtt végezték ezt a vizsgálatot, utána hányt és fájdalma is volt. Neki viszont az egyik nem volt átjárható, a másik pedig csak nagyon nehezen. Emiatt tovább is tartott a vizsgálata.
2017. máj. 30. 19:46

...nekem is jó 20 évvel ezelőtt csinálták", semmi nem fájt míg átfújtak".

Szóval ne aggódj, ha akkor nem volt fájdalmas és még kellemet sem, akkor az elmúlt 20 év technika fejlettség után meg főleg nem lehet az.

(Egy fogtömés nekem ma is jobban fáj :D - igaz eléggé alacsony a fájdalomküszöböm")


Jó lesz, bátorság!

3. vakri (válaszként erre: 1. - Linett96)
2017. máj. 30. 16:53
Nekem nem friss az élmény, 20 éves, de akkor kontrasztanyaggal csinálták röntgen alatt és nem volt kellemes.
2. Linett96 (válaszként erre: 1. - Linett96)
2017. máj. 30. 15:15
*Azt még hozzátenném,hogy nagyon-nagyon megvagyok elégedve az orvosommal,nagyon bízok benne,mindenképp azt akartam,hogy ő csinálja,ha mindenképp szükség van a dologra.
2017. máj. 30. 15:13

Sziasztok!

Tudom,volt már feltéve ez a kérdés,de elég régi,kihalt fórumokat találtam,de inkább "friss" élményekre lennék kíváncsi. Mi a menete? Mennyire fájdalmas? Esetleg csináltatta valaki magánban?


A dokim petevezeték átjárhatóságit "rendelt el" ,a következő mensim után akarja csinálni,azt mondta,ha megjött a nemvárt,hívjam és egyeztetjük az időpontot.

Egyenlőre annyit tudok,hogy 2 választásom van,az egyik az ingyenes vizsgálat amit nem ő csinál és sóoldattal(azt hiszem) csinálják,a másikat ő csinálja,spéci géppel meg kontrasztanyaggal,ennek viszont megvan az ára,de szerinte sokkal pontosabb eredményt ad.Ő azt mondta,fájdalomérzet alatt van a dolog,nem kell aggódni. Hát én hiszek neki és az utóbbit választottam,de azért bennem van a félsz.


Bármilyen friss,pozitív vagy negatív élményt szívesen fogadnék.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook