Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Petevezeték átfúvás után fórum

Petevezeték átfúvás után (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
107. g.agi89 (válaszként erre: 106. - Thaira)
2018. jún. 9. 12:23
Köszönöm:) Én is viszont drukkolok nektek :) A hormoneredményeimet a dokimmal még nem tudtam megbeszélni de az eredmények alapján csak a pajzsmiriggyel van baj.Endokrinològus mondta hogy amig azt nem kezeljük ki felesleges meddőségi vizsgálatokra mennem.
106. Thaira
2018. jún. 8. 15:33
Hmmm..... Nekünk nem is mondták az összeférhetőségit... Pedig előfordulhat ez is. Hormonból nagyon szerencsésnek tartom magam hogy mindenem jó lett. Drukkolok hogy nálatok is sikerüljön minden pozitívan. :)
105. g.agi89 (válaszként erre: 104. - Thaira)
2018. jún. 8. 14:06
Laborvizsgálatok,átjárhatòsági vizsgálat megvan.Kiderült hogy rosszabb lett a pajzsmirigyem mint volt ìgy most azt kezeljük ,6 hét mùlva kell visszamennem kontrollra.Mondta a doki ilyen eredménnyel nincsen sok esélyem.Még van az összeférhetőségi teszt, ill.spermatogram.
104. Thaira
2018. jún. 7. 13:28

Biztos minden rendben lesz.:)


Mi most vagyunk 2,5 évnél.

Nálunk is voltak gondok. A páromnak a tenyésztése fertőzést mutatott,de szerencsére az antibiotikum segített. Én már túl vagyok 1 hét endokrin kórházi bennt léten. Ott minden rendben volt. Az átjárhatóságin azt mondták hogy valószínű volt összenövésem de így megoldódott. Ami nehezítheti a dolgokat hogy nagyon kanyargós a petevezetékem és nagyon vékony.

Majd a következőkben inszemináció lesz,de előtte vár rám 3 hónap külföldi munka sajnos egyedül így a dolog szünetelve lesz. :(

És ti hol tartotok?

103. g.agi89
2018. jún. 7. 09:48
3 nappal utana probalkoztunk volna, de fajt inkabb ugy dontottunk kicsit napoljuk a dolgokat. Addig hasznalom amiket a doki eloirt, de mar valamivel jobb szerencsere. Verezni viszont nem vereztem se a vizsgalattol se utana. Azota elmentem egy jo endokrinologushoz, mivel a laborok alapjan baj van vele. De azert bizok benne, hogy sikerul hamar helyreallitani a dolgokat :) Es ti hogy haladtok ha szabad kerdezni?
102. Thaira
2018. jún. 7. 05:43

Nekem a hüvelykúpot előtte kellett használnom. Antibiotikumot én is kaptam de én rendesen 1 dobozzal. Azt szedtem 7 napig.

Annyit mondtak hogy nyugodtan 2 nappal a vizsgálat után már próbálkozhatunk. Így is tettünk de nem volt jó ötlet mert az együttlét után nagyon vérezni kezdtem. Mondjuk én a vizsgálattol is nagyon véreztem. Így pihentettük utána még pár napig. De ha nem fájsz és vérzésed sincs szerintem nyugodtan próbálkozhattok már.

101. g.agi89
2018. jún. 4. 21:02
Köszönöm Thaira!Én is sok sikert kìvánok nektek!Nem mondta a dokim hogy az átjárhatòsági után mikortòl élhetünk nemi életet.Neked ezzel kapcsolatban mondtak valamit?Kaptam 3 antibiotikumot,hüvelykùpot meg hüvelygélt.Neked is ilyen utòkezelést irtak elő?
100. Thaira
2018. jún. 4. 06:18

Akkor jó. :)

Ennyivel is előrébb a célhoz.

Sok sikert kívánok nektek. :)

2018. jún. 3. 20:51
Szia.Azòta szerencsére tùl vagyok rajta.:)
98. Thaira
2018. jún. 3. 19:16

Szia G.agi89!

Nekem a héten volt átjárhatósági vizsgálatom. Nekem csak annyit mondott a dokim hogy a peteérés előtt legyen. Azt hogy a nyálkahártya mekkora szerintem nem lényeg csak az hogy a ciklus első felében tudják ezt megcsinálni.

2018. máj. 30. 20:40
Sziasztok.Látom kihalt a fòrum de írok hátha mégis benéz valaki.Petevezeték átjárhatòságot ciklus hányadik napján szokták csinálni?Nyálkahártyának mit mondott a doki,milyen vastagnak kellene lennie hogy a katétert rendesen fel tudja helyezni?
2012. ápr. 15. 22:08
nagyon kihalt a fórum... van itt azért valaki, aki átesett és most kismama?
2010. ápr. 29. 21:28

REMÉLEM,HOGY AZÉRT,MERT MINDENKI,AKI ITT VOLT,MOSTANRA MÁR BABÁZIK:)))))

PÁÁ

2010. ápr. 29. 21:27
opsz,most látom,kihalt ez a fal...
2010. ápr. 29. 21:27

Sziasztok kedves babára vágyók és babát várók!

Én sajna az előbbiekhez tartozom!

Olyan jó olvasni,hogy nem vagyok egyedül:)!

Én is túl vagyok egy HSG-n,fájdalmas volt,mert az egyik nem átjátható:(!Úgy tudom,akinek nem fáj,annál átjárható mindkettő!

2009. nov. 6. 17:46
Lehet, hogy csak rosszkor vagyunk együtt rossz helyen. :-)Jövőhét kedden kiderül.
91. Larion
2009. nov. 5. 19:16
Ja igen és a megérzés!!Igen hiszek benne,csak tudod amikor az ember nagyon szeretne valamit,akkor néha csalnak a megérzések!! :(
90. Larion
2009. nov. 5. 19:10

Szia Andi! :)

Én nem kaptam tüsző repesztő inekciot,csak amikor a fiam készült,és ott hatásos volt,igaz ennek már 9 éve.Nem értem,ha minden rendben van nálatok,akkor miért nem használt semmit.

Most szedsz valamit??

2009. nov. 5. 17:47

Fogok is keresni másik orvost. Én is kaptam closty-t 3 hóig, de semmi. Tüszőrepesztő inekciót is kaptam 2x, de semmi.

Te hiszel a "megérzésben"?

88. Larion
2009. nov. 4. 21:42

Clostybegit tablettát kaptam,amit a menses napjátol kellett 5 napig szednem./Ezt 2 honapig szedtem/Volt is rendes peteérésem közben,csak nem repedtek meg a tüszők,igy ciszta alakult,ezért 2 honapig szüneteltetni kellett./Amugy a fiammal is ezt a gyogyszert kaptam,2 honap után sikeres is volt/A szünet után pedig kértem a hsg vizsgálatot.Most ha megjött volna,megint hormon gyogyszer lett volna.Vasárnap teszteltem,az negativ volt,azota nem csináltam.Ha hétfőig semmi,akkor elmegyek a dokihoz.De nem érzem magam állapotosnak,semmi melfeszülés,hányinger,meg stb...,pedig szerintem már valami jelnek kéne lennie.

Nem értem a Dokit miért mondta azt hogy miért akarsz annyira gyereket,fiatal vagy.Mikor kellene ő szerinte 50 évesen??Szerintem keress egy másik orvost,aki lelkesebben foglalkozik veled.

87. a6e72fa4c9 (válaszként erre: 86. - Larion)
2009. nov. 4. 19:09
29 éves leszek februárban. Milyen hormonerősítő gyógyszert kaptál anno? Mi most próbálkozunk az első gyerekkel. HSG-n minden okés, mégsem sikerül 1 éve teherbe esni. Jó neked, hogy már van két gyereket. Teszteltél ma már?
86. Larion
2009. nov. 4. 10:27

Szia Andi!

Még mindig nem jött meg már 12. napja,jövöhéten megyek dokihoz.anem vagyok fiatal,ezt nem mondhatja az orvos :) 35 vagyok,van két gyerekem,de uj házasságban élek,és szeretnénk egy közöset is,de nem akar össze jönni,nála minden rendben.A fiam is ugy jött össze hogy kaptam hormon erösitő gyogyszert,és 2 honap alatt sikerült.Most is kaptam,csak az volt a baj hogy a 2. havi adag után ciszták lettel,ezért egy kicsitt lekellett álni vele.Te mennyi idös vagy hogy a doki fiatalnak néz egy gyerekhez?

Puszi

85. a6e72fa4c9 (válaszként erre: 82. - Katababa84)
2009. nov. 3. 20:17
Tegnap én megkaptam az orvosomtól, hogy még fiatal vagyok, és hogy miért akarok én annyira gyereket. Nem lehet, hogy a te orvosod is ezt gondolja rólad, csak nem meri kimondani?
84. a6e72fa4c9 (válaszként erre: 83. - Larion)
2009. nov. 3. 20:13
Larion. Vártam, hogy írj. Remélem baba van a dologban. A teszt a rossz.
83. Larion
2009. nov. 3. 12:22
Szia! A petevezték elzárodást egy vizsgálattal lehet megtudni hogy van-e.Én a Dokit megkértem hogy csináljon egy ilyen vizsgálatot,és ott derült ki,hogy a bal petevezeték elvan zárodva,de a jobb teljesen átjárható.Ezzel nem is csinálnak semmit mert ha az eggyik müködik akkor az jó.De viszont én kaptam peteérés serkentő gyogyszert.neked irt fel valamit a doki??Szerintem ha 1 éve nem jön össze akkor valamit kéne a dokinak csinálnia.Keres valami jó nögyögyászt!!!
2009. nov. 3. 00:30
Sziasztok! Honnan lehet tudni, hogy petevezeték elzáródás van? Párommal már régóta szeretnénk babát, de még nem jött össze. 2-3 naponta élünk házaséletet, illetve a naptáras módszer és a reggeli hőmérséklet mérés is meg van. A nőgyógyász csak annyit mondott,hogy próbálkozni kell. :-/ De a próbálkozás nem elég, ha már több mint 1 éve tart a bébi projekt és még semmi?!!
81. Larion
2009. nov. 3. 00:20
Mostmár a 10. napja késik,vettem tesztet de negativ volt.Nem tudom most mi van :(
80. a6e72fa4c9 (válaszként erre: 79. - Larion)
2009. okt. 28. 19:15
Olvastam, hogy volt Akinek elég volt a petevezeték átvizsgálás, és már abban a hónapban babás lett. Te is tartozhatsz ezek közé.
79. Larion
2009. okt. 26. 22:36

Sziasztok!

A petevezeték vizsgálat lassan 1 hónapja megtörtént.Soha nem késett még a menzeszem,mindig napra pontosan érkezett meg,de viszont most 2 napja hogy késik.Lehetséges hogy a vizsgálat miatt?De nem hiszem hogy valami köze lenne hozzá.Nos várok,remélem a vizsgálat,meghozta a maga gyümölcsét!!! :)

2009. okt. 21. 17:57

Sziasztok!

Úgy tudom gyógyszeres kezelés nincs a petevezeték átjárhatóságára. Én ma voltam HSG-n (Kecskeméten), és ahhoz képest,hogy mennyire féltem tőle egyáltalán nem fájt.Érzéstelenítőt sem kaptam. Reggel 8-ra mentem, és 12:30-kor már itthon voltam. Még finom ebédet is kaptam. Örülök, hogy elvégeztettem a vizsgálatot.Minden rendben volt. Mindenkinek ajánlom,hogy essen túl rajta minél hamarabb, ez semmi a szülési fájdalmakhoz képest - Gondolom.:-)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook