Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Petefészek-szurkálás, segítség! fórum

Petefészek-szurkálás, segítség! (beszélgetős fórum)


12. 6496c360f6 (válaszként erre: 11. - Linett96)
2016. szept. 3. 13:33
Főleg, hogy van amit nem ajánlatos egyszerre szedni.
11. Linett96 (válaszként erre: 10. - 4705d7a6b8)
2016. szept. 3. 13:31
Fölösleges fájdalomcsillapítókkal meg görcsoldókkal tömnie magát,főleg,hogy csak tompa szúrást érez. A doki felírt már neki egy fájdalomcsillapító-gyulladáscsökkentőt,tökéletesen elég. Nem kell ezt túllihegni :)
2016. szept. 3. 13:26
ha gyulladáscsökkentőt és fájdalomcsillapítót írt fel, az jó. meg fogsz gyógyulni ne aggódj és próbáld meg nem agyon stresszelni magad hanem picit tereld el a gondolataidat. ja még egy az Algoflex M nagyon jó fájdalomcsillapító esetleg még azt kipróbálhatnád ha lehet a jelenlegi gyógyszered mellé szedni
9. 6496c360f6 (válaszként erre: 8. - D8c85d28ad)
2016. szept. 3. 13:07
:) Nem lesz semmi baj! Jobbúlást! :)
8. d8c85d28ad (válaszként erre: 7. - 6496c360f6)
2016. szept. 3. 13:03
Nagyon szépen köszönöm! Nem vészes a fájdalom, sőt, inkább csak egy tompa szurkálás, csak féltem hogy miért nem múlik.
7. 6496c360f6 (válaszként erre: 1. - D8c85d28ad)
2016. szept. 3. 12:59
Te jó ég! Vedd be a bogyókat és nyugodj meg! Semmi bajod nem lesz! Ahhoz, hogy medencegyuszi meg ilyesmi legyen belőle, sok idő kell. Nekem elhiheted, úgy be volt gyulladva a petefészkem, hogy alig tudtam járni a fájdalomtól. Külföldön éltünk, nem mentem dokihoz, nem is tudtam, mi a bajom. Elmúlt. Több, mint egy évig hol visszajött, hol elmúlt. Mikor hazajöttem, kiderűlt, hogy hozzánőtt a méhemhez. Kaptam pár bogyót és rendbejöttem. Szóval csak, hogy érzékeltessem a dolgot, ha nekem ennyitől rendbejött és nem gyulladt be a medencém stb akkor neked méginkább, mert időben elkapta a doki. Nem lesz semmi baj :)
6. Linett96 (válaszként erre: 5. - D8c85d28ad)
2016. szept. 3. 12:55
Majd azért írj,hogy mizujs. :)
5. d8c85d28ad (válaszként erre: 4. - Linett96)
2016. szept. 3. 12:45
Nagyon aranyos vagy tényleg, köszönöm! :) Egyelőre szedem ezt a gyógyszert, 7 napig kell reggel-este, és reménykedem hogy elmúlik.
4. Linett96 (válaszként erre: 3. - D8c85d28ad)
2016. szept. 3. 12:41

Nem szabad mindig a legrosszabbra gondolni és főleg nem szabad az orvosod helyett (főleg ha egy tényleg jó magándoki) az internetnek hinni. :)

Szedd el a gyógyszert amit írt,ha továbbra is tapasztalod a szurkálást,menj el egy hüvelyi UH-ra a ciklusod közepe környékén,és ott megtudja mondani a doki,hogy melyik petefészked milyen erősen működik. :)

2016. szept. 3. 12:36

Köszönöm szépen! :)

Erre még nem is gondoltam, csak rögtön az jutott eszembe, hogy biztos valami nagy baj lehet, mert eddig még nem tapasztaltam ilyet.

2016. szept. 3. 12:33

Nyugi,ha az orvos csak 1 gyulladáscsökkentőt írt,akkor valószínűleg elég is. Nekem is volt már 1x egy enyhe gyulladásom,kaptam rá gyulladáscsökkentőt,10 nap múlva semmi bajom nem volt.

Petefészked szúrhat attól is,ha esetleg erősebben működik ebben a ciklusodban. Nekem minden hónapban szurkál a ciklusom kb 12. napjától egészen mensiig,mivel nekem a jobb oldali erősen működik,míg a bal sokkal enyhébben. :)

Nem kell bebeszélni magadnak a butaságot,csak magadnak ártasz vele.

2016. szept. 3. 12:21

Pár hete volt egy bakteriális eredetű hüvelyi fertőzésem, ami szerencsére elmúlt. Voltam vele orvosnál magánban, kikezelt. Viszont egy hete kb. a bal petefészkemnél tompa, enyhén szurkáló érzésem van. Nagyon megijedtem, amikor elkezdtem érezni, így megint orvoshoz fordultam. Nagyon alaposan megvizsgált, és azt mondta, enyhén be van gyulladva a petefészkem, de csak egy fájdalomcsillapítót írt fel, ami egyben gyulladáscsökkentő is.


Teljesen ki vagyok készülve lelkileg, rettegek hogy valami óriási bajom van, nem tudok aludni, se dolgozni normálisan, folyton erre gondok. Hétfőn megyek vizeletvizsgálatra. Addig ha valakinek volt ilyen, könyörgöm nyugtasson meg!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook