Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Petefészek-gyulladás: kimaradhat miatta a menses? fórum

Petefészek-gyulladás: kimaradhat miatta a menses? (beszélgetős fórum)


2010. jan. 22. 19:53
Ha mindez az elmúlt hónapban történt, akkor nem valószínű még.. Én is így voltam ezzel. Együttlét után pár nappal elkezdett sugározva, tompán fájni a hasam, végén görcsölt, hányingerem volt. Itt is azt hitték, hogy vakbélgy. a tettes, de a nőgyógyász egyből tudta, hogy mi a baj.. Írt fel antibiotikumot, No-spa-t, 3-4 nappal később el is múlt. Amikor olyan 2 héttel később vártam volna, hogy megjöjjön, szinte biztosra vettem, hogy terhes vagyok. Csináltam teszteket, mind negatív volt. Ez minden egyes alkalommal így történt.
2010. jan. 22. 19:08
Iza akkor nem lehet baba? Attól van...?:(((
2010. jan. 22. 18:14
Elég megtévesztőek tudnak lenni a tünetek, ha az alhas jobb oldalán érzel fájdalmat, az orvosok egyből a vakbélgy.-ra gondolnak.. Nagyon jó, hogy kikezeltetted, krónikusság is válhatott volna, és attól már szabadulni nemigen lehet, és azok a fájdalmak akadályozzák a nemi életet. Sokan viszont nem szokták kezeltetni, ami heggesedést okoz, és meddőséget idéz elő. De Neked nincs mitől tartanod. Az pedig, hogy késik utána, ez ált. így szokott lenni..
2010. jan. 22. 17:56
iza, nekem kezelték voltam kh-ban is mert aszitték vakbél, és antibiotikumot és gyull.csökk.őt is adtakrá! tuti kimaradhat tőle, mert baba is lehet, mert voltunk együtt párommal nem is egyszer úgy... :) szerinted?
3. e3cb7b027d (válaszként erre: 1. - 66f0c29ff2)
2010. jan. 22. 17:45
Szia! Kimaradhat bizony! Nekem félévente szokott lenni legalább gyulladásom, és mindig késett utána heteket.. Ezt ki kell kezeltetni, mert nagyon elfajulhat.
2010. jan. 22. 17:02
Senki...???
2010. jan. 22. 16:58
...?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook