Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Petefészek cisztára milyen gyógymódok léteznek? fórum

Petefészek cisztára milyen gyógymódok léteznek? (tudásbázis kérdés)


11. life14
2013. ápr. 4. 22:59

Pl arwen torna,makrobiotika,paleo,szénhidrát számláló diéta,progeszteron krém,barátcserje kapszula,homeopátia,Nes Health cseppek,gyógyteák,pl palástfu...

És olvastam egy konyvrol is: Bródy Barbara: Soha tobbé petefészekciszta.

10. Hedi13 (válaszként erre: 7. - Fb0db69286)
2013. ápr. 4. 08:55

Szerintem ez csak azoknál működik, akik profi szinten vannak a témában és teljesen tudatosan élik az életüket és tisztában vannak mindennel.

Én próbálok így élni és mégsem tudom elmulasztani a "betegségeimet".

2013. ápr. 4. 08:53

Nem rég, a videoklinikán láttam egy felvételt, amiben egy petefészek cisztás nő arról érdeklődik, hogy gyógyteákkal, egyéb kezeléssel szeretné elmulasztani a cisztáját és nem műtéttel...Az orvos a műtétet javasolta neki egyértelműen és nagyon szépen el is mondta, hogy miért.. érdemes esetleg rákeresni.

Nekem is volt kb egy éven keresztül egy cisztám, ami szépen növögetett. Én is kipróbáltam sok dolgot, a talpmasszírozástól kezdve.. nem sok sikerrel. A műtét elkerülhetetlen volt, mert panaszokat okozott. Ráadásul csokiciszta volt, ami nem tud és nem fog felszívódni.

Szerintem felelőtlenség a műtétet ellenezni, mert komoly baj is lehet.

Pl: nem rég írták, hogy az operett egyik sztárja életmentő műtéten esett át petefészek ciszta miatt. Már egy liter vér volt a hasában. fájt neki, de nem vette komolyan, csak mikor nagy volt a baj.. Nem érdemes azt hiszem eljutni idáig.

8. 17aadc1082 (válaszként erre: 6. - Fb0db69286)
2013. ápr. 3. 21:57
hát persze.
2013. ápr. 3. 21:53
Egyébként kérdező nézd meg a titok című filmet, és érteni fogod miről beszélek.
6. fb0db69286 (válaszként erre: 5. - 17aadc1082)
2013. ápr. 3. 21:52

A természetgyógyász a lélekkel foglalkozik amivel ha kipróbálja sem árthat magának.

Egyébként meg ő kérdezte, hogy milyen gyógymódok léteznek és tessék létezik egy olyan amihez nem kell gyógyszer sem műtét miért ne próbálhatná ki mielőtt a műtétet választja?

Azért mert te nem hiszel ebben attól még ha ő hisz akkor akár sikerülhet is.

5. 17aadc1082 (válaszként erre: 4. - Fb0db69286)
2013. ápr. 3. 21:45

Honnan tudod, hogy ugyan olyan cisztája volt? Láttad mindkettő leletet netán? Ami az egyiknél működik, nem biztos, hogy a másiknál is fog. Gyógyszert nem akarsz javasolni neki?


komolyan hihetetlen....

2013. ápr. 3. 21:44
Természetgyógyász amennyiben hiszel az ilyenekben, ismerek olyan csajszit akinek úgyan ez volt a baja természetgyógyászhoz járt és szépen lassan idővel csökkent a ciszta mérete majd teljesen eltűnt.
3. Hedi13 (válaszként erre: 1. - Sziszmic)
2013. ápr. 3. 20:55
Mi van a cisztában? Mit írtak a leletedre konkrétan? Ez bizony elég nagy.. Ha vér van benne (csokiciszta), ez magától nem fog elmúlni.
2013. ápr. 3. 16:58
Egyértelműen a műtétet válsztanám! Az a biztos!
2013. ápr. 3. 14:29

Első terhességem 7 hetesen megszűnt. akkor kiderül van 74*65 mm es cisztám, nem szeretném műtettni magam!

Tapasztalatok, gyógymódok érdekelnének és az hogy terhesség lehetséges cisztával?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook