Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Peteérés, hol bujkálsz? fórum

Peteérés, hol bujkálsz? (beszélgetős fórum)


5. Ursula33 (válaszként erre: 3. - Bubi0323)
2019. márc. 13. 08:16
Ettől függetlenül érdemes lenne 3. napi hormonsort nézetni, ha babát tervezel. Ha előtte sem volt rendszeres a ciklusod, akkor jobb időben tudni róla, mi a gond.
4. andi6020 (válaszként erre: 3. - Bubi0323)
2019. márc. 7. 16:46
Gratulálok!
2019. márc. 7. 15:43
Az imént mentem el wc-re. Még jó, hogy van nálam tampon. Lehet a Te kommented kellet, h elinduljon valami. :) Bő 3 hónap után újra nagy lány lettem. :)
2. Panna07 (válaszként erre: 1. - Bubi0323)
2019. márc. 7. 14:54
Szia! A helyedben kérnék a dokitól beutalót 3. napi és 21. napi vérvételre, hogy megnézzék a hormonjaidat: FSH, LH, Prolaktin, Ösztradiol, TSH, Tesztoszteron, Progeszteron. Az a baj, hogy az orvosnak egyből el kellett volna küldenie erre, így hogy a gyógyszerszedés előtt sem volt rendszeres havi ciklusod. Manapság az inzulinrezisztencia sok gondot okoz, vérzészavarokat is, azt is megnézetném a helyedben, erre endokrinológus tud beutalni, vagy elmész magánlaborba, ott kb. 10-15 ezer Ft.
2019. márc. 7. 14:43

Sziasztok!


6,5 év után, 2018. decemberében hagytam abba baba miatt a Dienille nevű fogamzásgátlót. Utána volt megvonásos vérzés rendesen, azóta semmi. Dokinál voltam, volt hüvelyi UH, minden rendben talált. Ez volt Január végén, Március végéig kaptam időt, hogy beálljon. Természetes semmi... Gyógyszer előtt sem volt normális a menzeszem, de legalább 2-2,5 havonta volt. Mire számíthatok az Áprilisi látogatás során? Valaki járt már így ? Köszönöm előre! :) 26/L


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook