Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pesti, aug. 20.-ai DRÁGA tüzijáték. Nézitek? fórum

Pesti, aug. 20.-ai DRÁGA tüzijáték. Nézitek? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. aug. 20. 22:41
Én a családommal zene nélkül de valamit láttunk ami magasabb volt. Mi kimentünk a Csepeli Daru-dombra. Amit láttunk az szép volt.
2010. júl. 1. 15:33
nem
2009. aug. 21. 17:48
Megnéztem...de nem végig...felidegesítettem magamat...nincs munkahely,nincs pénz, sokan nyomorban élnek és éheznek,ezek meg itt ellőnek egy csomó pénzt. A szívünkben kell ünnepelni,és aki magyar az ünnepel, de nem csak ezen az egy napon kéne...és ebből a pénzből rengeteg már,értelmesebb dolgot lehetne csinálni. Tény,nagyon szép volt...de enélkül azért lehet élni....Viszont azt meg kell hagyni, Keresztes Ildikó Hazám cimű dala (mármint,hogy az ő előadása) nagyon szép volt!
33. judy47
2009. aug. 21. 13:37
Nekem nagyon tettszett.És a végén még szebbé tette az egészet Keresztes Ildiko a Hazám c.dallal.Meghato volt.Az emberek többségének szüksége van erre a kikapcsolodásra.De ez csak az én véleményem.Ugyan a pénzt másra is fordithatjnák,de azért külföldön is megünneplik az adott ország születésnapját.
2009. aug. 21. 05:50
Én csak a tv-ben tudtam nézni. de untam. A zenei aláfestés meg kifejezetten idegesítő volt.
2009. aug. 20. 23:51
Én néztem, kint voltam..
30. zsani82 (válaszként erre: 29. - Zsani82)
2009. aug. 20. 22:31
Ja azt elfelejtettem hogy otthon néztem a tv-ben.
2009. aug. 20. 22:30

Néztem de kár volt,mert végig csak bosszankodtam hogy erre bezzeg van pénz!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na és a végén az a Keresztes Ildikó?

Úristen!!!Kiváncsi vagyok mennyiért vállalta el a Máté dal éneklését:((((((

Felháborító az egész!!!!!

28. becseiagi (válaszként erre: 27. - Lackó-zsanett)
2009. aug. 20. 22:20
Mit nem?
2009. aug. 20. 22:18
NEM
2009. aug. 20. 22:13
Egy kicsit most megnyugodtam, hogy nem csak engem borzasztott el ez az egséz!
25. daroki (válaszként erre: 13. - 0f8333367d)
2009. aug. 20. 21:54
Ugyanerre gondoltam ma én is.
24. becseiagi (válaszként erre: 23. - Nikice)
2009. aug. 20. 21:50
Na ezaz! Egy olyan országot ünnepelnek/ünnepeltetnek, amit leszarnak a nagy emberek! Lopnak, csalnak, hazudnak! De ha én tenném?! Már a börtönben csücsülnék!
23. Nikice
2009. aug. 20. 21:46
Egyrészről bosszantó, hogy a lakosság igen kis része lehet részese (azért TV-ben csak nem olyan) és a közösből megy, de ám legyen, ha ünnep van, de tényleg nem erre kéne a hangsúlyt fektetni. talán a honatyáknak a mindennapokban kellene méltó képpen viseltetni az ország, az állam, a lakosság iránt. Nagy hűhó, pénzszórás (legyen, de legyen kicsit szolidabb), és mögötte szanaszét lopják az országunkat. Mit ünneplünk akkor?
2009. aug. 20. 21:45
Szerintem tévében nem egy nagy szám..mindig odakapcsolok, aztán nem figyeli senki.
2009. aug. 20. 21:44

szerintem fölösleges pénzkidobás.

elég lenne 10 évente is. Akkor talán még különlegességnek számítana.

Viszont az István a Király-t minden évben megnézem a tv-ben :)

2009. aug. 20. 21:44
Szép volt ahogy néztem a Tv-ben, de ezekszerint másnak is ez jut eszébe hogy menyi pénzt elcsesztek rá!A mi pénzünket költhetnék értelmesebb dologra is!!!
19. biológus (válaszként erre: 17. - Eperlevél)
2009. aug. 20. 21:41
ugye
2009. aug. 20. 21:40
Nem is tudom, ha talán háborúzna az ország, akkor is tüzijátékoznának aug. 20.-án? Mi mindenre van egyeseknek pénzük! Ahol lakom, ott ost van a tüzijáték. Engem sem érdekel már egy ideje, amikor mentünk azért mentünk, hogy a gyerekek nézzék. Ők még nem fogják fel, hogy amit látnak milyen sok pénzbe kerül egyeseknek. Csak a szépséét látják, mást nem. Ők, akik szerencsések, nem tudják, hogy sokan éhen halnak, míg mi abban a szerban gyönyörködünk egy helyben állva, mintha nem lenne jobb dolgunk.
2009. aug. 20. 21:39
Szerintem szánalmas, hogy a tüzijáték ünnepévé vált az államalapítás ünnepe. Erről a szarról szól minden, mintha ez lenne a legfontosabb...
2009. aug. 20. 21:32

3 évesen még felhőtlenül örültem neki, emlékszem. Igaz, akkor még kommunizmus volt itt, mondjuk ki, nemigen számított. De nem politikai vonalra akarom terelni a témát!

Valaki azt mondta egyszer, hogy: "Minél szegényebb egy ország, annál nagyobb a tűzijátéka." /Most nem tudom, hogy Shaw volt-e vagy Hemingway.../

Én nem nézem már jó ideje, hidegen hagy, maximum egy kis bosszúságot érzek, hogy megint mennyi elherdált pénz, miközben a mi hazánkban még emberek éheznek... nem is olyan kevesen.

15. fcb7a39af7 (válaszként erre: 13. - 0f8333367d)
2009. aug. 20. 21:24
Engem sem!Szerintem nagyon sok ember gondolja így és szív szorítóan nézte végig.
2009. aug. 20. 21:23

Néztem de minek tök felesleges, a képernyőn úgyse ugyan olyan mint élőbe. Már évekóta nem mentem ki, pedig nem messze lakok tölle. Annyira nem érdekel, csak pénz kidobás!!!!


Becsiagi, igazad van én is felháborodtam miazhogy kitüntetik őket? Más korházakban is megmentenek embereket, sokakat megmentenek és mégsincsenek a híradóban, meg nem tüntetik ki az orvosaikat nővéreket... :-( Csodálkoznak ha kevés a korházi dolgozó, mert nincsenek megfizetve megbecsűlve...

2009. aug. 20. 21:23

Erre fordított pénzt adhatták volna egy gyerekkórháznak is!

Vagy x gyermek étkezését fedezte volna egy tanévben!

De azt mondták hogy idén olcsóbb volt mint tavaly!

Engem ez nem nyugtatott meg!

2009. aug. 20. 21:22

Fel vagyok akkor is háborodva még ha ez senkit nem érdekel.Főleg akik ott ücsörögnek.Nem szoktam politizálni de ez nekem vérlázító!!!!!!!


Na végre vége!Remélem amikor a Limoból kiszáltak a gazdagék örülnek.

11. Martian (válaszként erre: 8. - Fcb7a39af7)
2009. aug. 20. 21:22
ezt magyarázom, azért vannak a képviselők elvileg, hogy ne kelljen minden kérdésnél 10 millió embert megkérdezni, téged az képvisel akit megválasztottál
10. becseiagi (válaszként erre: 7. - CILUSKA)
2009. aug. 20. 21:20
A cirkuszt megkapom, amikor a híradót nézem és valami képviselőről van benne szó, vagy ha a parlamenti naplót nézem. Az egy cirkusz állatkerttel vegyítve!!!
2009. aug. 20. 21:19
Amúgy a világítás/megvilágítás is jó sokba kerülhetett Pesten a tüzijátékhoz! Nem baj, majd mi rajtunk behajtják! Érdekesnek találom, hogy amíg ment feljebb az Euró értéke, és ha jól emlékszem majdnem felment 310 Ft-ig 1 Euro ára, addig mentek feljebb a törlesztő részletek összegei. De amikor visszacsökkent, most kb. 275 Ft-on áll, akkor miért nem mentek lejjebb a törlesztő összegek is? Hát hogy lehúzzák rólunk a bőrt is, és mi fizessük ezt a GYÖNYÖRŰ SZÉP tüzijátékot is!!!
8. fcb7a39af7 (válaszként erre: 6. - Martian)
2009. aug. 20. 21:19
A ló .....t engem nem kérdezett senki!!!!
2009. aug. 20. 21:17

Én most nem néztem, de sok tüzijátékot láttam már életemben.


Válság ide - válság oda "A népnek cirkusz kell!" - mondta egy bölcs elődünk.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook