Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pesterzsébeti temető régi parcella felosztásáról hol találhatnék térképet szerintetek? fórum

Pesterzsébeti temető régi parcella felosztásáról hol találhatnék térképet szerintetek? (tudásbázis kérdés)

2013. dec. 11. 21:01
Most olvasom, hogy aki megvette az új sírhelyet, az dönthetett, hogy mélyebbre ásatja e a csontokat, vagy más helyre teszik el.(na jó, de hova, gondolom nem tüzelték el.
2013. dec. 11. 20:44
Mert arról nem írtak, hogy el is vitték a csontokat, csak annyot, hogy újraértékesítették és nem tudják megadni az új elrendezés miatt a régi sírhely számát. Én azt hittem, hogy rátemettek a régi sírokra.
5. Zebra25 (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2013. dec. 11. 20:42

ÓÓ és ilyenkor hova teszi a csontokat?

azért kicsit szomorú vagyok, hogy egy háborúban elhúnyt katonával ennyire nem tudnak mit kezdeni, hogy össze vissza hurcolgatják a "testét"

4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - Zebra25)
2013. dec. 11. 20:39
De ha újra parcellázták, akkor azt jelenti, hogy hiába találod meg hol temették el, a csontokat is elvitték onnan már.
2013. dec. 11. 20:37
Az önkormányzatnál, vagy valamelyik templomba menj be és érdeklődj, hátha van az egyháznak is belőle.
2013. dec. 11. 20:37
sziasztok! Ma kaptam a hírt, hogy megtalálták a II. világháborúban elűtnt/elhunyt déditatám sírját és a régi sírhelyszámát meg tudják mondani, de mivel újraparcellázták meg számozták az egészet, így nem tudják megmondani, hogy hol a sírhely. Ráadásként újraértékesítették a sírhelyet, mert nem lett anno kifizetve a sírhely vagy mi, így már maga a sír sincs meg. Mit gondoltok, hogy levéltárakban, vagy valahol vannak régi térképek a temetőkről? hogyan lehetne vajon megtalálni a régi sírhelyet?
2013. dec. 11. 20:35
Pesterzsébeti temető régi parcella felosztásáról hol találhatnék térképet szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook