Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Pesterzsébeti kutyások fórum

Pesterzsébeti kutyások (beszélgetős fórum)


2011. máj. 22. 16:50

Szia Katalya!


Van a közeletekbe olyan hely,ahova ki lehet vinni a kutysokat? Milyen kutyusod van?

2011. máj. 6. 22:49

Sziasztok



Mi is séta társakat keresünk mi a Nagysándor J és Nagykőrösi felüljárónál lakunk. Még csak 3 hónaposak vagyunk!!! Sziasztok

2011. márc. 8. 20:07
Nekem most egyelőre nincs munkám, úgyhogy én tudok igazodni akármilyen időponthoz. Mi kertes házban lakunk, ezért nincs megszokva,h mikor megyünk. De ha van kedved,akkor összehozhatunk egy találkát. :)
16. noccika (válaszként erre: 15. - Breki lány)
2011. márc. 5. 16:22
szia :D én a Mártírok útjánál lakom, de sokszor szoktam a kutyimmal beljebb buszozni :). nem gond, ha messze van. mikor szoktál kijárni? :)
2011. márc. 5. 10:02

Nem tudom merre fele laksz, de egy kicsit kijjebb a városközpontól is van egy kutyafuttató. Ez a Torontál utcától nem messze van a Hév vonalán.

Nekem egy dobermann-vizsla keverékem lányom van, én oda szoktam vele kijárni. :) Nem tudom,hogy az mennyire van messze tőletek.

2010. okt. 12. 09:26
köszike. igen segítettél. én sajna nem tudok segíteni abban amit kérdeztél, mert egyik termékkel kapcsolatban sincs tapasztalatom, én Advantixot használok a kutyónál. nekünk az nagyon bevált.
2010. okt. 11. 20:13

Szia Noccika!

Én három futtatót ismerek Erzsébeten, nagyjából "egymás hegyén-hátán", de nem tudom, van-e több is ezeken kívül.

Az egyik a már korábban említett iskola mögötti, a másik a Török Flórison a János utcai villamosmegálló után - lehet, hogy ez az, amit spar mellettinek emlegettek? - és van egy a Török Flóris - Határ út kereszteződésében.

Nem tudom, ezzel segítettem-e.

De ha már itt járok: nincs véletlenül valakinek tapasztalata GalaktivBio parazitastop oldatot illetve Exspot-ot illetően?

Köszi!

12. noccika (válaszként erre: 11. - Noccika)
2010. okt. 11. 16:06
:-(((((((
2010. szept. 22. 14:25
sziasztok! esetleg valaki?
10. Clau26
2010. aug. 26. 11:42
n az jó...biztos hasznos lesz
2010. aug. 26. 11:32

nekem is fiú....

hát akkor fel kell, hogy készüljek erre :D:D ő is nagyon tud húzni ...... majd októbertől viszem kutya iskolába, hátha tanulunk valamit

8. Clau26 (válaszként erre: 7. - Noccika)
2010. aug. 26. 11:25
A mienk fiú és 1,5kora óta mióta ivar érett lett,addig vele se volt gond..hiába viszed a többi kutyához én is azt csináltam,ahogy ivar érett lett meghülyült,de inkább a fiúkkal ilyen..ha a tied lány akkor nem lesz gond szerintem..ha fiú akkor kösd fel a gatyád,mert a Beni most 15kiló és úgy tud húzni amikor meglát egy kutyát hogy alig birom tartani:-)ha lány a kutyus akkor keress meg majd priviben ha pároztatni szeretnéd majd ha nagyobb lesz..beninek biztos tetszeni...lenne sok szép bulldog baba:-))
2010. aug. 26. 11:21
7 hónapos most. még kijön a többi kutyával, azért is szeretném kutyák közé vinni, hogy ez maradjon is így :D a tiéd mióta nem jön ki a kutyákkal? csak a fiúkkal vagy a lányokkal sem?
2010. aug. 26. 11:19
csodálatos fülei vannak:-)
2010. aug. 26. 11:18
jaj látom egyszerűen megőrülök a francia bulldogokért..az enyém 2éves lesz...annyira imádni valóak..a tied látom még fiatalabb..ami itt a sulinál van a sétáló utcától nem messze az elég nagy kutyafuttató..a spar melleti kisebb...de a tied jól kijön a többi kutyával?
2010. aug. 26. 11:15
Szia! Én a Tátra térnél voltam.Onnan nem messze van még egy . Akkor megnézem majd azokat amiket mondtál. Nekem is bulldogom van :D:D
2010. aug. 26. 11:07
nekem pont az a bajom,hogy vannak ott mert az én bulldog babám állandóan verekedni akar,így csak a sétáló utcában tudom sétáltatni
2010. aug. 26. 11:06

szijja!


merre voltál?itt van a spar-nal egy kuytafuttató és van az iskola mellett pesterzsébet központba is

2010. aug. 26. 10:56

Sziasztok!


Olyan helyet keresek Pesterzsébeten ahova több kutyás is jár sétáltatni a kutyusát, és ahol el lehet engedni őket, hogy játszhassanak. Tud valaki ilyent? Erre fele tudok 2 kutyafuttatót is, voltam már ott, de oda nem nagyon jár senki.

Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook